رفتن به مطلب

کار روی لوکال هاست

پست های پیشنهاد شده

سلام.بنده در حال یادگیری وب دیزاین هستم.در جایی از آموزش، از طریق npp و یوزر و پسورد را به notpad++ می دهد و اطلاعات وارد نوت پد میشود.من نمیدونم برای اینکه بتونم این کار رو با لوکال هاست انجام بدم چه بکنم...لطف کنید راهنمایی ام کنید...سپااس

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ در 00:03، Hamtahamta گفته است :

سلام.بنده در حال یادگیری وب دیزاین هستم.در جایی از آموزش، از طریق npp و یوزر و پسورد را به notpad++ می دهد و اطلاعات وارد نوت پد میشود.من نمیدونم برای اینکه بتونم این کار رو با لوکال هاست انجام بدم چه بکنم...لطف کنید راهنمایی ام کنید...سپااس

سلام، به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدید

سوالتون اصلا واضح نیست، دقیقا می‌خواین چیکار کنید؟ یوزر و پسورد چی؟ چه فایلی؟ لطفا دقیق و کامل شرح بدید تا امکان راهنمایی بهتر باشه.

لینک به ارسال
  • Morteza عنوان را به کار روی لوکال هاست تغییر داده است

سلام.توضیح میدم.

من در حال یادگیری وب دیزاین هستم.استادی که داره اموزش میده، از طریق notpadd++ قسمت npptftpرو فعال کرد و با دادن نام هاست و یوزر و پسوردش، notpad++ رو وصل کرد به هاست تا هر تغییری اعمال میکنه در فیل php اش، مستقیم ببینه...سوال من این هست که من الان لوکال هاست دارم، و میخوام notpadd++رو به لوکال هاستم وصل کنم، ولی نمیشه...آیا این امر امکان پذیر هست؟ یا اینکه لوکال اصلا نیازی به این کار نداره...ممنون از راهنمایی شما...

16097607544168895503267451859552.jpg

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...