رفتن به مطلب

نمایش خطا در سایت وردپرس

پست های پیشنهاد شده

امروز چند تا پلاگین داشتم اونارو غیر فعال کردم که یهو سایت به هم ریخت

خطای پایگاه‌دادهٔ وردپرس : [Duplicate entry '0' for key 'PRIMARY']
INSERT INTO `wp_actionscheduler_actions` (`hook`, `status`, `scheduled_date_gmt`, `scheduled_date_local`, `schedule`, `group_id`, `args`) VALUES ('action_scheduler/migration_hook', 'pending', '2021-01-04 21:14:37', '2021-01-05 00:44:37', 'O:30:\"ActionScheduler_SimpleSchedule\":2:{s:22:\"\0*\0scheduled_timestamp\";i:1609794877;s:41:\"\0ActionScheduler_SimpleSchedule\0timestamp\";i:1609794877;}', '1', '[]')

اینو میده

larsa.ir

ممنون میشم راهنمایی کنید از چیه چیکارباید بکنم

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، larsa گفته است :

امروز چند تا پلاگین داشتم اونارو غیر فعال کردم که یهو سایت به هم ریخت

INSERT INTO `wp_actionscheduler_actions` (`hook`, `status`, `scheduled_date_gmt`, `scheduled_date_local`, `schedule`, `group_id`, `args`) VALUES ('action_scheduler/migration_hook', 'pending', '2021-01-04 21:14:37', '2021-01-05 00:44:37', 'O:30:\"ActionScheduler_SimpleSchedule\":2:{s:22:\"\0*\0scheduled_timestamp\";i:1609794877;s:41:\"\0ActionScheduler_SimpleSchedule\0timestamp\";i:1609794877;}', '1', '[]')

اینو میده

larsa.ir

ممنون میشم راهنمایی کنید از چیه چیکارباید بکنم

سلام،

سایتتون برای من درست نشون داده میشه.

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، mir.seyyed گفته است :

سلام،

سایتتون برای من درست نشون داده میشه.

من بکاپو ریستور کردم 

الان ببینید

هر پلاگینی من میزنم غیر فعال اینجوری میشه سایت

Warning: Use of undefined constant EDD_PLUGIN_FILE - assumed 'EDD_PLUGIN_FILE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/larsa.ir/public_html/wp-content/plugins/font-uploader/font-uploader.php on line 59

INSERT INTO `wp_actionscheduler_actions` (`hook`, `status`, `scheduled_date_gmt`, `scheduled_date_local`, `schedule`, `group_id`, `args`) VALUES ('action_scheduler/migration_hook', 'pending', '2021-01-05 11:58:09', '2021-01-05 15:28:09', 'O:30:\"ActionScheduler_SimpleSchedule\":2:{s:22:\"\0*\0scheduled_timestamp\";i:1609847889;s:41:\"\0ActionScheduler_SimpleSchedule\0timestamp\";i:1609847889;}', '1', '[]')

یک خطای مهم در این وب سایت رخ داده است.

افزونه. font-uploader حذف میکنم  پیغایم پایینش باز هست

لینک به ارسال

از یک مرورگر دیگه امتحان کنین یا از موبایلتون

یا اینکه:

ظاهراً مشکل از font-uploader هست، اسم پوشه پلاگین رو عوض کنین تا غیر فعال بشهه ببینین درست میشه؟

ویرایش شده توسط mir.seyyed
لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، mir.seyyed گفته است :

از یک مرورگر دیگه امتحان کنین یا از موبایلتون

یا اینکه:

ظاهراً مشکل از font-uploader هست، اسم پوشه پلاگین رو عوض کنین تا غیر فعال بشهه ببینین درست میشه؟

اونارو انجام دادم ولی همچنان اروره هست  font-uploader هم کلا حذف هم کردم میره ولی ارور پایینش همچنان هست

لینک به ارسال
در 19 ساعت قبل، larsa گفته است :

من بکاپو ریستور کردم 

الان ببینید

هر پلاگینی من میزنم غیر فعال اینجوری میشه سایت

Warning: Use of undefined constant EDD_PLUGIN_FILE - assumed 'EDD_PLUGIN_FILE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/larsa.ir/public_html/wp-content/plugins/font-uploader/font-uploader.php on line 59

INSERT INTO `wp_actionscheduler_actions` (`hook`, `status`, `scheduled_date_gmt`, `scheduled_date_local`, `schedule`, `group_id`, `args`) VALUES ('action_scheduler/migration_hook', 'pending', '2021-01-05 11:58:09', '2021-01-05 15:28:09', 'O:30:\"ActionScheduler_SimpleSchedule\":2:{s:22:\"\0*\0scheduled_timestamp\";i:1609847889;s:41:\"\0ActionScheduler_SimpleSchedule\0timestamp\";i:1609847889;}', '1', '[]')

یک خطای مهم در این وب سایت رخ داده است.

افزونه. font-uploader حذف میکنم  پیغایم پایینش باز هست

سلام توی ارور نوشته افزونه font-uploader  یا  EDD با نسخع php شما ساززگاری نداره

نسخه شو تغییر بدید مجدد تست کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...