رفتن به مطلب

دو پیشنهاد و دو مشکل برای من در استفاده از انجمن

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب دوستان

قسمت پیشنهادات غیر فعال شده و به همین خاطر اینجا تاپیک زدم

پیشنهاد اول:  اگه یجوری بشه که مثلا تاپیک های حل شده (یعنی من مشکلی رو مطرح کردم و با این انجمن مشکل من حل شده) مشخص بشن خیلی خوب میشه به نظرم، حالا میتونه یه قسمتی به عنوان تاپیک های حل شده باشه، ولی این رو چجوری به کاربر اطلاع بدیم رو نمیدونم که بدونه وقتی مشکلش حل شد بیاد یه دکمه ای رو بزنه تاپیک حل شد و اینجوری اون تاپیک بسته بشه و یا اینکه دستی یه پست ارسال کنه مشکلم حل شد، اینجوری کاربرای بعدی هم میدونن که این مشکل برای این شخص جواب داده

پیشنهاد دوم: مثلا من که میخام تاپیک ایجاد کنم ، در صفحه ای که دارم مطلب رو مینویسم، کادری یا نوتیفیکیتی باشه که به کاربر بگه قبل از ایجاد تاپیک قوانین انجمن و قوانین ایجاد تاپیک رو بخون، حالا میتونه بصورت کادر شناور باشه، میتونه متن باشه یا هرچیزی

البته شاید اینا هست و من نمی بینیم :wacko: و شاید کار سختی باشه اینارو اجرا کردن

مشکل اول: چند سال قبل وقتی با موبایل وارد انجمن میشدم ، میتونستم لاگین کنم، همه امکانات انجمن بود و همه منوها، اما الان نمیشه، نه داره و نه میتونم ببینم، مشکل از کجاست؟ عکس پیوست کردم

مشکل دوم: چند هفته پیش وقتی لینکی رو به کاربری پیوست میکردم یه پیش نمایش از تاپیک نشون میداد، اما الان فقط متن لینک دار نمایش میده، چرا اینجوری شده؟

با سپاس :wub:

انجمن.jpg

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...