رفتن به مطلب

خطای رندر بلوک GTmetrix

پست های پیشنهاد شده

سلام،

GTmetrix برای وبلاگم همچین خطایی میده:

IMPACT	AUDIT		
Med-High	
Eliminate render-blocking resources
Resources are blocking the first paint of your page. Consider delivering critical JS/CSS inline and deferring all non-critical JS/styles.

Learn how to improve this
URL	TRANSFER SIZE	POTENTIAL SAVINGS
http://-------------/style.css

این فایلی که بهش گیر میده فایل استایل سایتم هست و فشرده هم شده.

باید چکار کنم؟

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، mir.seyyed گفته است :

سلام،

GTmetrix برای وبلاگم همچین خطایی میده:

IMPACT	AUDIT		
Med-High	
Eliminate render-blocking resources
Resources are blocking the first paint of your page. Consider delivering critical JS/CSS inline and deferring all non-critical JS/styles.

Learn how to improve this
URL	TRANSFER SIZE	POTENTIAL SAVINGS
http://-------------/style.css

این فایلی که بهش گیر میده فایل استایل سایتم هست و فشرده هم شده.

باید چکار کنم؟

هر سایت وردپرسی از تم ها و پلاگین ها استفاده میکنه که جاوا اسکریپت و فایل های CSS به قسمت هایی از سایت اضافه شده که این اسکریپت ها می تونه زمان بالا آمدن یک صفحه از سایت را افزایش بده و همچنین میتونن صفحه را بلاک کنند!

مرورگر کاربر باید این JavaScript  و CSS  ها را  قبل از بارگذاری بقیه HTML در صفحه بارگذاری کند. این به این معنی است که کاربران با سرعت اتصال کم برای دیدن صفحه چند میلی ثانیه بیشتر باید صبر کنند. این اسکریپت ها و شیوه ها به عنوان render-blocking جاوا اسکریپت و CSS شناخته می شوند.

میتونی با افزونه Autoptimize گزینه های JavaScript و  CSS چک کنی و ذخیره کنی.

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، Mohammad Bazli گفته است :

هر سایت وردپرسی از تم ها و پلاگین ها استفاده میکنه که جاوا اسکریپت و فایل های CSS به قسمت هایی از سایت اضافه شده که این اسکریپت ها می تونه زمان بالا آمدن یک صفحه از سایت را افزایش بده و همچنین میتونن صفحه را بلاک کنند!

مرورگر کاربر باید این JavaScript  و CSS  ها را  قبل از بارگذاری بقیه HTML در صفحه بارگذاری کند. این به این معنی است که کاربران با سرعت اتصال کم برای دیدن صفحه چند میلی ثانیه بیشتر باید صبر کنند. این اسکریپت ها و شیوه ها به عنوان render-blocking جاوا اسکریپت و CSS شناخته می شوند.

میتونی با افزونه Autoptimize گزینه های JavaScript و  CSS چک کنی و ذخیره کنی.

یسیار ممنون از توضیحاتتون،

امّا من وبلاگ بلاگفا دارم اون رو چطور انجام بدم؟

استایل ها غیر ضروری مثل فونت آیکن رو در فوتر قرار دادم و در هدر از استایل شت فقط همین استایل کُلّی سایتم هست با مقداری جاوا اسکرپت

لینک به ارسال
در 18 ساعت قبل، mir.seyyed گفته است :

یسیار ممنون از توضیحاتتون،

امّا من وبلاگ بلاگفا دارم اون رو چطور انجام بدم؟

استایل ها غیر ضروری مثل فونت آیکن رو در فوتر قرار دادم و در هدر از استایل شت فقط همین استایل کُلّی سایتم هست با مقداری جاوا اسکرپت

در سیستم وبلاگ دهی دسترسی محدود است

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...