رفتن به مطلب

توقّف چند ماهه ی فعِالیت سایت و تأثیر آن روی سئو

پست های پیشنهاد شده

سلام

بنده حدود چند ماهی میشه سایتم رو با وردپرس راه اندازی کردم و در حال حاضر روی بعضی از کلمات صفحه اوّل گوگل میاد

بنا بر دلایلی به مدّت چند ماه می خوام سایت رو کاملاً غیر فعّال کنم.

برای اینکه به سئوی سایت ضربه ای وارد نشه بنظرتون چکار کنم؟

لینک به ارسال

سلام

به نظرم هرکاری کنید این ضربه رو خواهد خورد

تنها راهی که به نظرم میرسه اینه که یه صفحه در دست تعمیر یا به زودی برمیگردیم و همچین چیزی بزنید، اینجوری سایت بالاست ولی مطالب نمایش داده نمیشه، ولی ربات گوگل میتونه بخونه تا جایی که میدونم

باز دوستان دیگه که استاد هستن بهتر میتونن راهنمایی کنن تا منم یاد بگیرم

سوال چالشی بود :wub:

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، mir.seyyed گفته است :

اگر به قول جناب @HAMRAH صفحه در دست تعمیر با پلاگین ایجاد کنم چطور؟!

اگر سایتتون جوری هست که کاربران از مطالب قبلی استفاده می‌کنند، فکر می‌کنم اینکار رو نکنید بهتر باشه، چون اگه سایت رو ببندید و صفحه در دست تعمیر بگذارید دیگه همون مطالب قبلی هم قابل دسترسی نخواهد بود و آسیب بیشتری می‌بینید، صفحه‌ی درحال تعمیر مال وقتیه که سایت تازه بالا اومده و هنوز هیچی ورودی گوگلی نداره یا مثلا قراره ۵ دقیقه قطع بشه برای یه سری تغییرات.

همونطوری که جناب @asadiy4n اشاره کردند، هیچ راهی نیست و اگر براتون امکانش هست سعی کنید یه نویسنده بذارید جای خودتون که سایت رو آپدیت کنه، حتی شده هفته‌ای ۱ مطلب.

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، فرشاد گوهری گفته است :

گر سایتتون جوری هست که کاربران از مطالب قبلی استفاده می‌کنند، فکر می‌کنم اینکار رو نکنید بهتر باشه، چون اگه سایت رو ببندید و صفحه در دست تعمیر بگذارید دیگه همون مطالب قبلی هم قابل دسترسی نخواهد بود و آسیب بیشتری می‌بینید، صفحه‌ی درحال تعمیر مال وقتیه که سایت تازه بالا اومده و هنوز هیچی ورودی گوگلی نداره یا مثلا قراره ۵ دقیقه قطع بشه برای یه سری تغییرات.

همونطوری که جناب @asadiy4n اشاره کردند، هیچ راهی نیست و اگر براتون امکانش هست سعی کنید یه نویسنده بذارید جای خودتون که سایت رو آپدیت کنه، حتی شده هفته‌ای ۱ مطلب.

خیلی ممنون از شما و دیگر بزرگواران که پاسخ دادین

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...