رفتن به مطلب

درخواست معرفی یک افزونه

پست های پیشنهاد شده

باسلام و عرض ادب.  من در وبسایتم محصولی که میفروشم (کاشی) بصورت کارتن هست و میخواستم هنگام اضافه کردن محصول به سبد خرید، متراژ را به کاربر نشان بدهد. برای مثال در خصوصیت های محصول وارد شود که این محصول ما ۱۰ متری هست، و زمانی که کاربر خواست ۳ عدد ازین محصول به سبد خرید اضافه کنه قبل از کلیک برروی اضافه به سبد، براش نمایش داده بشه که متراژ: ۳۰ متر، اگر وارد کرد ۴ عدد، زیرش نمایش بده متراژ: ۴۰ متر

چطور میتونم این مورد رو پیاده سازی کنم؟ باتشکر

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۹/۱۵ در 22:44، alirah021 گفته است :

باسلام و عرض ادب.  من در وبسایتم محصولی که میفروشم (کاشی) بصورت کارتن هست و میخواستم هنگام اضافه کردن محصول به سبد خرید، متراژ را به کاربر نشان بدهد. برای مثال در خصوصیت های محصول وارد شود که این محصول ما ۱۰ متری هست، و زمانی که کاربر خواست ۳ عدد ازین محصول به سبد خرید اضافه کنه قبل از کلیک برروی اضافه به سبد، براش نمایش داده بشه که متراژ: ۳۰ متر، اگر وارد کرد ۴ عدد، زیرش نمایش بده متراژ: ۴۰ متر

چطور میتونم این مورد رو پیاده سازی کنم؟ باتشکر

سلام. این کد رو داخل فایل functions.php قالبتون قرار بدید و تست کنید:

<?php
add_action( 'woocommerce_after_quantity_input_field', 'ywp_show_msg_after_quantity' );
function ywp_show_msg_after_quantity() {
    if ( is_product() ) {
        echo '<p class="d-block ywp-msg"></p>';
        echo '<script>
                   jQuery(document).ready(function($){
                         $(".qty").on("change", function(){
                               $(".ywp-msg").html($(".qty")*10 + " متر");
                         });
                   });
             </script>';
    }
}

پیشفرض این کد 10 متر برای همه محصولاته. اگه متراژ هر محصول متفاوته باید اون ویژگی رو از محصول دریافت کنید و بجای عدد 10 قرار بدید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...