رفتن به مطلب

افزونه چندزبانه

پست های پیشنهاد شده

سلام و وقت بخیر دوستان گرامی

من به دنبال افزونه چندزبانه کردن سایت هستم و میخوام دو زبان رو حداقل اضافه کنم. اینکه ترجمه خودکار انجام نده مهم نیست. آیا از دوستان کسی افزونه مناسبی سراغ داره؟

ممنونم

لینک به ارسال
در 12 دقیقه قبل، layadolatabadiam گفته است :

سلام و وقت بخیر دوستان گرامی

من به دنبال افزونه چندزبانه کردن سایت هستم و میخوام دو زبان رو حداقل اضافه کنم. اینکه ترجمه خودکار انجام نده مهم نیست. آیا از دوستان کسی افزونه مناسبی سراغ داره؟

ممنونم

سلام

https://wordpress.org/plugins/polylang/

لینک به ارسال

ممنونم جناب آقای اسدیان:)

لطف کردید. البته از لیست توی لینکی که شما فرستادین (9 افزونه)، 5 تاشون رو امتحان کرده بودم. متاسفانه پاسخگو نبودن. ولی اون 4 تای دیگه رو هم امتحان میکنم.

ممنون

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، layadolatabadiam گفته است :

ممنونم آقای گوهری. Polylang رو امتحان کردم روی سایتم. متاسفانه جواب نداد. ظاهر سایت رو بهم ریخت و بعضی از برگه ها رو حذف کرد!

خواهش می‌کنم، فکر می‌کنم این به هم ریختگی که می‌فرمایید به دلیل چپ‌چین شدن قالب در زبان انگلیسی هست، اگر قالبتون رو از جای معتبری گرفته باشید و درست فارسی‌سازی شده باشه نباید مشکلی پیش بیاد (من این پلاگین رو در سایت‌های زیادی استفاده کردم و همینطور که جناب اسدیان هم اشاره کردند، یکی از بهترین‌هاست) در خصوص سوال دومتون، فکر می‌کنم شما زبان دومی که اضافه کردید رو از بالای نوار ابزار انتخاب کردید و به همین دلیل فقط لیست برگه‌های همون زبان رو بهتون نشون میده، در کل این مشکلی که می‌فرمایید رو من تاحالا ندیدم.

لینک به ارسال

ممنونم از راهنمایی تون آقای اسدیان. ببینید دقیقا این موارد رو من میخوام:

1. یا ترجمه خودکار نداشته باشه، یا اگه داره، امکان ویرایش ترجمه توسط ادمین وجود داشته باشه.

2. قابلیت اضافه شدن حداقل دو زبان رو داشته باشه.

3. به افزونه های کمکی و سرویس های حرفه ای نیاز ندارم.

4. به صورت خودسر جایجایی عناصر و کاراکترهای صفحات رو انجام نده (در هوم پیجم از اسلایدری استفاده کردم که لایه های داخل اون جابجا و بهم ریخته میشه).

لینک به ارسال

سپاس فراوان جناب آقای گوهری.

حقیقتش من تمام مراحل فعال سازی Polylang رو طبق راهنمای خودش رفتم (گام به گام و  دقیق). یعنی از بالای نوار ابزار انتخاب نکردم. برگه هایی که از بین رفت هم، برگه های نمونه کار بود که از اول بصورت Default در قالبم بود و به محض اینکه Polylang رو غیرفعال و حذف کردم، برگشتن!

ضمناً قالبم رو هم از جای واقعا معتبری گرفتم (هم شناخته شده است و هم پشتیبانی بسیار قوی داره). همونطور که نوشتم، در همون اسلایدر این جابجایی لایه ها پیش میاد که البته چون بالای هوم پیج و اولین منظره سایته، خیلی ناجوره.

در همین سایت و روی همین قالب هم چپ چین شدن برای زبان انگلیسی در بعضی از این افزونه هایی که امتحان کردم، انجام میشد و در بعضی هاشون نه.

بازم خیلی ممنونم از راهنمایی تون

لینک به ارسال

جناب آقای اسدیان ضمن تشکر مجدد از همه کمک ها و راهنمایی هاتون.

الان سوالم اینه که با این اوصافی که گفتم، آیا پیشنهاد میکنین سایر افزونه هایی که توی لیست شما بود رو هم تست کنم یا افزونه پولی بخرم؟ که البته بصورت پولی فقط WPML موجوده اونطور که سرچ کردم.

چون به تجربه فهمیدم که اون دو شرط مهم (قابلیت اضافه کردن حداقل دو زبان و وجود امکان ویرایش ترجمه ها) با هم در یک افزونه وجود نداره.

سپاس مجدد

لینک به ارسال

جناب آقای اسدیان ضمن تشکر مجدد از همه کمک ها و راهنمایی هاتون.

الان سوالم اینه که با این اوصافی که گفتم، آیا پیشنهاد میکنین سایر افزونه هایی که توی لیست شما بود رو هم تست کنم یا افزونه پولی بخرم؟ که البته بصورت پولی فقط WPML موجوده اونطور که سرچ کردم.

خواهش میکنم

ببینید در حقیقت همین افزونه های رایگان هم کار شما رو راه میندازن و نیاز به افزونه تجاری نیست، اما خب حتما افزونه تجاری قابلیت های شخصی سازی و ویژگی های بیشتری رو در اختیارتون قرار میده

اینجا به نظر میاد مشکل شما پوسته هست و همونطور که جناب گوهری عزیز هم گفتن طراحی قالب استاندارد نیست و یا با افزونه های اینچنینی سازگار نیست

ضمناً قالبم رو هم از جای واقعا معتبری گرفتم (هم شناخته شده است و هم پشتیبانی بسیار قوی داره). همونطور که نوشتم، در همون اسلایدر این جابجایی لایه ها پیش میاد که البته چون بالای هوم پیج و اولین منظره سایته، خیلی ناجوره.

در مورد این موضوع باید عرض کنم خدمتتون که ما هیچ فروشگاه معتبر ایرانی در زمینه قالب نداریم و تماما محصولات نال شده رو با یه قیمت کمتر به فروش میذارن اما در نهایت همون محصولات نال شده هستن

فروشگاه معتبر قالب و پشتیبانی صحیح میخواید ؟ این سایتشه

https://themeforest.net/

در مورد افزونه هم دقیقا همین شکله و برای خرید افزونه فقط سایت سازنده افزونه و یا سایت

https://codecanyon.net/

البته این مورد رو اضافه کنم که اگر میگم فروشگاه معتبر ایرانی نداریم با اینکه شرکت یا شخصی مستقیما براتون طراحی کرده باشه تفاوت داره

در هرصورت امیدوارم راهنمایی های جناب گوهری و بنده براتون مفید بوده باشه

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...