رفتن به مطلب

افزونه ایجاد فهرست در انتهای مطلب

پست های پیشنهاد شده

باسلام

من برای انتهای مطالب سایت،‌ نیاز به یک بخش فهرست مانند دارم که ترتیب مطالعه مطالب رو نشون بده و کاربر با کلیک بر روی هر عنوان بتونه به اون بخش وارد بشه

دقیقا نمونه مشابه تصویر پیوست شده که ترتیب مطالعه رو برای کاربر مشخص کرده

از دوستان کسی می تونه یک افزونه مناسب معرفی کنه؟

و اینکه آیا امکان ایجاد همچین بخشی در انتهای مطلب با استفاده از المنتور هست؟

1235071402_ScreenShot1399-09-14at11_19_05.png.53123349ef7ef176a52d0e54532c1fd8.png

لینک به ارسال

سلام

ایدی اون قسمت از مطلبتون هرچی که هست رو داخل لینک قرار بدید مثال

<a href="#number10">تعریف صنعت چیست ؟ .... </a>

<p id="number10">
  متن شما
</p>

وقتی روی لینک کلیک کنید اسکرول میشه به اون قسمت از مطلب

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، cyber گفته است :

باسلام

من برای انتهای مطالب سایت،‌ نیاز به یک بخش فهرست مانند دارم که ترتیب مطالعه مطالب رو نشون بده و کاربر با کلیک بر روی هر عنوان بتونه به اون بخش وارد بشه

1235071402_ScreenShot1399-09-14at11_19_05.png.53123349ef7ef176a52d0e54532c1fd8.png

از نظر ظاهر مطمئاً افزونه ای مانند نمونه ای که قرار دادید شاید پیدا نشه 

اما یکی از افزونه های زیر رو میتونید استفاده کنید و شخصی سازیش کنید 

https://wordpress.org/plugins/search/Table+of+Contents

لینک به ارسال

ممنون از راهنمایی  دوستان

عناوین قرار گرفته به صورت فهرست،‌ در واقع عنوان نوشتارهای دیگر سایت هستند، به طوریکه کاربر با کلیک بر روی هر عنوان یک به نوشتار دیگه منتقل می شه

در واقع این دسته بندی ترتیب مطالعه نوشتارهای سایت رو نشون می دهد که ابتدا کدوم نوشته خونده بشه و بعد کدوم نوشته

مثل فهرست یک کتاب که در ابتدا قرار گرفته و ترتیب فصل های کتاب رو نشون می ده

لینک به ارسال

آها یعنی هر لینک مربوط به یک پست جدا هست

خب اونطوری فک نکنم افزونه باشه یا حداقل اینه که من ندیدم

میتونید برای پست های مورد نظر یک زمینه دلخواه بسازید بهشون مقدار عدد بدید مثال از 1 تا 100 یا هرچی بعد داخل حلقه بر اساس متا کی نمایششون بدید

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۹/۱۳ در 23:52، cyber گفته است :

باسلام

سلام شما میتونید اخر هر پست که میخاهید یک تیتر اول و پایین تیتر یک فهرست درست کنید بعد به هر فهرست یک لینک جداگونه ادامنه مطلب رو بدین 

ولی اگر میخاین کاربر یکی یکی مجبور به دنبال کردن مطلب باشه منم مثل اقای asadiy4n ندیدم

بنظرم باید کد نویسی کنید

موفق باشید

لینک به ارسال
در 21 ساعت قبل، amirali ghorbani گفته است :

سلام شما میتونید اخر هر پست که میخاهید یک تیتر اول و پایین تیتر یک فهرست درست کنید بعد به هر فهرست یک لینک جداگونه ادامنه مطلب رو بدین 

ولی اگر میخاین کاربر یکی یکی مجبور به دنبال کردن مطلب باشه منم مثل اقای asadiy4n ندیدم

بنظرم باید کد نویسی کنید

موفق باشید

باتشکر

نه تنها می خواییم که مثل فهرست یک کتاب ترتیب نوشته های سایت مشخص باشه ، نه اینکه کاربر رو مجبور به به تعقیب یکی یکی از عنوان ها بکنیم

دقیقا مثل یک کتاب ، که هر فصل از کتاب یک نوشتار جداگانه است که داخل هر فصل هم بخش های مختلف وجود داره

پایین هر نوشته با قرار دادن این فهرست که مثل فهرست یک کتاب است ترتیب مطالعه رو فقط مشخص می کنیم

که بخش قلبی ای نوشته چی بوده و بخش بعدی چی هست و چه ترتیبی رو برای یادگیری باید طی کنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...