رفتن به مطلب

قالب اختصاصی یا المنتور؟

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب خدمت اساتید

یک سوالی ذهنم رو مشغول کرده

گاهی میخاییم بدیم برامون سایت راه اندازی کنن، برخی میگن بهتره اختصاصی قالب بزنیم چون مثلا المنتور سنگینه و سایت رو سنگین میکنه و برخی میگن فرقی نداره با کدوم باشه، برخی هم میگن المنتور بهتره

اینجا نکاتی هست

اگه اختصاصی باشه خب برای هر امکانی هی هزینه اضافه میشه

اگه با المنتور باشه کلی امکانات داری زیر دستت

خیلی از قالب های معتبر از این صفحه ساز استفاده کردن مثلا بی تم که تجاری هست

نظر شما چیه؟ بستگی به توسعه دهنده و دانشش داره یا کلا اختصاصی بهتره؟

این موارد رو بدون در نظر گرفتن کپی کردن قالب عرض کردم، در نظر میگیرم مهم نیست این مسئله

با سپاس

لینک به ارسال

سلام

در 25 دقیقه قبل، HAMRAH گفته است :

بستگی به توسعه دهنده و دانشش داره یا کلا اختصاصی بهتره؟

داره ولی به نظرم کلا اختصاصی بهتر هست

من خودم به شخصه به افزونه های صفحه ساز اعتقادی ندارم، البته اعتقاد اصلیم اینه که هر سایتی باید قالب منحصر به فرد خودش رو داشته باشه که میشه همون اختصاصی

هزینه ها بیشتر میشه ولی خب کسی که وارد این کار میشه باید هزینه کنه

البته نظر شخصی بود دلیل بر صحت مواردی که عرض نیست

لینک به ارسال

شک نکنید که قالب اختصاصی فوق العاده بهتره. انقدر قالب های آماده داغونن و هرکدوم یه ایرادهایی دارن که آدم و خسته می کنن و کلی وقت و انرژی آدم گرفته میشه. همه هم کپی پیست. قالب فقط اختصاصی بنظر من. 

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، HAMRAH گفته است :

در مورد سنگین بودن چی؟ واقعا همینطوره؟

حقیقتا با المنتور کار نکردم که بخوام در این مورد نظری بدم، ولی خب مسلما یک سری فایل های اضافی هم مثل سایر افزونه ها بارگذاری میشه که باعث کاهش سرعت میشه

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، HAMRAH گفته است :

گاهی میخاییم بدیم برامون سایت راه اندازی کنن، برخی میگن بهتره اختصاصی قالب بزنیم چون مثلا المنتور سنگینه و سایت رو سنگین میکنه و برخی میگن فرقی نداره با کدوم باشه، برخی هم میگن المنتور بهتره

اینجا نکاتی هست

این موارد رو بدون در نظر گرفتن کپی کردن قالب عرض کردم، در نظر میگیرم مهم نیست این مسئله

با سپاس

سلام، ببینید نکته‌ای که هست به نظر من اینه که به هرحال قالب‌های آماده که با صفحه‌ساز ساخته میشن باید آیتم‌های داخلی و المان‌هایی که دارند رو برای سلیقه‌ی طیف وسیعی از افراد پوشش بدند، حالا هرچقدر هم اون صفحه‌ساز بهینه عمل کرده باشه، فرض کنید یک ویجت نمایش پست‌های اخیر که مثلا ۳ نوع استایل مختلف داره، در نهایت اون ۳ تا استایل توی سایت شما لود میشه و شما یدونشو فقط استفاده می‌کنید، حالا این موضوع رو به همه‌ی ابزارک‌هایی که داره بسط بدید، در حالی که قالب اختصاصی دیگه این مشکل رو نداره.

اما این چیزی که میگم در نفی صفحه‌سازها نیست، خیلی وقت‌ها از نظر هزینه به صرفه‌تره که آدم از اون‌ها استفاده کنه، من برای سایت خودم از صفحه‌ساز استفاده نکردم و کدنویسی کردم خودم، اما خب مثلا برای یک مشتری که صرفا می‌خواد یک سایت فروشگاهی داشته باشه و بودجه و دانش فنی زیادی نداره مسلما استفاده از صفحه‌سازی مثل المنتور بهترین انتخاب هست، چون در غیر این‌صورت برای هر تغییر کوچیکی هم از ما وقت صرف میشه و هم اون بنده‌خدا هزینه صرف می‌کنه.

در نهایت حرفم اینه که این دو موضوع مثل دو کفه‌ی ترازو هستند، اگر راحتی و امکانات رو بخوایم خواه‌ناخواه یه کمی از بهینگی کمتر میشه و اگرم بهینگی رو بخوایم خب باید کاملا کدنویسی اختصاصی بشه که هرکدوم درجای خودشون مناسب هستند و نمیشه به یکی برتری داد.

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، HAMRAH گفته است :

اینجا نکاتی هست

با سپاس

سلام دوست عزیز

من 1 ساله با المنتور کار کردم هم حرفه ای هم نسخه رایگانش هردو خوبن و تاهالا ندیدم روی سایت فشار بیاره 

و البته اگر با المنتور کار کنید و حرفه ای شوید بسیار حرفه ای میتونید کار کنید و صفحه های زیبای درست کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...