رفتن به مطلب

مشکل با افزونه Rank Math SEO.

پست های پیشنهاد شده

سلام امروز یک دفه سایت ارور داد

بعد چند دقیقه که پلاگین هارو جابهجا کردم تا درست بشه

دیدم هر موقع Rank Math SEO. رو وارد پلاگین ها میکنم خطا میده و هرموقه خارج میکنم سایت بالا میاد

هالا هر روشی هم بود رفتم اما هر موقع  Rank Math SEO. نصب میکنم خطا میده

دوستی هست رشی داشته باشه

با تشکر

لینک به ارسال
در هم اکنون، amirali ghorbani گفته است :

سلام امروز یک دفه سایت ارور داد

بعد چند دقیقه که پلاگین هارو جابهجا کردم تا درست بشه

دیدم هر موقع Rank Math SEO. رو وارد پلاگین ها میکنم خطا میده و هرموقه خارج میکنم سایت بالا میاد

هالا هر روشی هم بود رفتم اما هر موقع  Rank Math SEO. نصب میکنم خطا میده

دوستی هست رشی داشته باشه

با تشکر

نگارش وردپرس 5.6
پوسته فعلی: Blocksy (نگارش 1.7.55)
افزونه فعلی: Rank Math SEO (نگارش 1.0.54.3)
PHP نگارش 7.4.13

لینک به ارسال
در هم اکنون، amirali ghorbani گفته است :

نگارش وردپرس 5.6
پوسته فعلی: Blocksy (نگارش 1.7.55)
افزونه فعلی: Rank Math SEO (نگارش 1.0.54.3)
PHP نگارش 7.4.13

جزئیات خطا
===================
یک خطا از نوع E_ERROR در خط 44 از پرونده /home/sarweri2/public_html/wp-content/plugins/seo-by-rank-math/vendor/woocommerce/action-scheduler/classes/migration/ActionScheduler_DBStoreMigrator.php رخ داد. پیام خطا: Uncaught RuntimeException: Error saving action: Error saving action: Table 'sarweri2_htgag.msohh_actionscheduler_actions' doesn't exist in /home/sarweri2/public_html/wp-content/plugins/seo-by-rank-math/vendor/woocommerce/action-scheduler/classes/migration/ActionScheduler_DBStoreMigrator.php:44
Stack trace:
#0 /home/sarweri2/public_html/wp-content/plugins/seo-by-rank-math/vendor/woocommerce/action-scheduler/classes/data-stores/ActionScheduler_HybridStore.php(242): ActionScheduler_DBStoreMigrator->save_action(Object(ActionScheduler_Action), NULL)
#1 /home/sarweri2/public_html/wp-content/plugins/seo-by-rank-math/vendor/woocommerce/action-scheduler/classes/ActionScheduler_ActionFactory.php(177): ActionScheduler_HybridStore->save_action(Object(ActionScheduler_Action))
#2 /home/sarweri2/public_html/wp-content/plugins/seo-by-rank-math/vendor/woocommerce/action-scheduler/classes/ActionScheduler_ActionFactory.php(84): ActionScheduler_ActionFactory->store(Object(ActionScheduler_Action))
#3 /home/sarweri2/public_html/wp

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، miraziz گفته است :

سلام. از رنک مث پرو  هم روی وردپرستون فعال است؟
برای حل این مشکل راه حل کی در لینک زیر توضیح داده شده است را دنبال کنید

https://support.rankmath.com/ticket/fatal-error-28/

سلام نه از همونن نسخه رایگانش استفاده میکنم

در 6 ساعت قبل، miraziz گفته است :

ttps://support.rankmath.com/ticket/fatal-error-28/

ممنون مطالعه کردم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...