رفتن به مطلب

مشکلات در عدم کارکرد درست بخش های مختلف سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام و عرض ادب.

اخیرا مشکلی که برای سایتم پیش اومده با قالب گودنیوز به این صورته که ویژوال کامپوزر توی بخش برگه یا محصولات و ... اصلا نشون داده نمیشه و حتی بیشتر بخش های سایت به درستی اجرا نمیشن و همچنین نمیتونم برچسب یا دسته بندی رو به نوشته هام اضاف کنم یا تغییرات رو به بخش برگه یا نوشته ها انجام بدم. الان مشکل از کجاست و چه کاری باید برای رفع این مشکل یا موضوع انجام بدم؟

لینک به ارسال
در 49 دقیقه قبل، soheyl21 گفته است :

با سلام و عرض ادب.

اخیرا مشکلی که برای سایتم پیش اومده با قالب گودنیوز به این صورته که ویژوال کامپوزر توی بخش برگه یا محصولات و ... اصلا نشون داده نمیشه و حتی بیشتر بخش های سایت به درستی اجرا نمیشن و همچنین نمیتونم برچسب یا دسته بندی رو به نوشته هام اضاف کنم یا تغییرات رو به بخش برگه یا نوشته ها انجام بدم. الان مشکل از کجاست و چه کاری باید برای رفع این مشکل یا موضوع انجام بدم؟

سلام دوست عزیز

به انجمن خوش آمدید

متاسفانه طبق قوانین انجمن پاسخگویی و بحث در مورد محصولات تجاری ممنوع است

پشتیبانی و عیب یابی محصولات تجاری به عهده فروشنده / سازنده آن است، ویژوال کامپوزر و گودنیوز هر دو محصول تجاری هستن

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، soheyl21 گفته است :

با سلام و عرض ادب.

اخیرا مشکلی که برای سایتم پیش اومده با به این صورته که بخش تنظیمات ظاهری برگه یا محصولات و ... اصلا نشون داده نمیشه و حتی بیشتر بخش های سایت به درستی اجرا نمیشن و همچنین نمیتونم برچسب یا دسته بندی رو به نوشته هام اضاف کنم یا تغییرات رو به بخش برگه یا نوشته ها انجام بدم. الان مشکل از کجاست و چه کاری باید برای رفع این مشکل یا موضوع انجام بدم؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...