رفتن به مطلب

تولید خودکار تصویر بر اساس متن های متغیر

پست های پیشنهاد شده

سلام . من میخوام سایتی مشابه https://dastaneman.com/BirthdayStory/Create/ بسازم. این سایت برای پیش نمایش کتاب داستان های خودش ابتدا اسم کودک و پدر و مادر و .. رو از کاربر میگیره . و در پیش نمایش داستان هاش میاد اطلاعات مشتری که وارد کرده رو وارد داستان هاش می کنه. و در قالب اسلایدری که به صورت ورق زدن کتاب هست نمایش میده.

اسلایدر رو که بررسی کردم متوجه شدم که این سایت میاد با اطلاعات مشتری که وارد میکنه به صورت خودکار عکس تولید میکنه.

الان از دوستان کمک میخوام که آیا میشود همچین چیزی رو تو وردپرس با افزونه ایی یا هر چیزی دیگری پیاده سازی کرد؟

ایده یا راه حل دیگه ای سراغ دارید برام؟

لینک به ارسال

ممنون که جواب دادین ولی نه منظورم این نبود. ای کاش به سایتی که لینکش رو گذاشتم بروید و فرم داخل سایت رو پر کنید تا یه پیشنمایش از کتاب داستان بسازه.
نکته ای که در کار این سایت وجود داره اینه که متن هایی که از شما از فرمی که پر کردید رو میگیره و با متن و پس زمینه داستان ترکیب می کنه و اونارو تبدیل به عکس میکنه 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...