رفتن به مطلب

تهیه و تنظیم سرور مجازی

پست های پیشنهاد شده

سلام

سرور مجازی اگر تهیّه کنم، صِرف نصب سیستم عامل لینوکس و کنترل پنل کفایت میکنه؟ تنظیمات دیگه ای نمی خواد انجام بشه؟

کنترل پنل ها همشون پولی هستند؟ رایگان وجود نداره؟

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، mir.seyyed گفته است :

سلام

سرور مجازی اگر تهیّه کنم، صِرف نصب سیستم عامل لینوکس و کنترل پنل کفایت میکنه؟ تنظیمات دیگه ای نمی خواد انجام بشه؟

سلام

بله 

کنترل پنل فکر کنم همشون باید بخرین مثل سی پنل یا دایرکت ادمین و... بهترینشون سی پنل هست بنظر من

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، mir.seyyed گفته است :

سلام

چه دلیلی برای خرید سرور مجازی دارید؟

خیلی از سایت های موجود اصلا نیازی به سرور مجازی ندارن

شما با یه هاست خوب میتونید سایت خوبی رو داشته باشید

متاسفانه من خودم اوایل تو این دام افتادم و کلی هزینه کردم، آخرش فهمیدم افزونه های بیخود باعث کند شدن سرعت شده بودن

سرور مجازی فقط هزینه الکی هست

شما هاست ها رو نگاه کنید و از جای معتبر بخرید، قبل خرید ازتون آدرس سایت میخان و بررسی میکنن و میگن تا چند بازدید همزمان و چند هزار بازدید روز رو جواب میده

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، HAMRAH گفته است :

چه دلیلی برای خرید سرور مجازی دارید؟

خیلی از سایت های موجود اصلا نیازی به سرور مجازی ندارن

شما با یه هاست خوب میتونید سایت خوبی رو داشته باشید

متاسفانه من خودم اوایل تو این دام افتادم و کلی هزینه کردم، آخرش فهمیدم افزونه های بیخود باعث کند شدن سرعت شده بودن

سرور مجازی فقط هزینه الکی هست

شما هاست ها رو نگاه کنید و از جای معتبر بخرید، قبل خرید ازتون آدرس سایت میخان و بررسی میکنن و میگن تا چند بازدید همزمان و چند هزار بازدید روز رو جواب میده

خب راستش فعلاً فصد خرید نداشتم برای اطّلاعات عمومی که بعداً بخوام استفاده کنم

امّا نگاه کنید فقط بحث سرعت در سرور مجازی نیست، این سرور ها برای کسایی که متخصصن امنیت بیشتری دارن چون می تونن کاملاً خودشون کانفینگشون کنن(البتّه من متخصّص نیستم:wub:) و مسئله ی یبعدی اینکه شما در سرور مجازی دسترسی بیشتری به امکانات دارید تا هاست اشتراکی.

به عنوان مثال سایت ابزار وردپرس روی سرور آسیاتک هست و سرعت باور نکردنی ای داره

یا مثلاً سایت عصر انتظار سرعتش فوق العاده است(زمانی که سر سایتش خلوت باشه)

من با مدیرش صحبت کردم و نام افزونه کشی که استفاده می کنن رو پرسیدم و همون رو سایتم نصب کردم امّا به اون سرعت نرسیدم

ویرایش شده توسط mir.seyyed
لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، amirali ghorbani گفته است :

سلام

بله 

کنترل پنل فکر کنم همشون باید بخرین مثل سی پنل یا دایرکت ادمین و... بهترینشون سی پنل هست بنظر من

نمیشه کنترل پنل نصب نکرد؟ و بدون اون سایت راه اندازی کرد؟

آیا این کنترل پنل ها اصل هستند؟

مگه CPanel ایران رو تحریم نکرده؟!

لینک به ارسال
در 19 دقیقه قبل، mir.seyyed گفته است :

خب راستش فعلاً فصد خرید نداشتم برای اطّلاعات عمومی که بعداً بخوام استفاده کنم

امّا نگاه کنید فقط بحث سرعت در سرور مجازی نیست، این سرور ها برای کسایی که متخصصن امنیت بیشتری دارن چون می تونن کاملاً خودشون کانفینگشون کنن(البتّه من متخصّص نیستم:wub:) و مسئله ی یبعدی اینکه شما در سرور مجازی دسترسی بیشتری به امکانات دارید تا هاست اشتراکی.

به عنوان مثال سایت ابزار وردپرس روی سرور آسیاتک هست و سرعت باور نکردنی ای داره

یا مثلاً سایت عصر انتظار سرعتش فوق العاده است(زمانی که سر سایتش خلوت باشه)

من با مدیرش صحبت کردم و نام افزونه کشی که استفاده می کنن رو پرسیدم و همون رو سایتم نصب کردم امّا به اون سرعت نرسیدم

بحث کانفیگ که بله باید بشه

اما نمیدونم بگم نگم ، سرعت و ظاهر ابزار وردپرس رو اصلا نمی پسندم؛ یعنی همیشه روی اعصاب هست بارگزای صفحاتش (برای کاربرانی با اینترنت معمولی) باید همه رو در نظر گرفت

بستگی به هاست شما داره، من با خیلی از متخصصان صحبت کردم، چه این انجمن چه کارشناسان سئو؛ همه گفتن در اوایل نیازی به این کار نیست، اگه مشکلی باشه ارتقا بدین

هاستینگ های خوب هم با قیمت مناسب، نت افراز خوب و خوش اخلاقه و قیمت مناسب، اما یه ذره دیر جواب میدن، اما قطعا مشکل رو حل میکنن، مثل هاستینگ های دیگه نیستن بگن از ما نیست

هاست دی ال که عالیه، من یادمه ساعت 3 شب تیکت زدم پاسخ دادن و مشکل رو حل کردن، ولی خب قیمتش نسبتا بالاست

سرعت سایت هم باور کنید من تا حالا اصلا از افزونه های سرعت استفاده نکردم، به نظرم استفاده از المان ها و چیزهای بیخودی که به درد کاربر نمیخوره و فقط برای زیبایی هست سایت رو سنگین میکنه، شما همین سایت پشتیبانی وردپرس (wpvip.ir)  ببنید که برای همین دوستان انجمن هست، یه چیز اضافی و بیخود نداره، آدم لذت میبره

به نظرم انتخاب قالب و افزونه حرف اول رو میزنه برای سرعت سایت

لینک به ارسال
در 39 دقیقه قبل، mir.seyyed گفته است :

نمیشه کنترل پنل نصب نکرد؟ و بدون اون سایت راه اندازی کرد؟

آیا این کنترل پنل ها اصل هستند؟

مگه CPanel ایران رو تحریم نکرده؟!

خیر سی پنل قابل دسترسی هست

سایت خود من روی سی پنل نصب هست

بله تمامی کنترل پنل ها اگر لایسنس اورجینال بگیرین اصل هستن

والا من ندیدم ولی کنترل پنل ها خیلی کار شما رو راحت میکنه و همچنین از مشکلاتی که احتمال داره به وجود بیاد جلوگیری میکنه

موفق باشید

لینک به ارسال
در 31 دقیقه قبل، HAMRAH گفته است :

بحث کانفیگ که بله باید بشه

اما نمیدونم بگم نگم ، سرعت و ظاهر ابزار وردپرس رو اصلا نمی پسندم؛ یعنی همیشه روی اعصاب هست بارگزای صفحاتش (برای کاربرانی با اینترنت معمولی) باید همه رو در نظر گرفت

بستگی به هاست شما داره، من با خیلی از متخصصان صحبت کردم، چه این انجمن چه کارشناسان سئو؛ همه گفتن در اوایل نیازی به این کار نیست، اگه مشکلی باشه ارتقا بدین

هاستینگ های خوب هم با قیمت مناسب، نت افراز خوب و خوش اخلاقه و قیمت مناسب، اما یه ذره دیر جواب میدن، اما قطعا مشکل رو حل میکنن، مثل هاستینگ های دیگه نیستن بگن از ما نیست

هاست دی ال که عالیه، من یادمه ساعت 3 شب تیکت زدم پاسخ دادن و مشکل رو حل کردن، ولی خب قیمتش نسبتا بالاست

سرعت سایت هم باور کنید من تا حالا اصلا از افزونه های سرعت استفاده نکردم، به نظرم استفاده از المان ها و چیزهای بیخودی که به درد کاربر نمیخوره و فقط برای زیبایی هست سایت رو سنگین میکنه، شما همین سایت پشتیبانی وردپرس (wpvip.ir)  ببنید که برای همین دوستان انجمن هست، یه چیز اضافی و بیخود نداره، آدم لذت میبره

به نظرم انتخاب قالب و افزونه حرف اول رو میزنه برای سرعت سایت

بدون شک شرکت داده پرداز نت افروز  عالیه

ولی لینک سایتی که دادین بسیار خشکه ولی این نظر منه

درسته ولی بعضی از افزونه ها با فشرده کردن کد های html ,css ,js میتونن کمک بزرگی به فشرده سازی صفحه بکنن

این افزونه ها فقط به درد کسانی میخوره که خیلی سایت سنگین دارن یا متسفانه هاست کم سرعتی دارن

ویرایش شده توسط amirali ghorbani
لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، HAMRAH گفته است :

نت افراز خوب و خوش اخلاقه و قیمت مناسب

زیاد تعریفش رو شنیدم امّا کُلّی محدودیّت داره:

1. حجم پایگاه داده

2. بازدید یکتا

3. تعداد mysql 

4. تعدا ساب دامین

5. تعداد ایمیل

6. لایت اسپید نیست

7. و...

امّا برخی از شرکت های دیگه همچین محدودیّت هایی ندارن

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، amirali ghorbani گفته است :

بله تمامی کنترل پنل ها اگر لایسنس اورجینال بگیرین اصل هستن

لایسنسی که سایت هایی می فروشند مثلاً ماهی 20 هزار تومن، آیا اصل اند؟

بدلیل اینکه خودشون باید از سایت اصلی با دلار بخرن و الان هم دلار 25 هزار تومنه!

لینک به ارسال
در 14 دقیقه قبل، mir.seyyed گفته است :

زیاد تعریفش رو شنیدم امّا کُلّی محدودیّت داره:

1. حجم پایگاه داده

2. بازدید یکتا

3. تعداد mysql 

4. تعدا ساب دامین

5. تعداد ایمیل

6. لایت اسپید نیست

7. و...

امّا برخی از شرکت های دیگه همچین محدودیّت هایی ندارن

شما نسبت به نیازتون بخرید

مثلا تو پنل نوشته بازدید یکتا روزانه 4000 تا

یعنی سایت شما بدون سئو و بک لینک بتونه به اینجا برسه کولاک کردین؛ یعنی به درآمدزایی رسیده و در نتیجه از لحاظ نیرو و سرور تامین هست و نگرانی نداره

مسئله اینجا خیلی از سایت ها به این بازدید نمیرسن و فیک هست و الکی میگن، دیگه تو این چند سال دیدیم دیگه

برای همین میگم کمال گرایی نکنید و با همین هاست ها شروع کنید و انشاله که پیشرفت کردین پله پله افزایش بدین

برخی شنیدن که نه فلان باید باشه، میان اولش کلی هزینه میدن و نمیتونن از پسش بر بیان و نا امید میشن چون درآمدی نیست و جمع میکنن، مگر اینکه خیلی تامین باشید

لینک به ارسال
در 22 دقیقه قبل، mir.seyyed گفته است :

لایسنسی که سایت هایی می فروشند مثلاً ماهی 20 هزار تومن، آیا اصل اند؟

بدلیل اینکه خودشون باید از سایت اصلی با دلار بخرن و الان هم دلار 25 هزار تومنه!

https://cpanel.net/

بستگی داره

اگر مستقیم بخرید خیلی بهتره

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، HAMRAH گفته است :

مثلا تو پنل نوشته بازدید یکتا روزانه 4000 تا

حرف شما کاملاً صحیح هست امّا 

تعداد پایگاه داده چطور؟

من توی ساب دامین ام یک سری اسکریپت هایی نصب کردم که  نیاز به دیتابیس دارن

لایت اسپید نبودن

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، amirali ghorbani گفته است :

اگر مستقیم بخرید خیلی بهتره

سی پنل ماهی 15 دلاره که به پول ایران میشه 375 هزار

و دایرکت ادمین هم ماهیانه 24 هزار تومنه

نسخه های نال شده اش هم موجوده که البتّه می گن خوب نیست(الله اعلم)

لینک به ارسال
  • Morteza عنوان را به تهیه و تنظیم سرور مجازی تغییر داده است

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...