رفتن به مطلب

css عکس ها

پست های پیشنهاد شده

این یک سوال است و نه یک جواب. من چند ماه پیش یک سایت مشاده کردم که تمام تصویرهایی که درون مطلب ها هستن بوردر رادیوس دارن و یه سایه. میتونم کاری کنم که وقتی یه تصویر داخل مطلب بارگذاری میشه بهش یه کلاس بده؟ بعد میتونم برای اون کلاس خاص کد های css خاص درنظرمبگیرم لطفا کمک کنید! به امید روزی که سایت خوبی داشته باشم!

لینک به ارسال
در 47 دقیقه قبل، mani7887 گفته است :

ین یک سوال است و نه یک جواب. من چند ماه پیش یک سایت مشاده کردم که تمام تصویرهایی که درون مطلب ها هستن بوردر رادیوس دارن و یه سایه. میتونم کاری کنم که وقتی یه تصویر داخل مطلب بارگذاری میشه بهش یه کلاس بده؟ بعد میتونم برای اون کلاس خاص کد های css خاص درنظرمبگیرم لطفا کمک کنید! به امید روزی که سایت خوبی داشته باشم!

سلام،

برای سایه میتونید از کد زیر استفاده کنید:

box-shadow: 2px 2px 20px #ccc;

و برای گوشه های گرد هم از این کِد:

border-radius: 20px;

لینک به ارسال

هر تصویری رو که آپلود می کنید، یک کلاس بهش بدید مثلاً با نام img-uploader و داخل فایل استایل قالبتون هم اینطور بنویسید:

.img-uploader{
	border-radius: 20px;
	box-shadow: 2px 2px 20px #ccc;
}

((البته من خودم این کار ها رو توی وردپرس انجام ندادم ولی به احتمال زیاد جواب میده))

لینک به ارسال

درسته ممنون! ولی منظورم این بود که لازم نباشه کلاس رو قرار بدیم! یعنی در بخش نوشته ها هر نویسنده ای عکسی آپلود کنه در مطلبش این کلاس خودکار بهش داده بشه .راهی داره؟

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

یکی از مطالب سایت هم لینکش اینه اتفاقی بر خوردم و اون موقع خیلی در سایت های مختلف گشت میزدم تا سایتم رو بهتر کنم. داخل یکی از مطالب برید می فهمید!

ویرایش شده توسط mani7887
لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، mani7887 گفته است :

درسته ممنون! ولی منظورم این بود که لازم نباشه کلاس رو قرار بدیم! یعنی در بخش نوشته ها هر نویسنده ای عکسی آپلود کنه در مطلبش این کلاس خودکار بهش داده بشه .راهی داره؟

بطور پیشفرض عکسی رو که داخل نوشته ها آپلود می کنید، یک کلاس پیشفرض داره(اگر درست یادم باشه) و اون استایل ها رو به اون کلاس بدید

تا چند ساعت دیگه بررسی می کنم و خدمتتون عرض می کنم

لینک به ارسال

آگر انیطور که شما میگین باشه. میرم یک مطلب بارگذاری میکنم و عکس رو در اینسپکت المنت بازرسی میکنم ببینم کلاس چیه.

در هم اکنون، mir.seyyed گفته است :

بطور پیشفرض عکسی رو که داخل نوشته ها آپلود می کنید، یک کلاس پیشفرض داره(اگر درست یادم باشه) و اون استایل ها رو به اون کلاس بدید

تا چند ساعت دیگه بررسی می کنم و خدمتتون عرض می کنم

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، mani7887 گفته است :

آگر انیطور که شما میگین باشه. میرم یک مطلب بارگذاری میکنم و عکس رو در اینسپکت المنت بازرسی میکنم ببینم کلاس چیه.

در 2 ساعت قبل، mir.seyyed گفته است :

به چه نتیجه ای رسیدین؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...