رفتن به مطلب

تشکر و قدردانی از محبت اعضای انجمن

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب خدمت دوستان :wub:

دیروز داشتم تاپیک های قدیمی رو میخوندم دیدم تو یکیش که به مشکل سایت با پارسی ساز اشاره شده بود؛ یکی از کاربرا رفتار نا مناسبی با برنامه نویسای پارسی ساز داشته، پایین تر جناب یزدانی اشاره کردن که این رفتار نا مناسب هست-_-

من که هیچ کاری برای وردپرس پارسی و توسعه این سیستم نکردم و هیچ زحمتی برای انجمن نکشیدم از این رفتار به شدت ناراحت شدم ، ماشاله به صبر جناب @Morteza و تا الان داشتم فکر میکردم آخه چرا اینجوریه؟:huh:

این اساتید زحمت کشیدن و رایگان برنامه نوشتن، کسی به اینا پول داده مگه؟ با عشق خودشون و کم کردن از وقت همنشینی با عزیزانشون این کارو انجام دادن و ماها با یک کلیک مفتی استفاده می کنیم و اعتراض هم داریم امثال همین دوستان نبودن الان کسی نمیتونست از وردپرس استفاده کنه، خیلی راحت دانلود می کنیم و نصب می کنیم و سایت رو بالا میاریم و کسب درآمد... یه افزونه پارسی رو حذف کن ببین اصلا میتونی با تاریخ میلادی و اینجور چیزا سر کنی؟ شمایی که برای مشتری سایت بالا میاری با چندتا افزونه و صفحه، همین رو مشتری ازت بخاد و افزونه ش نباشه باید بدی بنویسن چند میلیون! پشتیانی هم نمیدن تازه...

مصاحبه های اساتید عزیزی چون جناب گرانسایه ، جناب فخار ، جناب صوفی و جناب کافی رو در ماندگار وب خوندم، چقدر زحمت کشیدن واقعا:)

انقدر غرق در نعمت شدیم که قدرش رو نمیدونیم، همین انجمن نعمت بزرگی هست، چقدر من از این انجمن یاد گرفتم

4 سال پیش اولین سایتم رو راه انداختم و تو سئو به مشکل خوردم، حتی استاد دوره سئو که رفته بودم جوابی بهم نداد، اینجا مطرح کردم و مدیر سایت تصویر زندگی جناب @4M!R آیدی تلگرام دادن و مکالمه کردیم و به رایگان مشکل رو حل کردن و بهم یاد دادن، با اینکه من حاضر بودم هزینه بدم اما ایشون کمک کردن و خداروشکر الان سایتشون خیلی پیشرفت کرده و انشاله روز به روز بهتر بشه

همون سال ها مشکلی در افزونه vip داشتیم و به هرکسی گفتیم نتونست، اینجا با جناب استاد @mehran-b آشنا شدم و استادانه در دو روز با کمترین هزینه یه پلاگین فوق العاده تحویل دادن که الان هم خیلیا تو این انجمن دنبالشن

چند ماه پیش مشکلی در ووکامرس داشتم و دنبال کلی افزونه گشتم و نشد، اینجا مطرح کردم و جناب استاد @yazdaniwp بصورت کاملا حرفه ای و دلسوزانه آموزش دادن و تاپیک رو تا جایی که من متوجه بشم ادامه دادن، حالا من چجوری میخاستم منظورم رو به گوگل بفهمونم که چی میخام؟

یا راهبران ارشد دیگه عزیزان جناب @asadiy4n و جناب @فرشاد گوهری و سایرین که واقعا همه رو مجال گفتن نیست...:wub:

ناسپاسی چیز خوبی نیست، خدا میگه از ناشکرها بگیر و بده به شکرگزارها، شکرگزار این عزیزان باشیم و این انجمن، انجمن های دیگه رو ببینید، اصلا جواب نمیدن به آدم؛ همشون متروکه، اینجا اساتید سالم دور هم جمع شدن و یاد میدن و رایگان مشکل حل میکنن

پول میدادیم لذت بخش بود عایا گویا دریا صحرا؟ :wacko:

من مجتمعمون یه نونوایی داره خداییش نون میپزه وقتی میخوری فکت از جاش در میاد و سردرد میگیری انقد این رو میجویی که حل بشه اما مگه میشه! عین دستکش ظرفشویی کش میاد! :blink: از جایی دیگه میرم نون میگرم، دور هست ولی انصافا نون میپزه میزاری دهنت حل میشه، همیشه بهشون میگم انصافا نونتون عالیه و تشکر میکنم و چقدر لذت میبرن و کیف میکنن

کی از کار خوبی تشکر کردیم که باعث بشه این کار خوب رواج پیدا کنه؟ کی وقتی شهرداری اومده یه قسمتی رو  آسفالت کرده رفتیم به کارگر بگیم دستت درد نکنه؟ گفتیم وظیفشه! عوضش همش ایراد ایراد ایراد، داشتم با دوستم میرفتم تهران، تو بزرگراه یه بنز S500 دیدم، گفتم به به چه خوشگله، نوش جونش، لیاقتش رو داره، انشاله خدا بیشتر بهش بده و سلامت رانندگی کنه، سریع دوستم کنارم گفت بابا چه ماشینیه! 8 سیلندر میدونی چه بنزینی مصرف میکنه؟ اون همه امکانات و کلاس بنز که لوگوی بنز عین لوگوی اپل خودش دنیای کلاسه رو ندید، رفت جایی رو دید که اصلا مهم نیست برای کسی که این ماشین رو سوار میشه، اینا افراد نا سپاس هستن که همیشه موارد منفی رو می بینن

از کار خوب دیگران تشکر کنیم ، این کار باعث رشد و توسعه و گسترش میشه (بیشتر مخاطب این مطلب خودم بودم جهت یادآوری به خودم که یادم باشه این نعمت ها)

ببخشید سرتون رو درد آوردم ولی واقعا لازم بود

در پایان از همه دوستان تشکر میکنم؛ آرزوی سلامتی و شادی و ثروت و پیشرفت روز افزون براشون دارم در کنار خانواده های محترم، انشاله هرچی میخان به راحتی براشون خدا برآورده کنه :wub::rolleyes:

یا علی:)

• پسندیدن 3
  • تشکر 3
  • خوشحال 2
  • امتیاز 1
لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، HAMRAH گفته است :

سلام و عرض ادب خدمت دوستان :wub:

دیروز داشتم تاپیک های قدیمی رو میخوندم دیدم تو یکیش که به مشکل سایت با پارسی ساز اشاره شده بود؛ یکی از کاربرا رفتار نا مناسبی با برنامه نویسای پارسی ساز داشته، پایین تر جناب یزدانی اشاره کردن که این رفتار نا مناسب هست-_-

واقعاً چه حوصله ای داشتین اینقدر تایپ کردین :lol: (غلط املایی هم ماشاالله ندارین)

من هم با حرفتون موافقم، چند روز پیش یک مشکلی برای سایتم پیش اومد، با آقای @asadiy4n در میون گذاشتم و ایشون با any disk مشکلم رو حلّ کردن(حدود یک ساعت طول کشید) در ضمن فقط اون مشکلم رو حلّ نکردن اومدن داخل پیشخوان سایتم و یک راهنمایی ای به من کردن که واقعاً دیدم به سایت 180 درجه تغییر کرد و مسیر جدیدی رو پیش گرفتم که حرکت کنم (بدون مبالغه می گم)

من انجمن های دیگه رو هم دیدم 

یا ظاهر سایتشون قشنگ نیست (نمونه اش انجمن یکی از سایت های رتبه 1 ایران(نام نبرم بهتره :ph34r:) ظاهرش اینقدر قدیمیه که آدم اصلاً حوصله نمی کنه بره داخلش و فونتش هم اینقدر کوچیکه که بازوم 460 درصد هم خونده نمیشه)

یا متخصّص ندارن و الکی جواب میدن

در ضمن حسّ و حال زیاد تایپ کردن رو هم ندارم و گر نه شما باید اگر می خواستید انتهای مطلب من رو بخونید، 5 دقیقه طول میکشید تا به پایین اسکرول کنین :rolleyes:

ویرایش شده توسط mir.seyyed
لینک به ارسال

سلام @HAMRAH عزیز، از محبتی که دارید ممنونم، من هم از شما تشکر می‌کنم، در مدتی که توی انجمن هستید فعالیت خیلی مفیدی داشتید و من بارها شاهد بودم که پاسخ دوستان رو میدادید، همه‌ی ما اینجا هستیم که به هم کمک کنیم و در کنار هم بتونیم باعث رشد جامعه‌ی اوپن‌سورس، وردپرس و وردپرس پارسی بشیم. 

لینک به ارسال

همینجا از کلیه اساتید و دوستانی که صمیمانه برای حل مشکلات دوستان زحمت میکشن تشکر میکنم. انشالا همیشه پایدار باشند.

لینک به ارسال

واقعا بینظیر هستید مخصوصا دوستانی که کمک میکنن

سپاس از تمامی دوستان اسم نمیبرم شاید عزیزی جا بیفته برای همین از همتون تشکر میکنم

دم همتون گرم 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...