رفتن به مطلب

پوسته برای سایت فروش هاست و دامین

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز

من جدیدا یک سرور راه اندازی کردم 

میخام سایتم رو تبدیل به هاستینگ و فروش دامنه بکنم اما هرچی گشتم یک قالب رایگان پیدا نکردم

یه چنتا پیدا کردم اما متسفانه نال شده بودن

اگر کسی همچین قالبی سراغ داره ممنون میشم معرفی کنه

با تشکر

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، amirali ghorbani گفته است :

سلام دوستان عزیز

میخام سایتم رو تبدیل به هاستینگ و فروش دامنه بکنم اما هرچی گشتم یک قالب رایگان پیدا نکردم

یه چنتا پیدا کردم اما متسفانه نال شده بودن

اگر کسی همچین قالبی سراغ داره ممنون میشم معرفی کنه

با تشکر

دوستان کسی قالبی سراغ نداره

ممنون میشم معرفی کنه

با تشکر

ویرایش شده توسط amirali ghorbani
لینک به ارسال

پیشنهاد می کنم برید سراغ سیستم WHMCS چون امکانات پیشفرض بهتره داره

در رابطه با قالب رایگان یا غیر رایگان، نال شده یا غیرنال هم بین علما و فقها اختلافه و نمی خوام بحثش رو اینجا باز کنم اما به نظر من قالب نال شده از استورهای معتبر ایرانی بخرید بهتر از اینه که برید سمت قالب رایگان و بدون پشتیبانی و آپدیت

لینک به ارسال
در 57 دقیقه قبل، Mr-Tarah گفته است :

استورهای معتبر ایرانی

ولی واقعا همچین چیزی داریم؟ فروشگاه معتبری که نال میفروشه؟ :D

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، Mr-Tarah گفته است :

پیشنهاد می کنم برید سراغ سیستم WHMCS چون امکانات پیشفرض بهتره داره

در رابطه با قالب رایگان یا غیر رایگان، نال شده یا غیرنال هم بین علما و فقها اختلافه و نمی خوام بحثش رو اینجا باز کنم اما به نظر من قالب نال شده از استورهای معتبر ایرانی بخرید بهتر از اینه که برید سمت قالب رایگان و بدون پشتیبانی و آپدیت

در 52 دقیقه قبل، Morteza گفته است :

منم هرچی گشتم قالب خوبی پیدا نکردم

این سیستمWHMCS متسفانه نیاز به لایسنس داره

بنظرم خودم یک قالب طراحی کنم بهتره:)

تشکر از همه دوستان

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، asadiy4n گفته است :

اگر نمیتونید از سایت های معتبر خارجی خریداری کنید این بهترین گزینه هست

اصلا باورم نشد یک قالب رایگان هم نیست

چرا میتونم از سایت های معتبر خریداری کنم اما نمیخام هزینه اضافی کنم

ولی اگر خودم  طراحی کنم شاید به همون طرحی که خودم تو ذهنم هست برسم

با تشکر

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، amirali ghorbani گفته است :

سلام خسته نباشید،

برای مدریّت سرور، فقط کار بالینوکس رو بلد باشیم کفایت می کنه؟

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، mir.seyyed گفته است :

سلام خسته نباشید،

برای مدریّت سرور، فقط کار بالینوکس رو بلد باشیم کفایت می کنه؟

سلام سلامت باشین

بله اما به صورت حرفه ای

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...
در در ۱۳۹۹/۹/۱۳ در 15:07، Mr-Tarah گفته است :

قالب نال شده ای که از فروشگاه های زرد ایرانی خریده بشه صرفا ریختن پول تو سطل آشغاله. چون این فروشگاه های به اصلاح معتبر و اوجینال کار، خودشون حتی یکبار هزینه نکردن و قالب رو اصل تهیه کنن تا حداقل فایل بدون مشکل تحویل مشتری بدن! حالا بحث کپی و رایت و.... هم بماند.

البته خیلی از این قالب ها فقط نیاز شما ساختارشون رو یه بررسی داشته باشین تا به مرور متوجه بشین که دقیقا از چه آدرسی تو نت دانلود شده :)

بحث پشتیبانی و.... هم که کلا منتفی هست و نهایت منجر میشه به پرداخت و صورتحساب های جدید.

در در ۱۳۹۹/۹/۱۳ در 16:06، Morteza گفته است :

متاسفانه اینقدر تبلیغات و شعار های الکی و دروغ استفاده میکنن و سطح آگاهی در این زمینه پایین هست که هر کی اومده یه سایت زده دو تا فیلم رکورد کرده و عنوان قالب اوجینال وردپرس رو یدک کشیده شده فروشگاه معتبر !

:)

لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، sajad گفته است :

قالب نال شده ای که از فروشگاه های زرد ایرانی خریده بشه صرفا ریختن پول تو سطل آشغاله. چون این فروشگاه های به اصلاح معتبر و اوجینال کار، خودشون حتی یکبار هزینه نکردن و قالب رو اصل تهیه کنن تا حداقل فایل بدون مشکل تحویل مشتری بدن! حالا بحث کپی و رایت و.... هم بماند.

البته خیلی از این قالب ها فقط نیاز شما ساختارشون رو یه بررسی داشته باشین تا به مرور متوجه بشین که دقیقا از چه آدرسی تو نت دانلود شده :)

بحث پشتیبانی و.... هم که کلا منتفی هست و نهایت منجر میشه به پرداخت و صورتحساب های جدید.

متاسفانه اینقدر تبلیغات و شعار های الکی و دروغ استفاده میکنن و سطح آگاهی در این زمینه پایین هست که هر کی اومده یه سایت زده دو تا فیلم رکورد کرده و عنوان قالب اوجینال وردپرس رو یدک کشیده شده فروشگاه معتبر !

:)

من تاهالا چند بار این فروشگاه هارو گزارش دادم اما باز هم دارن کار میکنن

تازه حتا بعضی از سایت هاشون نماد اعتماد الکترونیک هم دارن

والا خود منم دیگه نمیتونم تشخیص بدم چه برسه به تازه کار ها:D

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، sajad گفته است :

هرکسی طبیعتا تجربه ای داره که بر اساس اون نظر میده، من هم بر اساس تجربه ای که دارم میگم بعضی از این سایت ها طبق گفته خودشون و تستی که خودم انجام دادم فقط اجازه انتشار قالب های غیرایرانی رو با گرفتن رسید خرید از سایت های معتبرخارجی میدن ( فرض بگیریم دروغ میگن)

از طرفی طبیعتا نوشتن CMS اختصاصی یا قالب اختصاصی یا خرید قالب از فروشگاه اصلی اون قالب 100% بهتره و این مثل روز روشنه اما خیلی ها یا پولش رو ندارند یا برنامه نویس منصف و خوش قول پیدا نمی کنند یا شروع کار نمیخوان هزینه ی خاصی کنند ( مطمئنا با این جور آدما زیاد سر و کار داشتید)

از طرفی هم از نظر پشتیبانی باز هم طبق تجربه ی من که شاید خوش شانس بودم تا الان هر مشکلی وجود داشته فروشندگان حل کردند و وقتی نتونستند، پول کامل به من برگشت داده شده ( حتی سر یک پلاگین تلگرام که کار می کرد وقتی تلگرام فیلتر شد فروش اون محصول هم از روی سایت برداشته شد و پولم رو کامل برگردوندند)

درکل بخوام حرفامو جمع بندی کنم بازار، نیاز مشتریای مختلف رو با هر نوع سطح مالی که دارند تامین می کنه، کسی که سایت 500هزار تومانی میخواد نمی تونه انتظار قالب استاندارد و بدون باگ و ... داشته باشه و دقیقا همین سایت های ایرانی براشون کار راه انداز هست. حالا این که آدم 500 هزار تومانی توی این فضا نباشه بهتره یا نه، کسی که برنامه نویس نیست نباید سایت درست کنه و ... شاید درست باشه اما بازم تغییری توی اصل داستان نمی کنه

ببخشید طولانی شد ;)

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، Mr-Tarah گفته است :

هرکسی طبیعتا تجربه ای داره که بر اساس اون نظر میده، من هم بر اساس تجربه ای که دارم میگم بعضی از این سایت ها طبق گفته خودشون و تستی که خودم انجام دادم فقط اجازه انتشار قالب های غیرایرانی رو با گرفتن رسید خرید از سایت های معتبرخارجی میدن ( فرض بگیریم دروغ میگن)

از طرفی طبیعتا نوشتن CMS اختصاصی یا قالب اختصاصی یا خرید قالب از فروشگاه اصلی اون قالب 100% بهتره و این مثل روز روشنه اما خیلی ها یا پولش رو ندارند یا برنامه نویس منصف و خوش قول پیدا نمی کنند یا شروع کار نمیخوان هزینه ی خاصی کنند ( مطمئنا با این جور آدما زیاد سر و کار داشتید)

===> برای شروع هر کاری بهایی باید پرداخت بشه اینو تو زندگی روزانه هم میشه دید و به این موضوع رسید. حالا اگر شخصی قصد داره وارد یه کسب و کار آنلاین بشه باید این هزینه های اول رو به عنوان هزینه هایی که برای استارت نیاز هست رو در نظر بگیره تا بتونه بیس و کار خودشو با استحکام بیشتری پایه ریزی کنه. تا حالا به کرات دیده شده یه سری کسب و کارها به همین شکل اومدن بالا و بعد ها مشکلات جدی براشون در موتور جستجو ایجاد شده یا کلیک دزدی میشده و متوجه نبودن و ...

شخصی که آگاهی نداره تو این زمینه اگر سمت این فروشگاه ها رفت میشه توجیح کرد که چون نمیدونستن و اطلاعی نداشتن و تازه کار بودن و... اما دوستانی که در حوزه وب کار میکنن و به این موضوع آگاه هستن هم دارن در حق مشتری که میاد سمتشون اجحاف میکنن و هم دارن ارزش یه کسب و کار و شغل رو میارن پایین.

از طرفی هم از نظر پشتیبانی باز هم طبق تجربه ی من که شاید خوش شانس بودم تا الان هر مشکلی وجود داشته فروشندگان حل کردند و وقتی نتونستند، پول کامل به من برگشت داده شده ( حتی سر یک پلاگین تلگرام که کار می کرد وقتی تلگرام فیلتر شد فروش اون محصول هم از روی سایت برداشته شد و پولم رو کامل برگردوندند)

درکل بخوام حرفامو جمع بندی کنم بازار، نیاز مشتریای مختلف رو با هر نوع سطح مالی که دارند تامین می کنه، کسی که سایت 500هزار تومانی میخواد نمی تونه انتظار قالب استاندارد و بدون باگ و ... داشته باشه

===> اینو خیلی از مشتری ها نمیتونن درک کنن و همین موضوع باعث میشه که عده ای بیان سمت سایت و وردپرس و... و یک تجربه ی بد براشون شکل بگیره که بطور مثال بگن سایت هایی که تحت وردپرس میاد بالا کلی مشکل و باگ داره. درصورتی که اینطور نیست و ما میدونیم که سیستم مدیریت محتوای وردپرس یه سیستم عالی برای مخاطبان هدف خودش به حساب میاد.

و دقیقا همین سایت های ایرانی براشون کار راه انداز هست. حالا این که آدم 500 هزار تومانی توی این فضا نباشه بهتره یا نه ===> بهتره که نباشن، چون با این تفاسیر اگه واقعا کسب و کارشون شکل بگیره و با همین سیستم فعالیت خودشونو انجام بدن بعدها دچار مشکلات جدی خواهند شد.

کسی که برنامه نویس نیست نباید سایت درست کنه و ... شاید درست باشه اما بازم تغییری توی اصل داستان نمی کنه ===> این فرمایشتون هم درسته و کاملا موافقم. البته این حرف صرفا برای سایت نیست بلکه برای ابعاد مختلفی میشه استفاده کرد. کسی که مهارتی رو بلد نیست و تخصصی نداره نباید کار مردم رو قبول کنه و اینطوری یه کار داغون و پر باگ و... تحویل بده.

ببخشید طولانی شد ;)

===> خواهش میکنم. :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...