رفتن به مطلب

آپدیت جدید وردپرس 5.6

پست های پیشنهاد شده

سلام
ممنون میشم دوستان متخصص راهنمایی کنند.
بعد از آپدیت وردپرس به نسخه 5.6 که در هفته گذشته بوده، منو وب سایت من در نسخه موبایل با مشکل مواجه شده و منو در گوشی موبایل باز نمی شه و همچنین صفحه ساز صفحه اصلی سایت باز نمیشه!
بنظر شما اساتید باید قالب وردپرس عوض کنم یا کار دیگه ای هم میشه انجام داد!؟
بکاپ سایتم هم برای چندماه پیش هست که ترجیه میدم بکاپ ریستور نکنم و این مشکل برطرف کنم

لینک به ارسال

مطمئنا برای اینکار نیاز به بکاپ نیست در صورتی که بخواید از نسخه قبلی استفاده کنید میتونید به صورت دستی وردپرس نسخه قبل رو بریزید که البته اصلا پیشنهاد نمیشه و باید قالب رو با وردپرس منطبق کرد نه وردپرس رو با قالب

قالبتون چی هست ؟

در 17 ساعت قبل، mohammad17 گفته است :

منو در گوشی موبایل باز نمی شه و همچنین صفحه ساز صفحه اصلی سایت باز نمیشه!

برای این موارد از افزونه استفاده کردید یا تنظیمات خود قالب؟

لینک به ارسال

سلام جناب اسدیان
ممنون از پاسخگویی شما

قالبی که استفاده می کنم قالب مجله ای newsmag است.

حدود 3 سال است که از این قالب استفاده می کنم. و از افزونه خاصی برای منواستفاده نکردم. 
مشکل بعدی که برای سایتم بعد از آپدید وردپرس رخ داده باز نشدن صفحه ساز قالب در پنل وردپرس است. صفحه اصلی سایت در مرورگر برای مخاطب باز می شود اما در داخل پنل وردپرس صفحه ساز صفحه اصلی باز نمیشود.

البته اسلایدر صفحه اصلی هم در نسخه موبایل و مرور گرد فایرفکس دسکتاپ لود نمی شود.

هفته پیش از ژاکت قالب pixwell خریدم به امید اینکه بعد از نصب قالب جدید این مشکل برطرف شود. اما بعد از یک هفته و درخواست نصب قالب جدید از فروشنده قالب در ژاکت و همچنین پشتیبانی ژاکت خبری نشد. (خودم متاسفانه دانش کافی برای نصب ندارم، بدلیل اینکه سایتم بالا هست ترجیح میدم ریسک نکنم و برای سایتم مشکلی پیش نیاد.)

به نظر شما در چنین شرایطی قالب جدید بروز  نصب شود بهتر است و یا قالب را با وردپرس منطبق شود!؟ بهترین اقدام در چنین شرایطی چه انتخابی می تواند باشد؟
و آیا امکان فرایند منطبق شدن قالب با وردپرس از طریق شما امکانپذیر است؟ 

ممنون از پاسخگویی

لینک به ارسال

خواهش میکنم

ببینید قالبی که استفاده میکنید یک قالب تجاری هست و بحث در انجمن در مورد محصولات تجاری و یا نال شده ممنوع هست

نکته بعدی هم فک کنم همین قالبتون هم یا یک قالب نال شده دانلود کردید و یا از سایت های ایرانی خریدید که باز هم همون نال شده هست فقط شما بابتش هزینه کردید

در 49 دقیقه قبل، mohammad17 گفته است :

به نظر شما در چنین شرایطی قالب جدید بروز  نصب شود بهتر است و یا قالب را با وردپرس منطبق شود!؟ بهترین اقدام در چنین شرایطی چه انتخابی می تواند باشد؟

به نظرم یک قالب رایگان نصب کنید از مخزن وردپرس و یا اینکه بدید براتون طراحی کنن نه اینکه نال شده خریداری کنید

https://wordpress.org/themes/

لینک به ارسال

سلام
بله درسته من قالب خریدم اما اطلاع دارم که نال شده هست. اما برای قالب فارسی شده و راست چین شده انتخاب دیگری هم وجود نداره!  البته بجز طراحی کامل! که یک بار سفارش طراحی قالب چند سال پیش داده بودم که نتیجه خوبی برام نداشت.

قالب های رایگان مخزن وردپرس راستچین و فارسی نیستند. آیا از این قالب ها برای سایت فارسی می توان استفاده کرد؟

ممنون میشم در این خصوص هم را هنمایی بفرمایید.

لینک به ارسال

این موارد راستچین شده هستن

https://wordpress.org/themes/tags/rtl-language-support/

مورد بعدی هم هر انتخابی که فکرش رو بکنید از یک محصول نال شده بهتره برای اطلاعات بیشتر این تایپیک رو مطالعه کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...