رفتن به مطلب

وسط چین کردن کل نوشته ها

پست های پیشنهاد شده

در 9 دقیقه قبل، Hosein Gh گفته است :

سلام

کسی میدونه چطوری کل نوشته های وردپرس رو وسط چین کردن بصورت کلی نمیخام از css استفاده کنم

نوشته های داخل پست, داخل <p style="text-align: center;"> قرار بگیرند

سلام دوست عزیز

به انجمن خوش آمدید

منظور از وسط چین دقیقا چیه؟ خود وردپرس که سه تا حالت داره برای متن، راست چین، چپ چین و وسط چین

اگه منظورتون تراز کردن از طرفین هست که بله در آپدیت های قبلی وردپرس این گزینه رو نمیدونم چرا حذف کرد

اما میتونید از قسمت راهنماکه با علامت سوال در منوی ویرایشگر هست ببنیید برای تراز کردن از طرفین یا همون جاستیفای چه کلیدی رو گفته

تصویر پیوست شد

988.JPG

لینک به ارسال
در 16 دقیقه قبل، HAMRAH گفته است :

سلام دوست عزیز

به انجمن خوش آمدید

منظور از وسط چین دقیقا چیه؟ خود وردپرس که سه تا حالت داره برای متن، راست چین، چپ چین و وسط چین

اگه منظورتون تراز کردن از طرفین هست که بله در آپدیت های قبلی وردپرس این گزینه رو نمیدونم چرا حذف کرد

اما میتونید از قسمت راهنماکه با علامت سوال در منوی ویرایشگر هست ببنیید برای تراز کردن از طرفین یا همون جاستیفای چه کلیدی رو گفته

تصویر پیوست شد

988.JPG

من بالای 3 هزار تا پست دارم

میخوام به صورت کلی همشونو وسط چین کنم

سایت این هستش musicfaz.ir و اصلا تو پست ها از وسط چین که داخل <p style="text-align: center;"> قرار میگیره استفاده نکردم

حالا میخوام اگه ممکن باشه یه جا همه نوشته ها داخل <p style="text-align: center;"> قرار بگیرند

ویرایش شده توسط Hosein Gh
لینک به ارسال
در 34 دقیقه قبل، Hosein Gh گفته است :

من بالای 3 هزار تا پست دارم

میخوام به صورت کلی همشونو وسط چین کنم

سایت این هستش musicfaz.ir و اصلا تو پست ها از وسط چین که داخل <p style="text-align: center;"> قرار میگیره استفاده نکردم

حالا میخوام اگه ممکن باشه یه جا همه نوشته ها داخل <p style="text-align: center;"> قرار بگیرند

این دیگه تخصص اساتید هست

حتما راهنمایی خواهند کرد

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، Hosein Gh گفته است :

نمیشه با یه افزونه یا چیز دیگه ای به همه نوشته ها اضافه بشه بدون استفاده از کد

معمولا دوستان درخواست کد دارن

افزونه ای براش سراغ ندارم اگر دوستان بشناسن راهنمایی می کنن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...