رفتن به مطلب

عدم نمایش عکس در سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام. من یه سایت دایرکتوری دارم که بقیه میتونن توی سایت آگهی بزارن.پس از یه سری تغییرات روی سایتم ، الان عکسایی که کاربر برای پس زمینه هر آگهی ست میکنه تو صفحه همه آگهی ها نمایش داده نمیشه در صورتی که عکس ها به درستی آپلود میشه و آدرس دهی هم درست انجام میشه و اینکه پس از کلیک و وارد شدن به هرآگهی عکسایی که آپلود شده تو قسمت تصاویر آگهی نمایش داده میشه.. 3 روزه گیرشم لطفا کمک کنید خدا خیرتون بده

Screenshot (70).png

Screenshot (71).png

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، Rezini گفته است :

سلام. من یه سایت دایرکتوری دارم که بقیه میتونن توی سایت آگهی بزارن.پس از یه سری تغییرات روی سایتم ، الان عکسایی که کاربر برای پس زمینه هر آگهی ست میکنه تو صفحه همه آگهی ها نمایش داده نمیشه در صورتی که عکس ها به درستی آپلود میشه و آدرس دهی هم درست انجام میشه و اینکه پس از کلیک و وارد شدن به هرآگهی عکسایی که آپلود شده تو قسمت تصاویر آگهی نمایش داده میشه.. 3 روزه گیرشم لطفا کمک کنید خدا خیرتون بده

Screenshot (70).png

Screenshot (71).png

سلام  

چه دستکاری کردین شاید مشکل از هاستتونه 

من قبلا این مشکل برام پیش امد سریع به هاستینگ گفتم درست شد

شما به پشتیبانی هاستتون تیکت بزنید و مشکل رو مطرح کنید

اگر باز هم مشکل حل نشد همینجا بگین تا من و دوستان کمکتون کنیم

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، Rezini گفته است :

سلام به انجمن خوش آمدید

به نظرم سایتتون اختصاصی طراحی شده و خب نیازمند بررسی هست این بررسی هم ممکنه طول بکشه و فکر نکنم از طریق تایپیک به نتیجه برسید، بایک متخصص و یا طراحتون در تماس باشید زودتر به نتیجه می رسید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...