رفتن به مطلب

حذف زیر دامنه

Hosein Gh

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید | ببخشید اگر این مطلب طولانیه . چون مطلب مهمی هستش و خواستم کاملا توضیح بدم که کمکم کنید . ممنونم

من یه زیر دامنه ساختم خیلی وقته برای سایت , به این مدل زیر دامنه site.example.com و فقط 50 تا مطلب همون اوایل داخلش گذاشتم

حالا میخام کلا از گوگل حذفش کنم چون دیگه نمیرسم و تمرکزم بیشتر رو دامنه اصلی هستش

رفتم توی وبمستر گوگل . داخل همین زیردامنه که قبلا ثبتش کردم بودم و رفتم قسمت Removal و ادرس زیر دامنه رو زدم و ثبت کردم

(نکته: من توی وبمستر گوگل هم دامنه اصلی ثبت کرده بودم و هم زیردامنه | "الان داخل وبمستر گوگل زیر دامنه زدم removal و ادرس سایت رو ثبت کردم")

آیا با اینکار فقط زیر دامنه و پست هاش حذف میشه از گوگل . کار رو درست انجام دادم؟

اگه در این مورد هم اطلاع دارید ممنم میشم جواب بدید که آیا با اینکار به سایت هم لطمه ای وارد میشه و از نظر سئو  چطور "روزانه 800 یا 900 کلیک داشتم برای زیر دامنه که توی گوگل  انالیز زده"

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Hosein Gh گفته است :

سلام خسته نباشید | ببخشید اگر این مطلب طولانیه . چون مطلب مهمی هستش و خواستم کاملا توضیح بدم که کمکم کنید . ممنونم

من یه زیر دامنه ساختم خیلی وقته برای سایت , به این مدل زیر دامنه site.example.com و فقط 50 تا مطلب همون اوایل داخلش گذاشتم

حالا میخام کلا از گوگل حذفش کنم چون دیگه نمیرسم و تمرکزم بیشتر رو دامنه اصلی هستش

رفتم توی وبمستر گوگل . داخل همین زیردامنه که قبلا ثبتش کردم بودم و رفتم قسمت Removal و ادرس زیر دامنه رو زدم و ثبت کردم

(نکته: من توی وبمستر گوگل هم دامنه اصلی ثبت کرده بودم و هم زیردامنه | "الان داخل وبمستر گوگل زیر دامنه زدم removal و ادرس سایت رو ثبت کردم")

آیا با اینکار فقط زیر دامنه و پست هاش حذف میشه از گوگل . کار رو درست انجام دادم؟

اگه در این مورد هم اطلاع دارید ممنم میشم جواب بدید که آیا با اینکار به سایت هم لطمه ای وارد میشه و از نظر سئو  چطور "روزانه 800 یا 900 کلیک داشتم برای زیر دامنه که توی گوگل  انالیز زده"

سلام، اگر از سابدامین بازدید داشتید، به نظرم بهتر بود در صورت امکان اون ۵۰ تا مطلب رو ریدایرکت می‌کردید به صفحات مشابه در سایت اصلی‌تون، بعد که توی نتایج جایگزین میشدن، کلا می‌تونستید سابدامین رو حذف کنید.

این نکته رو در نظر داشته باشید که ابزار Removal کارش اینه که صفحات رو به شکل موقتی از گوگل حذف کنه و اگر کلا پاکشون نکنید یا نو ایندکس نکنید بعد از چند ماه باز برمی‌گردن توی نتایج.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...