رفتن به مطلب

چگونه یک سایت کپی گر را به گوگل گزارش دهیم؟

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

باز هم مشکل همیشگی هنوز یک روز از انتشار مطلبی در سایتم نگذشته که سایت بولتن نیوز یک از مطالب سایت من را بدون درج لینک منبع کپی کرده جالب هم اینجاست که حتی تصاویر را هم در هاستش آپلود نکرده . من می خواستم راهی را که بشه به گوگل گزارش کپی کردن مطلب از این سایت و سایت های مشابه را داد پیدا کنم اگر شما راهی پیش پام بگذارید ممنون می شم.

لینک به ارسال

سلام

کتاب زیر به صورت دقیق حذف سایت های کپی کننده مطالب از گوگل را برای شما آموزش داده :

دانلود کتاب

رمز کتاب : www.p30af.com

منبع : http://p30af.com

موفق باشید ...

لینک به ارسال

این کتاب عالی بود از علی یزدی که این کتاب را منتشر کرده اند بسیار تشکر می کنم.

--------------

قابل توجه هست که ایران هم به لیست کشور های سرویس Copyright Removal افزوده شده است.

ویرایش شده توسط سعید شعبانی
لینک به ارسال
  • 5 ماه بعد...

سلام من هم همین مشکل رو دارم. هنوز یه مطلب رو تو سایتم ننهادم که سایت patogh2.ir همون مطلب روبدون یه ذزه تغییر توی سایتش میگذاره.

این هم نمونه اش تو عکس زیرpost-2875-0-97791300-1374824668_thumb.jp . سایت اول منم و سایت دوم اونه. این کتاب هم که اصلا دانلود نمیشه

ویرایش شده توسط hamedtahamtan
لینک به ارسال

یه راه منطقی اینه که مستقیم با سایت کپی کننده صحبت کنی و ازش بخوای که کپی نکنه! :)

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

آره نظر خیلی خوبیه ولی نمیدونم چرا سایتش اصلا نه قسمت نظرات داره و نه تماس با ما.

راستی گوگل چند روزه کلا من رو ایندکس نمیکنه!!!!!!!!!! از تمام صفحات هم پاک شدم. قبلا همه ی مطالبم جزو لینک های اول گوگل بود. کسی میدونه مشکلش چیه ؟" چرا اینطوری شده؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...