رفتن به مطلب

استفاده از document.getElementsByClassName در وردپرس

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من با وردپرس کار میکنم

یه عنصر با کلاس h5 توی صفحه دارم و میخوام اون رو با یه فرم تماس که دارم ارسال کنم ، چون فرم تماس هم توی یه دیتابیس ثبت میشه و میخوام اون محتوایی که توی کلاس h5 صفحه دارم هم توی دیتابیس ثبت بشه.

حالا اومدم این رو نوشتم

<script>
var x = document.getElementsByClassName("h5");
  document.getElementById("username").innerHTML = x[0].innerHTML;
</script>

و یه پاراگراف با کلاس username درست کردم که محتوای h5 اول اونجا بشینه و بعد ببرمش توی فرم و استفاده کنم

اما هرکاری میکنم محتوا h5 رو توی username نشون نمیده

خواهش میکنم راهنماییم کنید

ممنون

لینک به ارسال

سلام

ممنون

من یه فرم تماس با استفاده از html ساختم که مقادیری که کاربر وارد میکنه رو توی یه دیتابیس ذخیره میکنه

حالا میخوام علاوه بر اون مقادیری که کاربر وارد میکنه یه عبارت دیگه که توی همون صفحه هست و کلاسش h5 هست رو هم توی دیتابیس ذخیره کنم

بعد اومدم این اسکریپت رو نوشتم

<script>
var x = document.getElementsByClassName("h5");
  document.getElementById("username").innerHTML = x[0].innerHTML;
</script>

تا اولین عبارتی که کلاسش h5 هست رو پیدا کنه و innerhtml اون رو توی یه پاراگراف دیگه که کلاسش username هست نشون بده تا خیالم راحت بشه که اون چیزی که توی h5 بوده رو درست پیدا کرده

اما هیچی پیدا نمیکنه

لینک به ارسال

ممنون از توجه شما

همون که خودم نوشتم هم درسته، اما عنصر h5 رو پیدا نمیکنه

من با وردپرس و المنتور کار میکنم

زمانی که یه عنصر H5 توی همون قسمتی باشه که کد رو مینویسم کد document.getelementsbyclassname  کار میکنه

اما عنصر h5 که من میخوام توی اون قسمت نیست و پیداش نمیکنه

میخواستم بدونم میشه بجای document از یه عبارت بزرگتر استفاده کرد که کل صفحه رو شامل بشه؟ که بتونه اون عنصر h5 رو ببینه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...