رفتن به مطلب

کند شدن سرعت سایت

پست های پیشنهاد شده

باسلام،

سایت من از روز 5 شنبه گذشته سرعتش 3برابر کاهش پیدا کرده

با شرکت هاستینگم صحبت کردم گفتند که مشکل از اینترنت کل کشوره که چند وقته ضعیف شده

راست میگن؟

سایت شما  ها هم افت سرعت داره؟!

لینک به ارسال

پس عجب آدم هایی اند

بدلیل اینکه داخل سایت خودشون هم به صورت اعلامیّه این مطلب رو بیان کرند:

اختلال های اینترنتی از سمت ارایه دهندگان داخلی

اخیرا با کاهش سرعت اینترنت در سراسر کشور مواجه هستیم. کاربران بسیاری گزارش می دهندند که سرعت اینترنت کاهش چشمگیری داشته است. خوشبختانه خدمات ارایه شده در سرویس های داخل کشور برای کاربران ایرانی با سرعت خوبی لود می شوند. ابزار هایی اعم از جی تی متریکس، گوگل اینسایت و پینگدوم ممکن است اطلاعات ناصحیح درباره سرعت لود وب سایت ها نشان دهند. این کاهش رتبه به دلیل عدم اتصال پایدار از داخل به خارج از کشور می باشد. به همین دلیل از تغییر تنظیمات کشینگ و یا بهینه سازی های خارج از چهارچوب خودداری کنید.

پیشاپیش با مراتب مسئول در تماس هستیم. با توجه به گزارش های دریافت شده از سمت سازمان مسئول، پایداری سرعت اتصال اینترنت از داخل و خارج و برعکس به زودی رفع خواهد شد. اطلاعات تکمیلی لازمه در همین صفحه بروزرسانی خواهد شد.

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، mir.seyyed گفته است :

پس عجب آدم هایی اند

بدلیل اینکه داخل سایت خودشون هم به صورت اعلامیّه این مطلب رو بیان کرند:

اختلال های اینترنتی از سمت ارایه دهندگان داخلی

اخیرا با کاهش سرعت اینترنت در سراسر کشور مواجه هستیم. کاربران بسیاری گزارش می دهندند که سرعت اینترنت کاهش چشمگیری داشته است. خوشبختانه خدمات ارایه شده در سرویس های داخل کشور برای کاربران ایرانی با سرعت خوبی لود می شوند. ابزار هایی اعم از جی تی متریکس، گوگل اینسایت و پینگدوم ممکن است اطلاعات ناصحیح درباره سرعت لود وب سایت ها نشان دهند. این کاهش رتبه به دلیل عدم اتصال پایدار از داخل به خارج از کشور می باشد. به همین دلیل از تغییر تنظیمات کشینگ و یا بهینه سازی های خارج از چهارچوب خودداری کنید.

پیشاپیش با مراتب مسئول در تماس هستیم. با توجه به گزارش های دریافت شده از سمت سازمان مسئول، پایداری سرعت اتصال اینترنت از داخل و خارج و برعکس به زودی رفع خواهد شد. اطلاعات تکمیلی لازمه در همین صفحه بروزرسانی خواهد شد.

فعلا میتونید از افزونه کش استفاده کنید

یا بعضی از افزونه های که نیاز ندارید رو غیر فعال کنید

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، amirali ghorbani گفته است :

فعلا میتونید از افزونه کش استفاده کنید

در حال حاضر از افزونه کش استفاده می کنم

در 6 ساعت قبل، amirali ghorbani گفته است :

یا بعضی از افزونه های که نیاز ندارید رو غیر فعال کنید

باید جایگزین براشون پیدا کنم و غیر فعّالشون کنم

لینک به ارسال
در هم اکنون، mir.seyyed گفته است :

در حال حاضر از افزونه کش استفاده می کنم

باید جایگزین براشون پیدا کنم و غیر فعّالشون کنم

بله بعضی از افزونه های که نیاز ندارید رو فعلا غیر فعال کنید یا یک قالب سبک تر جایگزین کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...