رفتن به مطلب

سوال راجع به افزونه yoast ؟

پست های پیشنهاد شده

با سلام دوستان عزیز و محترم

سوالی داشتم در مورد افزونه یوهاست

دوستان برای نصب این افزونه باز هم نیازی به افزونه google XML هست ؟

و سوال دوم ایا بعد از نصب یوهاست ایا بازم سایت رو باید به کنسول گوگل معرفی کنیم؟ یا دیگه دیگه احتیاجی به این کار نیست فقط یوهاست کافیه ؟

دوستان ممنون میشم منو از سردرگمی نجات بدید

با تشکر

لینک به ارسال
در 22 دقیقه قبل، satbank گفته است :

با سلام دوستان عزیز و محترم

سوالی داشتم در مورد افزونه یوهاست

دوستان برای نصب این افزونه باز هم نیازی به افزونه google XML هست ؟

و سوال دوم ایا بعد از نصب یوهاست ایا بازم سایت رو باید به کنسول گوگل معرفی کنیم؟ یا دیگه دیگه احتیاجی به این کار نیست فقط یوهاست کافیه ؟

دوستان ممنون میشم منو از سردرگمی نجات بدید

با تشکر

سلام

یواست خودش نقشه سایت خیلی خوبی داره، فقط آدرسش با google XML فرق داره، اگه بخایید از نقشه سایت یواست استفاده کنید نیازی به google XML نیست، اگه نه که بله میتونید نصب کنید ولی به سچ کنسول یکیش رو معرفی کنید

بله صد در صد باید به سرچ کنسول معرفی کنید، اصلا این افزونه کار سرچ کنسول رو انجام نمیده، حتی در پیکر بندی اگه تشریف ببرید از شما هویت ثبت سرچ کنسول رو میخاد

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، HAMRAH گفته است :

سلام

یواست خودش نقشه سایت خیلی خوبی داره، فقط آدرسش با google XML فرق داره، اگه بخایید از نقشه سایت یواست استفاده کنید نیازی به google XML نیست، اگه نه که بله میتونید نصب کنید ولی به سچ کنسول یکیش رو معرفی کنید

بله صد در صد باید به سرچ کنسول معرفی کنید، اصلا این افزونه کار سرچ کنسول رو انجام نمیده، حتی در پیکر بندی اگه تشریف ببرید از شما هویت ثبت سرچ کنسول رو میخاد

با سلام برادر جان ممنونم از این که راهنمایی کردید لطف بزرگی کردید

سوال دیگری که دارم ایا نسخه رایگان این افزونه هم کفایت میکنه ؟ یا باید حتما نستخه پولی رو بخریم که بتونیم نتیجه بگیریم؟

بیشتر نتیجه کار این پلاگین برای من مهم هست آیا با نسخه رایگان هم نتیجه میگیریم ؟یا به مشکل میخوریم

بسیار ممنونم با تشکر

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، satbank گفته است :

سوال دیگری که دارم ایا نسخه رایگان این افزونه هم کفایت میکنه ؟ یا باید حتما نستخه پولی رو بخریم که بتونیم نتیجه بگیریم؟

بیشتر نتیجه کار این پلاگین برای من مهم هست آیا با نسخه رایگان هم نتیجه میگیریم ؟یا به مشکل میخوریم

بسیار ممنونم با تشکر

سلام 

بله نسخه رایگانش هم  میشه کار کرد

فعلا برای شروع کار بنظرم همون نسخه رایگانش رو استفاده کنید

نکته   دوست عزیز این ها فقط به شما کمک میکنن وگر نه  seo یک چیزی نیست که دو تا افزونه بتونه انجامش بده 

من بهتون پیشنهاد میکنم از افزونه  rank math  استفاده کنین

این افزونه خیلی از یواست بهتره من با هردو کار کردم ولی بیشتر با افزونه rank math  نتیجه گرفتم

موفق باشید

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، satbank گفته است :

بسیار ممنونم با تشکر

خواهش میکنم

هم بله هم خیر

امکانات نسخه پولی بیشتره، بلخره پولی هست

مثلا:

ریدایرکت کردن، وقتی شما میخایید یه لینکی رو ریدایرکت کنید در نسخه معمولی این کار نمیشه و این منو براش فعال نیست

مثلا اضافه کردن چندین کلمه کلیدی، در نسخه معمولی فقط یدونه میتونید کلمه کلیدی بزارید ولی در نسخه پولی بیشتر میتونید

برای سئوی ووکامرس و و سئوی ویدیو هم باید نسخه پولی رو داشته باشید

ولی برای سئوی خود مطلب نیازی به این کارا نیست، میمونه بحث ریدایرکت که اونم زمانی به درد شما میخوره که لینکی حذف یا آدرسش تغییر کنه که میتونید از سایر افزونه ها استفاده کنید

در کل افزونه قدرتمندی هست و برای موارد غیر این بله نتیجه میده، من خودم نتیجه گرفتم با نسخه رایگانش، مهم اینه که از مخزن خود وردپرس آپدیت میشه و مطمعن هست

ویرایش شده توسط HAMRAH
لینک به ارسال
  • mehran-b عنوان را به سوال راجع به افزونه yoast ؟ تغییر داده است

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...