رفتن به مطلب

حذف کش هاست

پست های پیشنهاد شده

در 1 ساعت قبل، Sevda گفته است :

با سلام و عرض ادب

بنده به یک افزونه یا راه حل برای حذف کش هاست و وردپرس نیازمندیم کسی میتونه کمکم کنه؟

ممنون از لطفتون

سلام، به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدید

اینکاری که شما می‌خواین انجام بدید یه مقداری نامتعارفه، دلیل خاصی داره؟ اگر از پلاگین‌های کش استفاده می‌کنید از داخل تنظیماتشون می‌تونید کش سایتتون رو پاک کنید.

لینک به ارسال

سلام آقای گوهری عزیز ... خیلی ممنون از لطفتون و از پاسختون

بنده یه سری مشکلاتی برای سایتام پیش میاد گاها که گفته شده ممکنه از کش هاست باشه و برای این مورد باید افزونه مربوط به حذف کش هاست استفاده بشه. با افزونه های کش معروف نتونستم اینکارو انجام بدم

از جمله مشکلی که دارم نیز  مشکل در ویرایش زنده ویژوال کامپوزر هست

ممنون میشم اگه افزونه ای میشناسید معرفی کنید

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، Sevda گفته است :

سلام آقای گوهری عزیز ... خیلی ممنون از لطفتون و از پاسختون

بنده یه سری مشکلاتی برای سایتام پیش میاد گاها که گفته شده ممکنه از کش هاست باشه و برای این مورد باید افزونه مربوط به حذف کش هاست استفاده بشه. با افزونه های کش معروف نتونستم اینکارو انجام بدم

از جمله مشکلی که دارم نیز  مشکل در ویرایش زنده ویژوال کامپوزر هست

ممنون میشم اگه افزونه ای میشناسید معرفی کنید

خواهش می‌کنم

اینجور مشکلات معمولا وقتی پیش میاد که شما پلاگین‌های کش رو نصب کردید، اگر پلاگین کشی نصب نکردید اصلا چنین چیزی نباید پیش بیاد.

اما به عنوان یک راه‌حل کلی در وردپرس، هر موقع به مشکل خوردید، یک مرتبه تمام پلاگین‌هاتون رو غیر فعال کنید و فقط همون پلاگینی که دارید باش کار می‌کنید رو فعال بذارید و تست کنید که مشکل حل میشه یا نه؟ اکر مشکلتون حل شد نشون میده که، ایراد به خاطر تداخل با یکی از پلاگین‌های دیگرتون هست، البته می‌تونه هم از قالب باشه و همین فرایند غیرفعال کردن رو یکبار روی قالب هم باید انجام بدید.

ضمنا بحث در مورد محصولات تجاری در انجمن ممنوع هست، اگر کاری که گفتم رو انجام دادید و مشکل برطرف نشد، این موضوع رو با جایی که ویژوال کامپوزر رو ازش خریداری کردید در میون بگذارید، بهشون بگید که من اصلا پلاگین کش روی سایتم ندارم که مشکل بخواد از اون باشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...