رفتن به مطلب

سایت ایجاد ازمون انلاین

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان

من افزونه wp pro quiz رو نصب کردم و بسیار کامل و عالی هست ولی یه مشکلی دارم

میخوام سایت به نحوی باشد که چندین معلم تعریف شوند و برای خودشون ازمون جداگانه بسازند ولی این افزونه این امکانو نداره و باید مدیر سایت خودش وارد ناحیه پیشخوان بشه و سوال طرح کنه

میشه راهنمایی کنید

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، bahra گفته است :

با سلام خدمت دوستان

میخوام سایت به نحوی باشد که چندین معلم تعریف شوند و برای خودشون ازمون جداگانه بسازند ولی این افزونه این امکانو نداره و باید مدیر سایت خودش وارد ناحیه پیشخوان بشه و سوال طرح کنه

میشه راهنمایی کنید

سلام خسته نباشید،

باید ببه معلّمین دسترسی به wp-admin رو بدین که در این صورت هر معلم به تمام آزمون ها دسترسی داره

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، bahra گفته است :

با سلام خدمت دوستان

میشه راهنمایی کنید

شما به معلم دسترسی به افزونه رو بدین به راحتی معلم ها میتونن از افزونه استفاد کنن

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، mir.seyyed گفته است :

سلام خسته نباشید،

باید ببه معلّمین دسترسی به wp-admin رو بدین که در این صورت هر معلم به تمام آزمون ها دسترسی داره

درسته ولی هر معلم میتونه آزمون های معلم های دیگه رو ببینه و اینکه خب نمی خوام کل امکانات پیشخوان مثلا تنظیمات نوشته برگه و... که ربطی به معلم نداره رو ببینه

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، amirali ghorbani گفته است :

شما به معلم دسترسی به افزونه رو بدین به راحتی معلم ها میتونن از افزونه استفاد کنن

درسته ولی هر معلم میتونه آزمون های معلم های دیگه رو ببینه و اینکه خب نمی خوام کل امکانات پیشخوان مثلا تنظیمات نوشته برگه و... که ربطی به معلم نداره رو ببینه

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، bahra گفته است :

دوست عزیز این اموزش رو نگاه کنید شاید کمکتون کرد

لینک به ارسال
در 18 ساعت قبل، amirali ghorbani گفته است :

دوست عزیز این اموزش رو نگاه کنید شاید کمکتون کرد

ممنون از شما

بله با این افزونه میتونم دسترسی فقط افزونه ها رو بدم ولی خب نتایج ازمون ها و سوالات همه یکجا هستند و همه معلم ها میتونن سوالات و نتایج بقیه معلم ها رو ببینن

منظورم رو متوجه شدید؟

ایا افزونه ای بجز wp pro quiz وجود داره که بتونه این منظور منو اجرا کنه؟

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، bahra گفته است :

ممنون از شما

بله با این افزونه میتونم دسترسی فقط افزونه ها رو بدم ولی خب نتایج ازمون ها و سوالات همه یکجا هستند و همه معلم ها میتونن سوالات و نتایج بقیه معلم ها رو ببینن

منظورم رو متوجه شدید؟

ایا افزونه ای بجز wp pro quiz وجود داره که بتونه این منظور منو اجرا کنه؟

فکر نکنم همچین افزونه ای باشه

بهترین کار اینکه از اسکریپت استفاده کنید

ویرایش شده توسط amirali ghorbani
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...