رفتن به مطلب

مشکلات در کارکرد بخش های مختلف سایت

پست های پیشنهاد شده

اخیرا مشکلی که برای سایتم پیش اومده به این صورته که ویرایشگرم توی بخش برگه یا محصولات و ... اصلا نشون داده نمیشه و حتی بیشتر بخش های سایت به درستی اجرا نمیشن و همچنین نمیتونم برچسب یا دسته بندی رو به نوشته هام اضاف کنم یا تغییرات رو به بخش برگه یا نوشته ها انجام بدم. الان مشکل از کجاست و چه کاری باید برای رفع این مشکل یا موضوع انجام بدم؟

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، soheyl21 گفته است :

اخیرا مشکلی که برای سایتم پیش اومده به این صورته که ویرایشگرم توی بخش برگه یا محصولات و ... اصلا نشون داده نمیشه و حتی بیشتر بخش های سایت به درستی اجرا نمیشن و همچنین نمیتونم برچسب یا دسته بندی رو به نوشته هام اضاف کنم یا تغییرات رو به بخش برگه یا نوشته ها انجام بدم. الان مشکل از کجاست و چه کاری باید برای رفع این مشکل یا موضوع انجام بدم؟

سلام،

جدیداً چه تغییراتی روی سایتتون انجام دادین؟

پلاگین جدیدی نصب کردین یا چیزی رو آپدیت کردین؟

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام. وقتتون بخیر

کل وردپرس و افزونه ها رو آپدیت کردم. البته حتی الان ویژوال هم برام قابل استفاده نیس با اینکه نسخه های متعددش رو امتحان کردم. اما همچنان برام نشون داده نمیشه

ویرایش شده توسط soheyl21
لینک به ارسال
در 35 دقیقه قبل، soheyl21 گفته است :

سلام. وقتتون بخیر

کل وردپرس و افزونه ها رو آپدیت کردم. البته حتی الان ویژوال هم برام قابل استفاده نیس با اینکه نسخه های متعددش رو امتحان کردم. اما همچنان برام نشون داده نمیشه

نسخه پشتیبان رو ریستور کنین.

یا قالب و پلاگین ها رو غیر فعال کنین ببینین مشکل حلّ میشه؟

لینک به ارسال

سلام به انجمن خوش آمدید

این مورد بنظر میاد بخاطر تداخل باشه

کنسول مرورگر رو چک کنید ببینید خطایی دارید یا نه

افزونه هاتون رو یکی یکی غیر فعال و تست کنید امکان داره از سمت یکی از افزونه ها این مشکل پیش اومده باشه

با قالب پیشفرض هم تست کنید

لینک به ارسال
در هم اکنون، soheyl21 گفته است :

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...