رفتن به مطلب

اررور امنیتی برای دانلود فایل های سایت من

mandana

پست های پیشنهاد شده

سلام وقتی از سایت من یک فایل دانلود میشه اررور میزنه که ممکنه فایلی که میخوای دانلود کنی مخرب باشه عکس اررورشم گذاشتم یکی میشه کمکم کنه ببینم ایراد چیه؟

https://www.vectorhome.ir/downloads/وکتور-گل-لاله/

این هم یه لینک دانلود فایل رایگان از سایتم هست.

Capture111.jpg

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، mandana گفته است :

بله مشکل اینجاست واسه یک سری ها این اررور و میده و واسه یکسری ها نه 

سلام

منم دانلود کردم مشکلی نبود

شاید اونایی که این ارور رو دریافت میکنن اینترنت سکیوریتی رو سیستم دارن

بازم نمیدونم، من تخصص ندارم؛ برای اینکه ببینم خطا میده یا نه تست کردم و سالم دانلود شد

اساتید بهتر راهنمایی خواهند کرد

لینک به ارسال
من از edd استفاده میکنم برای فروش فایل
الان یه مشکل پیدا کردم
 در مرحله اخر خرید فایل وقتی لینک دانلود را نمایش میده
در موزیلا روی گزینه دانلود که میزنم دانلود انجام میشه بدون هیچ مشکلی
اما در کروم روی دانلود که میزنم اصلا انگار این کلید به جایی متصل نیست و کاری انجام نمیده تا زمانی که با کلیک راست save file را میزنم و بعد هم خطای سکیوریتی را نمایش میده  و یه چیز جالبتر وقتی روی دانلود کلیک راست میکنم و گزینه copy link را میزنم و در تب جدید اجرا میکنم به راحتی دانلود میشه .
لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، mandana گفته است :
من از edd استفاده میکنم برای فروش فایل
الان یه مشکل پیدا کردم
 در مرحله اخر خرید فایل وقتی لینک دانلود را نمایش میده
در موزیلا روی گزینه دانلود که میزنم دانلود انجام میشه بدون هیچ مشکلی
اما در کروم روی دانلود که میزنم اصلا انگار این کلید به جایی متصل نیست و کاری انجام نمیده تا زمانی که با کلیک راست save file را میزنم و بعد هم خطای سکیوریتی را نمایش میده  و یه چیز جالبتر وقتی روی دانلود کلیک راست میکنم و گزینه copy link را میزنم و در تب جدید اجرا میکنم به راحتی دانلود میشه .

دقیقا منم با روش شما رفتم و همون اروری که عکسش رو گذاشتین رو دریافت کردم

دکمه دانلود در کروم کار نمیکنه بدون idm

شما برای غیر مستقیم کردن لینک دانلود کد زدین یا تنظیماتی وارد کردین؟

فایل ها در سرور آپلود میشه یا در هاست؟

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، mandana گفته است :

سلام وقتی از سایت من یک فایل دانلود میشه اررور میزنه که ممکنه فایلی که میخوای دانلود کنی مخرب باشه عکس اررورشم گذاشتم یکی میشه کمکم کنه ببینم ایراد چیه؟

https://www.vectorhome.ir/downloads/وکتور-گل-لاله/

این هم یه لینک دانلود فایل رایگان از سایتم هست.

Capture111.jpg

این مشکل به خاطر فعال نبودن ssl هاست دانلود هست فعال کنید حل میشه کروم واسه نسخه 86 به بعد به لینک های بدون ssl  گیر میده

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۹/۱۶ در 21:19، hamidna گفته است :

این مشکل به خاطر فعال نبودن ssl هاست دانلود هست فعال کنید حل میشه کروم واسه نسخه 86 به بعد به لینک های بدون ssl  گیر میده

برای من هم همین طوره

برخی وقت ها کاربران پیام میدن که هر چی کلیک می کنند روی دکمه دانلود اتفاقی نمی افته یا همان خطای امنیتی میده

یعنی ssl فعال کنم حل میشه؟

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، chem گفته است :

برای من هم همین طوره

برخی وقت ها کاربران پیام میدن که هر چی کلیک می کنند روی دکمه دانلود اتفاقی نمی افته یا همان خطای امنیتی میده

حالا تست کنید چیزی که دوستمون قبل شما راه حل دادن

ببینید حل میشه یا نه

لطفا پاسخ رو اینجا هم اطلاع بدین استفاده کنیم :rolleyes:

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، chem گفته است :

برای من هم همین طوره

بله شخصا تست کردم واسه یک لینک نبوده تعداد بالاس و مشکل حل شده

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، hamidna گفته است :

بله شخصا تست کردم واسه یک لینک نبوده تعداد بالاس و مشکل حل شده

در 5 ساعت قبل، HAMRAH گفته است :

حالا تست کنید چیزی که دوستمون قبل شما راه حل دادن

ببینید حل میشه یا نه

لطفا پاسخ رو اینجا هم اطلاع بدین استفاده کنیم :rolleyes:

ssl فعال کردم و در حالی بررسی هستم ببینم مشکلی گزارش میشه یا خیر

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، chem گفته است :

ssl فعال کردم و در حالی بررسی هستم ببینم مشکلی گزارش میشه یا خیر

دانلود منیجر رو داخل تنظیمات واسه اون مرورگر غیر فعال کنید و خودتون تست کنید اگر درست ssl ست شده باشه مشکلی نباید داشته باشید با دانلود داخل خوده کروم

لینک به ارسال
در هم اکنون، mandana گفته است :

دوستان ssl فایل های دانلودیم هم فعال کردم ولی متاسفانه هنوز روی دانلود که میزنم هیچ اتفاقی نمیفته کسی میدونه دیگه باید چیکار کنم؟

برای من مشکل رفع شد

آیا شما لینک ها هم تغییر دادید؟

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، mandana گفته است :

بله هاست دانلودیم هم لینکاش https شد ولی بازم دکمه دانلود هیچ ری اکشنی نداره  شما هم مشکل منو داشتید؟ چیکار کردید؟

خب شما کلا یه لینک خارجی بدین ببین اصلا اون دکمه کار میکنه

یه جایی مثل پیکوفایل آپلود کنید و لینکش رو بدین؛ ببینید بعد خرید دکمه عمل میکنه یا نه

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، mandana گفته است :

سلام مجدد، من یه لینک از یه سایت دیگه امتحان کردم. و یه فایلم در هاستی که سایتم قرار داره گذاشتم جفتش دانلود شد فقط از هاست دانلودیم دانلود نمیکنه.

خب حالا چند تست دیگه انجام بدین

1. همون فایل های قبلی رو در داخل مطلب لینک بدین ، یعنی لینک خرید نباشه، یه متن دانلود بنویسید و لینک بدین بهش، مطلب رو باز کنید و تست کنید ببنیند دانلود میشه یا نه (این حالت رو یکبار در حالت فعال بودن افزونه edd و یک بار در حالت غیر فعال بودن edd تست کنید)

2. قالب خودتون رو غیر فعال کنید و با قالب پیش فرض وردپرس یک بار لینک خرید رو تست کنید، یعنی همون مسئله خطا که دارید رو با قالب پیش فرض تست کنید

اینجور حداقل مشخص میشه مشکل از سمت شماست یا هاست

لینک به ارسال

دوستان من فکر میکنم مشکل از افزونه Easy Digital Downloads - Reviews - باشه چون الان این عکس ارررورارو میزنم سمت راست میگه این اررور ها مال این افزونست. کسی میدونه این افزونه ماله چیه و یادمه یه کسی این افزونرو وقتی غیر فعال کرد کل سایت ریخت به هم.

errore.JPG

لینک به ارسال
در هم اکنون، mandana گفته است :

دوستان من فکر میکنم مشکل از افزونه Easy Digital Downloads - Reviews - باشه چون الان این عکس ارررورارو میزنم سمت راست میگه این اررور ها مال این افزونست. کسی میدونه این افزونه ماله چیه و یادمه یه کسی این افزونرو وقتی غیر فعال کرد کل سایت ریخت به هم.

errore.JPG

مشکل شما از اینه که ادرس فایل های هاست دانلود بدون ssl هست و ربطی به این افزونه نداره این برای بررسی محصولات هست توسط کاربران که میتونند امتیاز بدن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...