رفتن به مطلب

منظور از تعداد اکانت ایمیل هاست

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب دوستان

بنده در هاستینگ ها می بینم یه سری توضیحات برای هاست می نویسن، خیلی متوجه نمیشم و در گوگل سرچ میکنم یه چیزایی میخونم، اینجا میپرسم تا بیشتر بفهمم، برای هرکدوم تاپیک جدا خواهم زد

منظور از تعداد اکانت ایمیل چیه؟

1. چیزی که خوندم این بود، مثلا سایت ما اسم دامنش test.ir باشه، از طریق هاست میتونیم به تعداد مجاز ایمیل ایجاد کنیم، مثلا info@test.ir درسته؟

2. حالا اگه فرم تماس ما با این ست بشه، از این طریق به کاربر پاسخ میده و یا ایمیل های ثبت نام رو با این سیستم میفرسته درسته؟

3. تعداد این ها از کجا معلوم میشه که چندتا میتونه بفرسته؟

4. مثلا برای ایمیل مارکتینگ که البته مقوله جدایی هست، اما میشه از این سرویس استفاده کرد؟

5. اگه تعداد مجاز ارسالی که میتونه بفرسته چه اتفاقی میفته و از کجا بدونیم تموم شده؟

با سپاس:wub:

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، HAMRAH گفته است :

3. تعداد این ها از کجا معلوم میشه که چندتا میتونه بفرسته؟

سلام،

این رو معمولاً در هنگام خرید هاست می نویسن مثلاً (روزی 100 ایمیل یا ماهی 500 ایمیل)

1. چیزی که خوندم این بود، مثلا سایت ما اسم دامنش test.ir باشه، از طریق هاست میتونیم به تعداد مجاز ایمیل ایجاد کنیم، مثلا info@test.ir درسته؟

بله منظور از از تعداد اکانت همینه که معمولاً مقدارش نامحدود هست.

5. اگه تعداد مجاز ارسالی که میتونه بفرسته چه اتفاقی میفته و از کجا بدونیم تموم شده؟

من کنترل پنلم قبلاً دایرکت ادمین بود در بخش ایمیل ها مثلاً می نوشت 50/100 

چون شرکت فقط در هر ماه می ذاشت من 100 تا ایمیل بفرستم اون عدد به این معنا بود که 50 تا فرستادم

سوال 2 رو شک دارم

و سوال 4 رو هم نمیدونم

لینک به ارسال

سلام

2- بله اگر ارسال ایمیل در سرور فعال باشه.

4- اصولا سرورهای ارسال ایمیل باید خریداری بشه که مخصوص همین کارهاست.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...