رفتن به مطلب

عمل نکردن افزونه در خارج از پنل مدیریت

پست های پیشنهاد شده

باسلام،

دو افزونه بر روی سایت نصب کردم که اطلاعات رو از جای دیگه میگیرن و بصورت لحظه ای بر روی سایت نمایش میدن.

اما افزونه ها فقط موقعی به درستی کار میکنن که داخل بخش مدیریت باشم. زمانیکه از بخش مدیریت خارج میشم با پیج سفید مواجه میشم. یعنی برای کاربر، هیچ اطلاعاتی نمایش داده نمیشه و با صفحه خالی روبرو میشن.

اگر کسی بتونه راهنمایی کنه ممنون میشم.

لینک به ارسال
در 16 دقیقه قبل، parhun گفته است :

باسلام،

دو افزونه بر روی سایت نصب کردم که اطلاعات رو از جای دیگه میگیرن و بصورت لحظه ای بر روی سایت نمایش میدن.

اما افزونه ها فقط موقعی به درستی کار میکنن که داخل بخش مدیریت باشم. زمانیکه از بخش مدیریت خارج میشم با پیج سفید مواجه میشم. یعنی برای کاربر، هیچ اطلاعاتی نمایش داده نمیشه و با صفحه خالی روبرو میشن.

اگر کسی بتونه راهنمایی کنه ممنون میشم.

سلام دوست عزیز

لطفا واضح تر بفرمایید تا اساتید راهنمایی کنن

نه اسم افزونه مشخصه نه آدرس سایت

خب نمیتونن راهنمایی کنن

لینک به ارسال

سلام،

افزونه های MetaTrader Web Terminal و Tradays Economic Calendar  در انتهای صفحه پایین که لینکش رو قرار دادم، بخش های "پلتفرم معاملاتی متاتریدر" و "تقویم اقتصادی" برای کاربر، نمایش داده نمیشه. اما زمانیکه وارد بخش مدیریت میشم این ابزارها بدرستی عمل میکنن و در این برگه قابل مشاهده هستن.

https://boursetime.com/forex-trader-tools/

ممنون از راهنمایی شما

ویرایش شده توسط parhun
لینک به ارسال

چیزی که اینجا مشخصه هر دو افزونه مدت زیادی هست که بروزرسانی نمیشن این یک مورد که باید چک کنید آیا با بروزرسانی های جدید وردپرس هنوز سازگار هست یا خیر

یه توضیحی راجب افزونه ها بدید تا اگر شد خودم چک کنم شاید قابل حل بود

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، asadiy4n گفته است :

چیزی که اینجا مشخصه هر دو افزونه مدت زیادی هست که بروزرسانی نمیشن این یک مورد که باید چک کنید آیا با بروزرسانی های جدید وردپرس هنوز سازگار هست یا خیر

یه توضیحی راجب افزونه ها بدید تا اگر شد خودم چک کنم شاید قابل حل بود

افزونه ها که خیلی وقته بروز نشدن ولی فکر میکنم مشکل از جای دیگه باشه. چون در سایدبار هم یک ویجت مشابه گذاشتم که یکبار نمایش داده میشه و یکبار نمایش داده نمیشه. این مشکل زمانیکه داخل مدیریت هستم خیلی کمتر پیش میاد. 

افزونه هایی که بالا عنوان شده مربوط به شرکت متاکوتس هست. این شرکت پلتفرم های معاملاتی رو به کارگزاران بازارهای مالی مثل بروکرهای بازار ارز ارائه میده. این افزونه، نسخه تحت وب پلتفرم هست که هر لحظه قیمتها و نمودارها در اون بروز میشن. افزونه دوم هم تقویم اقتصادی همون پلتفرم هست که بصورت جداگانه ارائه شده. 

ممنون از پیگیری شما 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...