رفتن به مطلب

سوال درباره تبلیغات کاپریلا

پست های پیشنهاد شده

سلام . من تازه تو این انجمن عضو شدم و یه سوالی درباره سیستم تبلیغات کاپریلا داشتم . اگه این سوالم قبلا در تاپیک دیگه ای پرسیده شده معذرت میخوام .

سوالم اینه که کسی تا به حال از این سیستم استفاده کرده؟درآمدش چطوره؟ آخه هیچ جایی نگفته شده که درامد حاصل از فضای تبلیغاتیش چقدره . لطفا اگه با این سیستم کار کردین بهم بگین . با تشکر

ویرایش شده توسط Amirhesam
لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، Amirhesam گفته است :

سلام . من تازه تو این انجمن عضو شدم و یه سوالی درباره سیستم تبلیغات کاپریلا داشتم . اگه این سوالم قبلا در تاپیک دیگه ای پرسیده شده معذرت میخوام .

سوالم اینه که کسی تا به حال از این سیستم استفاده کرده؟درآمدش چطوره؟ آخه هیچ جایی نگفته شده که درامد حاصل از فضای تبلیغاتیش چقدره . لطفا اگه با این سیستم کار کردین بهم بگین . با تشکر

سلام، به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدید، بله من باشون کار کردم (حدودا ۲ سال پیش) نمی‌دونم الان هم همونطوری باشن یا نه، اما سیستم پرداختشون کلا متفاوت از تبلیغات کلیکی هست و یه مبلغ ثابتی رو میدن بابت جایگاه‌ها، البته خیلی زیاد نیست (بستگی به سایتتون هم داره و اینکه چقدر براشون بصرفه) اون زمان یه سایت حدود الکسای ۳۰۰۰ رو اوایل ماهی ۲۵۰ تومن میدادن حدودا (در ازای قرار گرفتن یه باکس تبلیغات زیر پست و یه لینک‌باکس در سایدبار) کاپریلا چون مال فرادرس هست، بیشتر تبلیغات آموزشی و مرتبط با فرادرس رو نشون میده و معمولا هم با سایت‌های آموزشی همکاری می‌کردن.

لینک به ارسال

ممنون . ینی اگه من سایتم روزی 10000 تا بازدید داشته باشه و بخوام از تبلیغات همسان و بنری استفاده کنم , درآمدش حدودا چقدر میشه ؟ منظورم اینه که کلا بنظرتون می ارزه آدم بخواد تبلیغات کاپریلا رو بزاره؟ بازم ممنونم از اینکه جواب دادید.

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، Amirhesam گفته است :

ممنون . ینی اگه من سایتم روزی 10000 تا بازدید داشته باشه و بخوام از تبلیغات همسان و بنری استفاده کنم , درآمدش حدودا چقدر میشه ؟ منظورم اینه که کلا بنظرتون می ارزه آدم بخواد تبلیغات کاپریلا رو بزاره؟ بازم ممنونم از اینکه جواب دادید.

درآمدش بستگی به کاپریلا داره که چقدر بپردازن، من دو سال پیش کار می‌کردم، به نظر ۱ ماه تستی باشون همکاری کنید، بعدش ببینید اگر براتون میصرفه که همکاری رو با مبلغی که می‌خواین ادامه بدید، معمولا بعد ۱ ماه هم شما و هم اون‌ها به نتیجه میرسید (ماه اول تستیه بعد برای ادامه‌ی همکاری باشون مذاکره کنید، مبغلی که می‌خواین رو پیشنهاد بدید، یا قبول می‌کنند یا نه دیگه)

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، فرشاد گوهری گفته است :

درآمدش بستگی به کاپریلا داره که چقدر بپردازن، من دو سال پیش کار می‌کردم، به نظر ۱ ماه تستی باشون همکاری کنید، بعدش ببینید اگر براتون میصرفه که همکاری رو با مبلغی که می‌خواین ادامه بدید، معمولا بعد ۱ ماه هم شما و هم اون‌ها به نتیجه میرسید (ماه اول تستیه بعد برای ادامه‌ی همکاری باشون مذاکره کنید، مبغلی که می‌خواین رو پیشنهاد بدید، یا قبول می‌کنند یا نه دیگه)

آها . خیلی ممنونم ازتون که راهنماییم کردین 

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، فرشاد گوهری گفته است :

آقا منم یه سوال دارم :D

این تبلیغاتی که میزارن، حالا هر سایتی تبلیغ میده

آیا از سرعت سایت ما کاهش میده؟

کلا این مورد چالش شده برام

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، HAMRAH گفته است :

آقا منم یه سوال دارم :D

این تبلیغاتی که میزارن، حالا هر سایتی تبلیغ میده

آیا از سرعت سایت ما کاهش میده؟

کلا این مورد چالش شده برام

بله، معمولا اون سایت‌هایی که اسکریپت تبلیغات میدن بهتون (مثلا کاپریلا، یکتانت، مدیااد و...) یه مقداری باعث افت سرعت میشن، چون هم یک اسکریپت اضافه داره لود میشه و هم اینکه معمولا به یک منبع خارج از سایت شما ریکوئست میده که این‌ها همشون روی سرعت نهایی سایت شما تاثیرگذارند.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...