رفتن به مطلب

بالا آوردن کلمه کلیدی در گوگل

Hosein Gh

پست های پیشنهاد شده

سلام

برای یک کلمه کلیدی چه کارهایی باید انجام داد که قوی بشه و بالا بیاد

مثلا من الان یک کلمه کلیدی ام تو صفحه اول گوگل قرار داره ولی سومی یا چهارمی هستش

چه کار باید واسش انجام بدم که قوی تر شه و بالا بیاد

هرراهکاری هست ممنون میشم بگید چه راهکار که تاثیر زیاد داره و چه تاثیر کم داشته باشه بگید . ممنون

لینک به ارسال
در 41 دقیقه قبل، Hosein Gh گفته است :

سلام

برای یک کلمه کلیدی چه کارهایی باید انجام داد که قوی بشه و بالا بیاد

مثلا من الان یک کلمه کلیدی ام تو صفحه اول گوگل قرار داره ولی سومی یا چهارمی هستش

چه کار باید واسش انجام بدم که قوی تر شه و بالا بیاد

هرراهکاری هست ممنون میشم بگید چه راهکار که تاثیر زیاد داره و چه تاثیر کم داشته باشه بگید . ممنون

سلام

اگه سایت شرکتی یا محصولی هست یه بلاگ براش ایجاد کنید چندتا مطلب در مورد رسته فعالیت خودتون داخل قرار بدید و داخل لینک بدید کلمه کلیدی

خیلی تاثیر داره

نکته بعدی میتونید از دو یا چند تا سایت قوی ایرانی بک لینک خریداری کنید (خیلی عالیه)

لینک به ارسال

سلام وقتتون بخیر 

این سوال که شما پرسیدید خیلی کلی و جوابش می شه بستگی داره. باید کلمه کلیدی که می خواین رتبه بالا تری بگرید رو مشخص کنید. سایت هایی که بالای شماست و همینطور سایت شما یه برسی بشه اما به طور کلی توصیه ی که من به شما می تونم بکنم :

من پروفایل شما رو دیدم و فکر می کنم این سوال رو برای سایت musicfaz پرسیدید:

• رقیب های شما لینک های بسیار زیادی گرفتند Referring domains شما نسب به رقبا خیلی کم هست شما حدودا 140 تا دارید اگه یه برنامه منظم لینک سازی داشته باشید به افزایش رتبه شما کمک بسیار زیادی می کند.
  • توی سال 2021 یکی از مهم ترین نکاتی که می شه بهش توجه کرد performance  سایت هست یه سری ارور دارید که می تونید به راحتی حلش کنید مثل "Image elements do not have explicit width and height" حتما Google Lighthouse سایتت رو در صفحات مختلف برسی کن اگه دوست داری درباره Google Lighthouse بیشتر بدونی اینجا رو بخون.
  • توی منو یه لینک داشتید به عنوان نقشه سایت که ریدایرکت می شه به صفحه اصلی می تونید این رو حذف کنید.
  • یکی از مهم ترین نکاتی که می تونم بهت بگم تا سایتت بهتر بشه اینه که برای هر مفهوم کلیدی یه صفحه داشته باش مثلا برای آهنگ دونه دونه محسن ابراهیم زاده نیا یه صفحه Doneh Doneh 2 بزن چون صفحه Doneh Doneh 2 صفحه جدیدی نیست همون صفحه آهنگ است و سعی کن تگ که می زنی واقعا با صفحه مرتبط باشه مثلا تگ "کد پیشواز آهنگ های محسن ابراهیم زاده" هیچ ربطی به صفحه دانلود آهنگ دونه دونه نداره.
  • حتما توی سرچ کنسولت قسمت Coverage مخصوصا Excluded رو برسی کن اگه مشکلی داشتی احتمالا با رفعش سایتت پیشرفت خوبی بکنه .
  • من breadcrumbs ندیدم توی سایتت.

اینا نکاتی بود که در نگاه اول به ذهنم رسید امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم. 

ویرایش شده توسط roshanayixyz
لینک به ارسال

سلام

یه سوال خیلی خیلی کلی پرسیدی!

برای سئو کلمه کلیدی نیاز مورد نیازت به یه استراتژی قوی نیاز داری اونم تو صنعت فعالیت خودت...

سئو کلا تجربیه و با ازمون و خطا میتونی به نتایج دست پیدا کنی

برای شروع در 1 سال اول خرید بک لینک پیشنهاد نمی کنم مگر اینکه با برنامه باشه و به جاش میتونید رپورتاز اگهی برید.

در ضمن شما یک ساختار قوی بچین نسبت ب رقبا و ضعف اونارو دربیار و در سایت خودتت تبدیل به نقطه قوت کن.

در سایت های موزیک ارسال پست هدفمند - لینک سازی داخلی - کم بودن درخواست ها - سرعت بالا در بارگذاری و مهم تر از همه هماهنگ بودن با گوشی در سایت های موزیک عوامل کلی هست باعث میشه نتیجه بگیری....

موفق باشی

لینک به ارسال

سلام دوستان.

ببخشید  من سایتم رو با لایت هاوس چک کردم.همچین نتیجه ای داد.

یه موضوع جالبی که پیش اومد این بود که دیدم 2 ثانیه لود من بخاطر یه مشکل  زیادتر شده. 

کسی از دوستان میدونه چطور این مشکل رو میتونم برطرف کنم؟

1527600016_2020-12-29(2).thumb.png.91b4fbd1a7ef66cc24fe3acb5ac22f94.png942033211_2020-12-29(3).thumb.png.d6ece74e1c1fd66e61a2ebfe3ae61b22.png

لینک به ارسال
در 52 دقیقه قبل، rasoul mohammadkhani گفته است :

سلام دوستان.

ببخشید  من سایتم رو با لایت هاوس چک کردم.همچین نتیجه ای داد.

یه موضوع جالبی که پیش اومد این بود که دیدم 2 ثانیه لود من بخاطر یه مشکل  زیادتر شده. 

کسی از دوستان میدونه چطور این مشکل رو میتونم برطرف کنم؟

سلام، اگر منظورتون ارور initial server response  هست، مشکل می‌تونه به خاطر هاست ضعیف یا پلاگین‌های زیاد و غیر بهینه باشه، اول یه پلاگین کش نصب کنید و سایتتون رو سمت سرور کش کنید، ببینید براتون حل میشه یا نه؟ اگر نشد افزونه‌ی Query Monitor رو نصب کنید و بررسی کنید که کدوم پلاگین بیشترین زمان رو برای لود صرف میکنه و روی بهینه‌سازی اون کار کنید.

لینک به ارسال

بله.دقیقا منظورم اینه.

من افزونه رو نصب میکنم ببینم مشکل از کدوم پلاگینه.ممنون

دوباره مزاحم میشم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...