رفتن به مطلب

نظر درباب افزونه Rank Math Pro SEO Plugin

پست های پیشنهاد شده

در 5 دقیقه قبل، nanesalemtabriz گفته است :

به نظرتون درباب این افزونه چی هست ؟

سلام

افزونه خوبی هست 

من ازش استفاده کردم و هنوز هم راضی هستم

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، amirali ghorbani گفته است :

سلام

افزونه خوبی هست 

من ازش استفاده کردم و هنوز هم راضی هستم

ممنون

لینک به ارسال

سلام، کلا یه نکته‌ای رو در مورد این پلاگین‌های سئو بدونید، چه یواست چه رنک‌مث، اینا رباتن و قرار نیست هرچیزی که بهتون میگن رو صددرصد اجرا کنید، خیلی وقتا مثلا شما خوانایی رو که توی یواست سبز می‌کنید واقعا مطلبتون از ریخت و قیافه میفته، یا مثلا در مورد همون تکرار کلمات کلیدی، خیلی وقتا با تکرار کلمه مطلبتون حالت مصنوعی پیدا می‌کنه، پس در نتیجه حواستون به این موارد باشه و تجربه‌ی کاربری رو فدای پیشنهادات پلاگین‌های سئو نکنید، نکته‌ی بعدی هم اینکه، به نظرم هزینه برای ورژن‌های تجاری این پلاگین‌ها کار بیهوده‌ای هست و نسخه‌ی رایگانشون همیشه کافی هست برای اکثر سایت‌ها (نظر شخصی)

من همین الان می‌تونم مطلبی رو توی سایت خودم بهتون نشون بدم که لینک ۱ گوگله ولی چراغ سئوش قرمزه :lol: زیاد سخت نگیرید، تجربه‌ی کاربری همیشه مهم‌تره، از پلاگین‌های سئو استفاده کنید که یکسری اصول پایه و سئوی آن‌پیج توی سایتتون وجود داشته باشه.

لینک به ارسال
در 35 دقیقه قبل، فرشاد گوهری گفته است :

سلام، کلا یه نکته‌ای رو در مورد این پلاگین‌های سئو بدونید، چه یواست چه رنک‌مث، اینا رباتن و قرار نیست هرچیزی که بهتون میگن رو صددرصد اجرا کنید، خیلی وقتا مثلا شما خوانایی رو که توی یواست سبز می‌کنید واقعا مطلبتون از ریخت و قیافه میفته، یا مثلا در مورد همون تکرار کلمات کلیدی، خیلی وقتا با تکرار کلمه مطلبتون حالت مصنوعی پیدا می‌کنه، پس در نتیجه حواستون به این موارد باشه و تجربه‌ی کاربری رو فدای پیشنهادات پلاگین‌های سئو نکنید، نکته‌ی بعدی هم اینکه، به نظرم هزینه برای ورژن‌های تجاری این پلاگین‌ها کار بیهوده‌ای هست و نسخه‌ی رایگانشون همیشه کافی هست برای اکثر سایت‌ها (نظر شخصی)

من همین الان می‌تونم مطلبی رو توی سایت خودم بهتون نشون بدم که لینک ۱ گوگله ولی چراغ سئوش قرمزه :lol: زیاد سخت نگیرید، تجربه‌ی کاربری همیشه مهم‌تره، از پلاگین‌های سئو استفاده کنید که یکسری اصول پایه و سئوی آن‌پیج توی سایتتون وجود داشته باشه.

دقیقا قبول دارم

مخصوصا وقتی یواست آپدیت میده میای میبینی همشون قرمز شدن (البته وقتی مطلب رو باز میکنی) اگه اینطور باشه باید بشینی همه رو سبز کنی

فرمایش جناب گوهری متین هست و تجربه مهمه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...