رفتن به مطلب

انتخاب افزونه فروشگاهی

پست های پیشنهاد شده

برای راه اندازی یک فروشگاه نیاز به انتخاب یک فروشگاه ساز هست از بین پلاگین‌های وردپرس:

1- برای راه‌ اندازی فروشگاهی که فقط محصولات دیجیتال می فروشه آیا ووکامرس پیشنهاد می‌شه یا گزینه دیگه؟

2- اگر قرار باشه ترکیبی از هر دو حالت دیجیتال و فیزیکی باشه، چطور؟ چه فروشگاه سازی پیشنهاد می شه؟

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، IFTHEN گفته است :

برای راه اندازی یک فروشگاه نیاز به انتخاب یک فروشگاه ساز هست از بین پلاگین‌های وردپرس:

1- برای راه‌ اندازی فروشگاهی که فقط محصولات دیجیتال می فروشه آیا ووکامرس پیشنهاد می‌شه یا گزینه دیگه؟

2- اگر قرار باشه ترکیبی از هر دو حالت دیجیتال و فیزیکی باشه، چطور؟ چه فروشگاه سازی پیشنهاد می شه؟

سلام

1 بله ووکامرس یک پلاگین حرفه ای هستش و به شما همچین امکانی رو میده

2 شما برای هر محصول میتونید دسته مشخصی رو تایین کنید به طور مثال میتونید محصول رو حالت فیزیگی بزارید یا حالت دانلود یا ...

این امکانات رو داره

موفق باشید

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، amirali ghorbani گفته است :

سلام

1 بله ووکامرس یک پلاگین حرفه ای هستش و به شما همچین امکانی رو میده

2 شما برای هر محصول میتونید دسته مشخصی رو تایین کنید به طور مثال میتونید محصول رو حالت فیزیگی بزارید یا حالت دانلود یا ...

این امکانات رو داره

موفق باشید

من با ووکامرس کار کردم و برای راه اندازی فروشگاه فیزیکی و هم فروشگاه دانلود. سوالم از این جهت هست که گزینه بهینه و اصولی و منطقی برای هر کدوم از دو حالت بالا چی هست؟ چون EDD هم هست و من تا حالا کار نکردم باهاش. از این جهت پرسیدم که شاید برای فروشگاه فایل این گزینه، مناسب‌تر باشه و امکانات خاصی ارایه کنه و یا برتری خاصی داشته باشه؟

و سوال بعدیم این هست:

3- برای یک فروشگاه که فایل ارایه می‌کنه و می‌خواد که خریدار بتونه از بین دانلود و دریافت فیزیکی بسته یکی رو انتخاب کنه، چه راه حلی هست که مثلا دو تا دکمه کنار هم بیاد، یکی باشه «خرید فایل دانلودی» و دیگری باشه «خرید بسته و تحویل در محل» با انتخاب دانلود به سمت درگاه و بعد لینک دانلود هدایت بشه و با انتخاب فیزیکی به سمت ثبت آدرس و بعد درگاه هدایت بشه؟ این امکان آیا وجود داره توی ووکامرس یا پلاگینی برای این کار هست؟ یا ترفندی که بشه این کار رو انجام داد؟

لینک به ارسال

ا

در در ۱۳۹۹/۱۰/۲ در 21:29، IFTHEN گفته است :

من با ووکامرس کار کردم و برای راه اندازی فروشگاه فیزیکی و هم فروشگاه دانلود. سوالم از این جهت هست که گزینه بهینه و اصولی و منطقی برای هر کدوم از دو حالت بالا چی هست؟ چون EDD هم هست و من تا حالا کار نکردم باهاش. از این جهت پرسیدم که شاید برای فروشگاه فایل این گزینه، مناسب‌تر باشه و امکانات خاصی ارایه کنه و یا برتری خاصی داشته باشه؟

و سوال بعدیم این هست:

3- برای یک فروشگاه که فایل ارایه می‌کنه و می‌خواد که خریدار بتونه از بین دانلود و دریافت فیزیکی بسته یکی رو انتخاب کنه، چه راه حلی هست که مثلا دو تا دکمه کنار هم بیاد، یکی باشه «خرید فایل دانلودی» و دیگری باشه «خرید بسته و تحویل در محل» با انتخاب دانلود به سمت درگاه و بعد لینک دانلود هدایت بشه و با انتخاب فیزیکی به سمت ثبت آدرس و بعد درگاه هدایت بشه؟ این امکان آیا وجود داره توی ووکامرس یا پلاگینی برای این کار هست؟ یا ترفندی که بشه این کار رو انجام داد؟

برای مورد سوم کسی ایده‌ای نداره؟

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

به نظر من کلاً EDD رو فراموش کنید، چون 01% ووکامرس امکانات و انعطاف پذیری نداره 

در مورد سئوال سوم : با ویژگی های محصولات می تونید به راحتی ، خرید فایل مجازی ، خرید بسته فیزیکی و خرید هر دو با هم رو پیاده سازی کنید

اگر به مشاوره رایگان نیاز داشتید در خصوصی با بنده در ارتباط باشید

با احترام

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، اسماعیل ابراهیمی گفته است :

سلام دوست عزیز

به نظر من کلاً EDD رو فراموش کنید، چون 01% ووکامرس امکانات و انعطاف پذیری نداره 

در مورد سئوال سوم : با ویژگی های محصولات می تونید به راحتی ، خرید فایل مجازی ، خرید بسته فیزیکی و خرید هر دو با هم رو پیاده سازی کنید

اگر به مشاوره رایگان نیاز داشتید در خصوصی با بنده در ارتباط باشید

با احترام

یه کم بیشتر توضیح می دید؟

من می خوام توی یه سری وحصولات دو تا دکمه خرید داشته باشم. یک دکمه خرید دیجیتال و یک دکمه خرید فیزیکی!

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
در در ۱۳۹۹/۱۰/۵ در 16:00، IFTHEN گفته است :

یه کم بیشتر توضیح می دید؟

من می خوام توی یه سری وحصولات دو تا دکمه خرید داشته باشم. یک دکمه خرید دیجیتال و یک دکمه خرید فیزیکی!

کسی می‌تونه توی این زمینه راهنمایی کنه؟

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، rosoubgir گفته است :

دوستان من که محصولاتم زیاد داره میشه ووکامرس جواب نمیده ... چیکار کنم؟

ووکامرس جواب میده محدودیت نداره.

اما اگر حرفه ای تر میخای و هزینه و مدیریت مهم نیست برات

پرستاشاپ میتونی بزاری جای ووکامرس

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...