رفتن به مطلب

مشکل رتبه نامناسب در گوگل

پست های پیشنهاد شده

سلام

ببخشید مزاحم شدم 

یک سوال برای من پیش امده 

چرا انقدر کار با seo عجیبه من بیشتر قوانین گوگل برای seo رو رعایت کردم اما باز هم یک رتبه خوبی سایتم نداره

من از راه تبلیغات هزینه های سایت رو تامین میکنم ولی جدیدا رتبه سایتم خیلی کم شده و مطالبی که تازه دارم منتشر میکنم گوگل داخل سرچ نشون نمیده

و همینجور کاربران سایت داره کم میشه

اگر شما راه حلی دارید 

ممنون میشم راهنمایم کنید

با تشکر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، amirali ghorbani گفته است :

سلام

ببخشید مزاحم شدم 

یک سوال برای من پیش امده 

چرا انقدر کار با seo عجیبه من بیشتر قوانین گوگل برای seo رو رعایت کردم اما باز هم یک رتبه خوبی سایتم نداره

من از راه تبلیغات هزینه های سایت رو تامین میکنم ولی جدیدا رتبه سایتم خیلی کم شده و مطالبی که تازه دارم منتشر میکنم گوگل داخل سرچ نشون نمیده

اگر شما راه حلی دارید 

ممنون میشم راهنمایم کنید

با تشکر

6855555384.PNG

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، amirali ghorbani گفته است :

سلام

ببخشید مزاحم شدم 

یک سوال برای من پیش امده 

اگر شما راه حلی دارید 

ممنون میشم راهنمایم کنید

با تشکر

سلام، در صورت امکان آدرس سایتتون رو بفرمایید

چه مدته سایت رو دارید؟ توی سرچ‌کنسول ثبتش کردید؟ گزارشات سرچ‌کنسول رو تحلیل کردید؟

در 3 ساعت قبل، amirali ghorbani گفته است :

جدیدا رتبه سایتم خیلی کم شده

چطور این نتیجه رو گرفتید؟ از سرچ‌کنسول کلمات پر بازدیدتون رو بررسی کردید یا صرفا رتبه‌ی میانگین رو میگید؟

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، فرشاد گوهری گفته است :

سلام، در صورت امکان آدرس سایتتون رو بفرمایید

چه مدته سایت رو دارید؟ توی سرچ‌کنسول ثبتش کردید؟ گزارشات سرچ‌کنسول رو تحلیل کردید؟

چطور این نتیجه رو گرفتید؟ از سرچ‌کنسول کلمات پر بازدیدتون رو بررسی کردید یا صرفا رتبه‌ی میانگین رو میگید؟

لینک 

2 ماه هست 

بله تو سرچ کنسول ثبت کردم

از یک افزونه به نام site kit استفاده میکنم

من 1 هقته پیش گوگل بعضی از مطالبم رو تو سرچ نشون میداد اما الان دیگ نشون نمیده

لینک به ارسال
  • Morteza عنوان را به مشکل رتبه نامناسب در گوگل تغییر داده است
در 7 ساعت قبل، amirali ghorbani گفته است :

2 ماه هست 

بله تو سرچ کنسول ثبت کردم

از یک افزونه به نام site kit استفاده میکنم

من 1 هقته پیش گوگل بعضی از مطالبم رو تو سرچ نشون میداد اما الان دیگ نشون نمیده

اولین موضوعی که به چشم میاد اینه که سایت شما خیلی موضوعاتش پراکندست، پرورش قارچ، اخبار تکنولوژی، موبایل و گیم، تکثیر ماهی اسکار و... این مورد خودش یک عامل بازدارنده هست و نباید اینجوری باشه، فقط روی یک موضوع تمرکز کنید.

مورد بعدی اینکه بعضی از مطالبتون کپی بود، مثلا همون ماهی اسکار، هرچند که زیرش منبع رو گذاشتید ولی این دلیل نمیشه که رتبه بگیره و نباید انتظار داشته باشید این مطالب بالا بیان توی گوگل، وقتی یک سایت دیگه اون مطلب رو گذاشته گوگل چرا باید شما رو به کاربراش پیشنهاد بده؟

موضوع بعدی اینکه ۲ ماه زمان خیلی کمی هست، شما حداقل ۶ ماه به شکل مرتب و اصولی تولید محتوای یونیک توی یک زمینه‌ی خاص انجام بدید تا کم‌کم نتایجش رو ببینید.

موضوع آخر هم اینکه میگید سایتتون ۱ هفته پیش توی گوگل نشون داده میشده و الان نیست، یکی از الگوریتم‌های گوگل هست به اسم Honeymoon وقتی سایت تازه راه افتاده میارتش بالا و رفتار کاربر رو میسنجه، اگر مثبت باشه شما رو همون بالا نگه میداره و اگر نه هم برمیگردونه پایین.

یه نکته‌ی ظاهری هم در مورد سایتتون بگم، البته نظر شخصی منه، من وارد سایتتون که شدم اولش واقعا گم شدم اون تو :) خیلی شلوغه همه چیز، یه فونت هم اگر به سایتتون بدید ظاهر زیباتری پیدا می‌کنه و UX بهتر.

موفق باشید

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، فرشاد گوهری گفته است :

اولین موضوعی که به چشم میاد اینه که سایت شما خیلی موضوعاتش پراکندست، پرورش قارچ، اخبار تکنولوژی، موبایل و گیم، تکثیر ماهی اسکار و... این مورد خودش یک عامل بازدارنده هست و نباید اینجوری باشه، فقط روی یک موضوع تمرکز کنید.

مورد بعدی اینکه بعضی از مطالبتون کپی بود، مثلا همون ماهی اسکار، هرچند که زیرش منبع رو گذاشتید ولی این دلیل نمیشه که رتبه بگیره و نباید انتظار داشته باشید این مطالب بالا بیان توی گوگل، وقتی یک سایت دیگه اون مطلب رو گذاشته گوگل چرا باید شما رو به کاربراش پیشنهاد بده؟

موضوع بعدی اینکه ۲ ماه زمان خیلی کمی هست، شما حداقل ۶ ماه به شکل مرتب و اصولی تولید محتوای یونیک توی یک زمینه‌ی خاص انجام بدید تا کم‌کم نتایجش رو ببینید.

موضوع آخر هم اینکه میگید سایتتون ۱ هفته پیش توی گوگل نشون داده میشده و الان نیست، یکی از الگوریتم‌های گوگل هست به اسم Honeymoon وقتی سایت تازه راه افتاده میارتش بالا و رفتار کاربر رو میسنجه، اگر مثبت باشه شما رو همون بالا نگه میداره و اگر نه هم برمیگردونه پایین.

یه نکته‌ی ظاهری هم در مورد سایتتون بگم، البته نظر شخصی منه، من وارد سایتتون که شدم اولش واقعا گم شدم اون تو :) خیلی شلوغه همه چیز، یه فونت هم اگر به سایتتون بدید ظاهر زیباتری پیدا می‌کنه و UX بهتر.

موفق باشید

جدا یعنی انقدر سایتم داغونه:lol:

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، فرشاد گوهری گفته است :

موفق باشید

ممنون بابت اطلاعات دقیقتون حتما در اینده این مشکلات رو برطرف میکنم

با تشکر

لینک به ارسال

فقط یک سوال ایا باید حتما  درباره یک موضوع مثلا تکثیر ماهیان  باشه

اخه من سایتم درباره هر موضوعی نویسنده داره

ویرایش شده توسط amirali ghorbani
لینک به ارسال

فقط یک سوال ایا باید حتما  درباره یک موضوع مثلا تکثیر ماهیان  باشه

بله بهتره که در یک موضوع تخصصی کار کنید، اصطلاحا بهش میگن Niche Market یعنی یک گوشه‌ی بازار رو بگیرید و توش تخصصی بشید، گوگل هم الگوریتم‌هاش به شکلی هستند که معمولا سایت‌های تخصصی رو ترجیه میدن و این سایت‌ها خیلی راحت‌تر بالا میان، من خودم این اشتباه رو کردم و هنوز هم درگیرشم، سایتی دارم در زمینه‌ی آموزش آی‌تی، خب همونطوری که میدونید آی‌تی خیلی گستردست، یه کمی میایم روی برنامه‌نویسی محتوا تولید می‌کنیم توی شبکه عقب می‌مونیم، توی شبکه کار می‌کنیم توی مدیریت آی‌تی عقب می‌مونیم، کلا داستانیه... برای همین توصیه‌ی دوستانه می‌کنم شما این اشتباه رو نکنید و روی یک زمینه‌ی تخصصی تمرکز کنید.

آیا به اندازه‌ی سایت‌هایی مثل چطور یا بیتوته نیروی انسانی یا بودجه دارید؟ شما باید به این فکر کنید، رقباتون با حجم وحشتناکی محتوای یونیک تولید می‌کنند، اگر شما بتونید مثل اون‌ها کار کنید خب مشکلی نداره که یه سایت داشته باشید و مثل اون سایت‌های عمومی همه‌ی موضوعات رو پوشش بدید، اما از الان باید به فکر مدل درآمدی و رقابت با اون‌ها هم باشید، تبلیغات بهترین روش کسب درآمد نیست و اگر یک سایت تخصصی داشته باشید، علاوه‌بر اینکه راحت‌تر توی گوگل بالا میاین، روش‌های درآمدی خیلی جذاب‌تری هم پیش‌روتون خواهد بود.

لینک به ارسال
در 12 دقیقه قبل، فرشاد گوهری گفته است :

بله بهتره که در یک موضوع تخصصی کار کنید، اصطلاحا بهش میگن Niche Market یعنی یک گوشه‌ی بازار رو بگیرید و توش تخصصی بشید، گوگل هم الگوریتم‌هاش به شکلی هستند که معمولا سایت‌های تخصصی رو ترجیه میدن و این سایت‌ها خیلی راحت‌تر بالا میان، من خودم این اشتباه رو کردم و هنوز هم درگیرشم، سایتی دارم در زمینه‌ی آموزش آی‌تی، خب همونطوری که میدونید آی‌تی خیلی گستردست، یه کمی میایم روی برنامه‌نویسی محتوا تولید می‌کنیم توی شبکه عقب می‌مونیم، توی شبکه کار می‌کنیم توی مدیریت آی‌تی عقب می‌مونیم، کلا داستانیه... برای همین توصیه‌ی دوستانه می‌کنم شما این اشتباه رو نکنید و روی یک زمینه‌ی تخصصی تمرکز کنید.

آیا به اندازه‌ی سایت‌هایی مثل چطور یا بیتوته نیروی انسانی یا بودجه دارید؟ شما باید به این فکر کنید، رقباتون با حجم وحشتناکی محتوای یونیک تولید می‌کنند، اگر شما بتونید مثل اون‌ها کار کنید خب مشکلی نداره که یه سایت داشته باشید و مثل اون سایت‌های عمومی همه‌ی موضوعات رو پوشش بدید، اما از الان باید به فکر مدل درآمدی و رقابت با اون‌ها هم باشید، تبلیغات بهترین روش کسب درآمد نیست و اگر یک سایت تخصصی داشته باشید، علاوه‌بر اینکه راحت‌تر توی گوگل بالا میاین، روش‌های درآمدی خیلی جذاب‌تری هم پیش‌روتون خواهد بود.

کاملا حق با شماست 

بنظر شما سایت من بیشتر به سمت چه موضوعی حرکت کنه برنامه نویسی گرافیک ... یا پرورش یا نگهداری ماهی و گل و.. من نویسنده از هر دو مورد اینها دارم

بنظر شما بیشتر به سمت کدوم موضوع برم

بابت راهمانی هم بسیار ممنون

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، amirali ghorbani گفته است :

کاملا حق با شماست 

بنظر شما سایت من بیشتر به سمت چه موضوعی حرکت کنه برنامه نویسی گرافیک ... یا پرورش یا نگهداری ماهی و گل و.. من نویسنده از هر دو مورد اینها دارم

بنظر شما بیشتر به سمت کدوم موضوع برم

بابت راهمانی هم بسیار ممنون

خواهش می‌کنم

موضوع سایتتون رو علاقه‌ی خودتون تعیین می‌کنه، روی موضوعی کار کنید که حتی اگه ۵ سال هم توش درآمدی نداشتید،‌ باز هم علاقه و انگیزه داشته باشید که ادامش بدید.

• پسندیدن 3
  • تشکر 1
  • خوشحال 1
  • امتیاز 2
لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، فرشاد گوهری گفته است :

خواهش می‌کنم

موضوع سایتتون رو علاقه‌ی خودتون تعیین می‌کنه، روی موضوعی کار کنید که حتی اگه ۵ سال هم توش درآمدی نداشتید،‌ باز هم علاقه و انگیزه داشته باشید که ادامش بدید.

ممنون

فقط چجوری میشه یک کلمه کلیدی مناسب پیدا کرد

یک مقاله خوندم نوشته بود مهم ترین موضوع کلمه کلیدی هستش

راهی هست بشه فهمید بهترین کلمه کلیدی مناسب چیست ؟

با تشکر

ویرایش شده توسط amirali ghorbani
لینک به ارسال
در هم اکنون، amirali ghorbani گفته است :

ممنون

فقط چجوری میشه یک کلمه کلیدی مناسب پیدا کرد

یک مقاله خوندم نوشته بود مهم ترین موضوع کلمه کلیدی هستش

راهی هست بشه فهمید بهترین کلمه کلیدی مناسب چیست ؟

با تشکر

تحقیق کلمه‌ی کلیدی یه فراینده و چیزی نیست که بتونم توی یه تاپیک توضیح بدم.

فکر کنم این مقاله اطلاعات خوبی داشته باشه، مطالعه کنید، بعد هرجا سوالی براتون پیش اومد بپرسید، من یا سایر دوستان راهنمایی‌تون می‌کنیم.

https://websima.academy/keyword-research/

لینک به ارسال
در 27 دقیقه قبل، فرشاد گوهری گفته است :

تحقیق کلمه‌ی کلیدی یه فراینده و چیزی نیست که بتونم توی یه تاپیک توضیح بدم.

فکر کنم این مقاله اطلاعات خوبی داشته باشه، مطالعه کنید، بعد هرجا سوالی براتون پیش اومد بپرسید، من یا سایر دوستان راهنمایی‌تون می‌کنیم.

https://websima.academy/keyword-research/

بسیار ممنون

فردا با دقت مطالعه میکنم

لینک به ارسال

سلام به تمامی دوستان 

واقعا ممنون از اقای  فرشاد گوهری که کمک کردن 

رتبه سایت من خیلی بیشتر شد از اون موقع ای که قوانین رو رعایت کردم و نکاتی که اقای  فرشاد گوهری گفتن رو رعایت کردم

بسیار نتیجه گرفتم و خودم هم باور نشد انقدر نتیجه سریع بگیرم

بسیار تشکر:lol:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...