رفتن به مطلب

مشکل عدم شمارش بازدید بعد از نصب wp-rocket

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من یه مشکلی دارم که بعد از نصب افزونه راکت، شمارش تعداد بازدید پست ها درست شمارش نمیشه. برای شمارش بازدید پست ها از wp-postviews استفاده میکنم. طوری شده مطلبی که 2000 بازدید کننده داشته فقط 20 تا میشماره. قبلا سرچ کردم داخل انجمن یه دوستی یه پاسخی گذاشته بود که از قسمت قوانین پیشرفته باید کش شدن افزونه wp-postviews ممنوع میکردیم که انجام دادم نشد. به همین دلیل دوباره تاپیک جدیدی باز کردم. ممنون میشم اگر کسی میتونه راهنمایی کنه. پیشاپیش سپاس

لینک به ارسال
در 38 دقیقه قبل، narcos گفته است :

سلام دوستان من یه مشکلی دارم که بعد از نصب افزونه راکت، شمارش تعداد بازدید پست ها درست شمارش نمیشه. برای شمارش بازدید پست ها از wp-postviews استفاده میکنم. طوری شده مطلبی که 2000 بازدید کننده داشته فقط 20 تا میشماره. قبلا سرچ کردم داخل انجمن یه دوستی یه پاسخی گذاشته بود که از قسمت قوانین پیشرفته باید کش شدن افزونه wp-postviews ممنوع میکردیم که انجام دادم نشد. به همین دلیل دوباره تاپیک جدیدی باز کردم. ممنون میشم اگر کسی میتونه راهنمایی کنه. پیشاپیش سپاس

سلام

لینک به ارسال
در 17 دقیقه قبل، kasra.geladiator گفته است :

سلام

سلام ممنونم.

ابتدا گفتم که این تاپیک رو هم دیدم و کاری که گفته شده انجام دادم و ذخیره هم میشه. اما تغییری در شمارش ایجاد نمیشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...