رفتن به مطلب

فراموشی رمز عبور

پست های پیشنهاد شده

در ۱ ساعت قبل، مینا علیزاده گفته است :

رمز عبورمو رو فراموش کردم ایمیل رو وارد میکنم اما هیچ ایمیلی برام از ورد پرس نمیاد خواهش میکنم راهنمایی کنید،، سایر ایمل ها بدون هیچ مشکلی دریافت میشه

سلام

در هنگام نصب وردپرس یا تنظیمات سایت ایا ایمیل خودتون را وارد کردید؟

خیلی از مواقع در پیکیج های نصبی ایمیل پیشفرض خود طراح در قالب خریداری شده تنظیم شده است.

لینک به ارسال

سلام، اگر دسترسی به پنل سایت دارید (سی پنل/دایرکت ادمین...) وارد phpmyadmin بشید؛ از ستون کناری اسم دیتابیس خودتون رو انتخاب کنید و توی لیست باز شده جدول wp_users رو کلیک کنید.

لیست کاربران موجود توی سایت نمایش داده میشه.

جلوی نام کاربری شما در بخش user_pass یک هش که در واقع پسورد شماست دیده میشه. ابتداش با $P$ شروع میشه.

اینو احتیاطا کپی کنید.

حالا میتونید توی گوگل جستجو کنید wordpress hash generator و توی یکی از سایتها پسورد مورد نظر رو وارد کنید و روی دکمه ساخت هش بزنید.

حالا این عبارت رو ببرید توی دیتابیس جایگزین هش قبلی بکنید.

میتونید با پسوردی که توی سایت هش کرده بودید وارد بشید.

پ.ن: مراحلش به این صورته ولی اگر نتونستید به پشتیبانی بگید براتون تغییر بدند بهتره.

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۱۰/۷ در 10:00، مینا علیزاده گفته است :

رمز عبورمو رو فراموش کردم ایمیل رو وارد میکنم اما هیچ ایمیلی برام از ورد پرس نمیاد خواهش میکنم راهنمایی کنید،، سایر ایمل ها بدون هیچ مشکلی دریافت میشه

سلام

به انجمن خوش آمدید

چند سال پیش تو هاست دی ال این مشکل رو داشتم و هیچ ایمیلی برام نمیومد، هاست گردن نمیگرفت که از سمت هاست هست، نتونستم اثبات کنم، آخرش گفتم باشه حق با شماست، الان من رمز رو فراموش کردم و میخام از طریق فراموشی رمز بگم که به ایمیل من رمز جدید رو وردپرس ارسال کنه، پس چرا ایمیلی دریافت نمیکنم؟ اینجا بود که هاست دی ال گردن گرفت و نمیدونم چه تنظیماتی کردن مشکل حل شد

با هاست هم در میان بزارید بعد از انجام دادن مراحلی که دوستان فرمودن

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، HAMRAH گفته است :

سلام

به انجمن خوش آمدید

چند سال پیش تو هاست دی ال این مشکل رو داشتم و هیچ ایمیلی برام نمیومد، هاست گردن نمیگرفت که از سمت هاست هست، نتونستم اثبات کنم، آخرش گفتم باشه حق با شماست، الان من رمز رو فراموش کردم و میخام از طریق فراموشی رمز بگم که به ایمیل من رمز جدید رو وردپرس ارسال کنه، پس چرا ایمیلی دریافت نمیکنم؟ اینجا بود که هاست دی ال گردن گرفت و نمیدونم چه تنظیماتی کردن مشکل حل شد

با هاست هم در میان بزارید بعد از انجام دادن مراحلی که دوستان فرمودن

البته بعضی از هاستینگ ها پشتیبانی خیلی خوبی دارن

من الان از شرکت داده پرداز نت افروز سرور تهیه میکنم 

خیلی پشتیبانی خوبی دارن یعنی من هر تیکتی که زدم کمتر از 1 دقیقه پاسخ دادن حتا خود نوید مردانیان هم پاسخ میده

واقعا هاستینگ خوب یک نعمته:lol:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...