رفتن به مطلب

دکمه کپی پیوند یکتا

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت همه دوستان و اساتید عزیز

بنده میخوام کاربر وقتی روی لینک کوتاه مطالبم که پایین هر مطلب نمایش داده میشه کلیک میکنه یه کپی از لینک براش بگیره یا دکمه ای برای کپی لینک کنارش باشه اما افزونه ای براش پیدا نکردم

کسی راهی برای انجام اینکار داره ؟؟؟؟

لینک به ارسال

من هنوز متوجه نشدم این لینک کوتاه مطلب چیکار میکنه؟

البته برای سرویس گوگل رو میدونم، مثلا میشه آمار بازدیدش رو دید

یا برای لینک های فارسی مناسبه لینک کوتاه مطلب

اما برای لینک های لاتین واقعا کاربردش چیه؟ آدرس سایت باشه که خیلی بهتره و شناخته میشه

ممنون میشم اساتید توضیح بدن تا یاد بگیرم :rolleyes:

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۹/۱۴ در 20:27، HAMRAH گفته است :

من هنوز متوجه نشدم این لینک کوتاه مطلب چیکار میکنه؟

البته برای سرویس گوگل رو میدونم، مثلا میشه آمار بازدیدش رو دید

یا برای لینک های فارسی مناسبه لینک کوتاه مطلب

اما برای لینک های لاتین واقعا کاربردش چیه؟ آدرس سایت باشه که خیلی بهتره و شناخته میشه

ممنون میشم اساتید توضیح بدن تا یاد بگیرم :rolleyes:

از نظر برندینگ حرف شما کاملا درسته و لینک معمولی بهتره، ولی مثلا گاهی وقتا ممکنه محدودیت کارکتر وجود داشته باشه جایی (مثلا برای پیامک) یا گاهی وقتا شرایط جوریه که امکان کلیک روی لینک وجود نداره و کاربر باید حتما تایپ کنه (مثلا کپشن اینستاگرام) در چنین مواقعی لینک کوتاه می‌تونه مفید باشه، اما برای جاهایی که لینک قابل کلیک هست و محدودیتی نداریم من هم با شما موافقم که لینک‌ها با اسم برند خود سایت بهتره که استفاده بشن (مسلما با URL انگلیسی)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...