رفتن به مطلب

استفاده محدود از فرم نظرسنجی

پست های پیشنهاد شده

سلام

خسته نباشید

من یک فرم نظرسنجی روانشناسی دارم که نتیجه آن به تصمیم و تشخیص یک دکتر کمک می کند. می خوام به ازای مثلا ۱۰۰ بار استفاده توسط این دکتر مبلغی را ازشون دریافت کنم. چه راهی مناسب این کار هست؟ آیا در خود افزونه های نظرسنجی این امکان وجود دارد؟

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، nars گفته است :

سلام

خسته نباشید

من یک فرم نظرسنجی روانشناسی دارم که نتیجه آن به تصمیم و تشخیص یک دکتر کمک می کند. می خوام به ازای مثلا ۱۰۰ بار استفاده توسط این دکتر مبلغی را ازشون دریافت کنم. چه راهی مناسب این کار هست؟ آیا در خود افزونه های نظرسنجی این امکان وجود دارد؟

من فکر می کنم متوجه منظورت شدم . ميخوای هر مثلاً 100 بار که فرم ساب ميت ميشه بهت اطلاع بده مثلاً يا يه جايی با تاريخ ثبت کنه !
يا حتی فرم رو Disable کنه !برای اين کار من پيشنهاد ميکنم فرم های روانشناسی رو با يه افزونه به نام گراويتی فرم بساز ! Gravity Form و بعد
ميتونی از هوک های اين افزونه برای کارت استفاده کنی ! مثلاً يه هوک داره After Submit که ميتونی
بعد از سابميت يک فرم با يه آيدی خاص يا حتی تمام فرم ها  رو يه کاری رو بهش بدی انجام بده !
برای اينکه اين رو درست کنی نياز هست که دانش برنامه نويسی زبان PHP رو داشته باشي
با وردپرس و توسعه وردپرس آشنايی کمی هم داشته باشي کفايت می کنه !

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، asadiy4n گفته است :

سلام حقیقتا چند بار خوندم ولی متوجه نشدم

این فرم قراره به چه شکلی باشه؟ چطور قراره کمک بکنه؟

روانشناسا يک سری فرم هايی دارن که قبل ويزيت به مراجعه کننده ها ميدن . پاسخ مراجعه کننده به روانشناس کمک می کنه تا با روحيات مريضش آشنايی داشته باشه يا فکر می کنم نسبت به پاسخ هايی که به سوالات ميدن بيمار رو روانشناسی می کنن

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، damoon_zero گفته است :

روانشناسا يک سری فرم هايی دارن که قبل ويزيت به مراجعه کننده ها ميدن . پاسخ مراجعه کننده به روانشناس کمک می کنه تا با روحيات مريضش آشنايی داشته باشه يا فکر می کنم نسبت به پاسخ هايی که به سوالات ميدن بيمار رو روانشناسی می کنن

بله درسته، حالا من می خوام این دکتر برای ۱۰۰ مریض بتونه از این فرم استفاده کنه و برای ۱۰۰ نفر بعدی دوباره هزینه بده و سپس استفاده کنه.

لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، asadiy4n گفته است :

سلام حقیقتا چند بار خوندم ولی متوجه نشدم

این فرم قراره به چه شکلی باشه؟ چطور قراره کمک بکنه؟

بعد از پاسخ گویی به سوالات طبق یک سری فرمول علمی نتیجه اولیه ای را صادر می کنه و سپس دکتر با این نتیجه اولیه به بقیه طبابتش می پردازد.

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، damoon_zero گفته است :

من فکر می کنم متوجه منظورت شدم . ميخوای هر مثلاً 100 بار که فرم ساب ميت ميشه بهت اطلاع بده مثلاً يا يه جايی با تاريخ ثبت کنه !
يا حتی فرم رو Disable کنه !برای اين کار من پيشنهاد ميکنم فرم های روانشناسی رو با يه افزونه به نام گراويتی فرم بساز ! Gravity Form و بعد
ميتونی از هوک های اين افزونه برای کارت استفاده کنی ! مثلاً يه هوک داره After Submit که ميتونی
بعد از سابميت يک فرم با يه آيدی خاص يا حتی تمام فرم ها  رو يه کاری رو بهش بدی انجام بده !
برای اينکه اين رو درست کنی نياز هست که دانش برنامه نويسی زبان PHP رو داشته باشي
با وردپرس و توسعه وردپرس آشنايی کمی هم داشته باشي کفايت می کنه !

ممنون از راهنماییتون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...