رفتن به مطلب

دوزبانه کردن قالب تک صفحه ای

پست های پیشنهاد شده

با سلام.

من تازه کار کردن با وردپرس رو شروع کردم. برای پروژه ی اول یک سایت تک صفحه ای با قالب Zerif-pro دارم میزنم. میخوام که این سایت دو زبانه باشه. اما با نصب wpml و polylang صفحه نوشته ها و ... دوبل میشد. اما صفحه ی اول که در قسمت سفارشی سازی خود قالب هست دوبل نمیشه و دوزبانه نمیشه.

البته با کپی کردن یک وردپرس جدید در پوشه ی زیر مجموعه تونستم در واقع دوتا سایت موازی بالا بیارم و به هم لینک بدم در منوها. اما این راه منطقی و حرفه ای نیست.

میشه راهنمایی کنید که چطور میتونم این کار رو انجام بدم؟

با تشکر.

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، viilll گفته است :

با سلام.

من تازه کار کردن با وردپرس رو شروع کردم. برای پروژه ی اول یک سایت تک صفحه ای با قالب Zerif-pro دارم میزنم. میخوام که این سایت دو زبانه باشه. اما با نصب wpml و polylang صفحه نوشته ها و ... دوبل میشد. اما صفحه ی اول که در قسمت سفارشی سازی خود قالب هست دوبل نمیشه و دوزبانه نمیشه.

البته با کپی کردن یک وردپرس جدید در پوشه ی زیر مجموعه تونستم در واقع دوتا سایت موازی بالا بیارم و به هم لینک بدم در منوها. اما این راه منطقی و حرفه ای نیست.

میشه راهنمایی کنید که چطور میتونم این کار رو انجام بدم؟

با تشکر.

سلام از افزونه های که برگه هارو دوزبانه میکنن استفاده کردین؟

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، amirali ghorbani گفته است :

سلام از افزونه های که برگه هارو دوزبانه میکنن استفاده کردین؟

بله. اما چون سایت تک صفحه هست ور کلا همه ی ویجت ها در صفحه ی اول توسط قالب تعریف شده اند، این افزونه ها کاربرد نداشتند یا شاید من بلد نبودم.

لینک به ارسال
در 52 دقیقه قبل، viilll گفته است :

بله. اما چون سایت تک صفحه هست ور کلا همه ی ویجت ها در صفحه ی اول توسط قالب تعریف شده اند، این افزونه ها کاربرد نداشتند یا شاید من بلد نبودم.

از این افزونه استفاده کردین

لینک به ارسال
در 49 دقیقه قبل، amirali ghorbani گفته است :

در 49 دقیقه قبل، amirali ghorbani گفته است :

افزونه polylang ]ست که استفاده کردم. فکر کنم داخل سایت هایی که برگه و نوشته دارند کاربرد داره. قالب من تماما داره با ویجت های اختصاصی قالب مدیریت میشه. البته شاید هم من بلد نیستم که چکار کنم. شما اگر تجربه ی کار با این ازونه را دارید ممنون میشم راهنمایی کنید یا اگر بتونید خودتون یک بار روی zerif-lite که در همیاروردپرس رایگان هست اجرا کنید و نتیجه رو بگید.

با تشکر.

لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، viilll گفته است :

افزونه polylang ]ست که استفاده کردم. فکر کنم داخل سایت هایی که برگه و نوشته دارند کاربرد داره. قالب من تماما داره با ویجت های اختصاصی قالب مدیریت میشه. البته شاید هم من بلد نیستم که چکار کنم. شما اگر تجربه ی کار با این ازونه را دارید ممنون میشم راهنمایی کنید یا اگر بتونید خودتون یک بار روی zerif-lite که در همیاروردپرس رایگان هست اجرا کنید و نتیجه رو بگید.

با تشکر.

این اموزش رو نگاه کنید شاید کمکتون کنه

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...