رفتن به مطلب

کپی رایت عکس در گوگل

پست های پیشنهاد شده

سلام دوست عزیز

گفته میشه که گوگل خیلی هوشمنده و تشخیص میده

میتونید عکس رو دانلود کنید و سایز و حجم رو تغییر بدین و عنوانش رو و یه چیزی روی عکس اضافه کنید مثلا لوگو یا نوشته

چون بعضی ها عکس ها رو تگ گذاری میکنن و ما متوجه نمیشیم، اسم تکنیکش الان یادم نیست

یادمه یه بار عکسی رو تو گوگل سرچ میکردم یه عکس از رهبری آورد، دیدم اسم عکس اصلا مرتبط نیست و حتی alt عکس

وقتی پراپرتیز کردم تو ویندوز دیدم قسمت datails اسم دیگه زدن براش

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، سیدکمال گفته است :

سلام
مهمترین منبع برای دریافت عکس گوگل می باشد . اگر عکس را از سایت دیگر بردارم و بر روی سایت خودم آپلود کنم گوگل این عکسا به عنوان کپی می شناس ؟

سلام

گوگل خیلی به کپی رایت حساسه و خیلی هم دقیقه و تا جای ممکن از کپی کردن عکس پرهیز کنید

موفق باشید

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، HAMRAH گفته است :

سلام دوست عزیز

گفته میشه که گوگل خیلی هوشمنده و تشخیص میده

میتونید عکس رو دانلود کنید و سایز و حجم رو تغییر بدین و عنوانش رو و یه چیزی روی عکس اضافه کنید مثلا لوگو یا نوشته

چون بعضی ها عکس ها رو تگ گذاری میکنن و ما متوجه نمیشیم، اسم تکنیکش الان یادم نیست

یادمه یه بار عکسی رو تو گوگل سرچ میکردم یه عکس از رهبری آورد، دیدم اسم عکس اصلا مرتبط نیست و حتی alt عکس

وقتی پراپرتیز کردم تو ویندوز دیدم قسمت datails اسم دیگه زدن براش

سلام خسته نباشید،

میشه در این مورد بیشتر توضیح بدین؟

چطور میشه عکسی رو تگ گذاری کرد؟

و چطور میشه فهمید این عکس تگ گذاری شدست یا نه؟ و مواردی از قبیل

لینک به ارسال
در 54 دقیقه قبل، mir.seyyed گفته است :

سلام خسته نباشید،

میشه در این مورد بیشتر توضیح بدین؟

چطور میشه عکسی رو تگ گذاری کرد؟

و چطور میشه فهمید این عکس تگ گذاری شدست یا نه؟ و مواردی از قبیل

سلام مجدد

بنده با فتوشاپ کار میکنم و در قسمت خروجی و info میشه برای عکس توضیحات نوشت (دقیقا مثل تگ گذاری Mp3) هست

اون عکسی که من دانلود کرده بودم نوشتم کجا تگ رو دیدم

شاید برنامه های دیگه ای هم باشه برای تگ گذاری ولی من خبر ندارم ، با ویندوز هم میشه همون قسمت دیتیل، چون یجور تعصب دارم به فتوشاپ و همه کارام رو با اون انجام میدم :D حتی تدوین کلیپ!

ولی اگه نگران این هستید که عکسی که دانلود کردین تگ گذاری شده یا نه یه بار تو برنامه دیگه باز کنید و تغییر بدین save as کنید

اسم این کار exif کردن عکس هست

ویرایش شده توسط HAMRAH
لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، HAMRAH گفته است :

بنده با فتوشاپ کار میکنم و در قسمت خروجی و info میشه برای عکس توضیحات نوشت (دقیقا مثل تگ گذاری Mp3) هست

با چه فرمتی و کجای برنامه اینکار رو میشه کرد؟

توی پوست فرستادم براتون برای من نداره

Capture.PNG

لینک به ارسال

اینجا نیست دوست عزیز

شما برای وب باید از خروجی save for web استفاده کنید تا کم حجم بشه

برای وارد کردن مشخصات هم از منوی فایل گزینه file info استفاده کنید و مقادیر مورد نظر رو پر کنید

البته این گزینه در بعضی ورژن ها کار نمیکنه، مخصوصا نسخه های پرتابل

ولی اگه مشکلی در این مورد دارید همون پراپرتیز ویندوز خوبه که در تب دیتیل قسمت هایی که میشه رو پر کنید

اما اگه عکس رو از نت گرفتین در همون پنجره پراپرتیز ویندوز پایین کادر یه گزینه داره نوشته Remove proper.... اون رو بزنید یدونه از عکس شما کپی میکنه که خام هست و بدون تگ

روی اون ویرایش انجام بدین

لینک به ارسال
در 46 دقیقه قبل، HAMRAH گفته است :

شما برای وب باید از خروجی save for web استفاده کنید تا کم حجم بشه

ویژگی جالبی بود معرّفی کردین ممنون

من همیشه از سایت های مثل compress png استفاده می کردم.

در 46 دقیقه قبل، HAMRAH گفته است :

برای وارد کردن مشخصات هم از منوی فایل گزینه file info استفاده کنید و مقادیر مورد نظر رو پر کنید

ولی شرمنده یک سوال:

توی قسمت file info تب Raw Data ، اون کد ها رو برای عکس می نویسه شما میدونید اون کد ها چی هستن؟

Capture.PNG

ویرایش شده توسط mir.seyyed
لینک به ارسال

خواهش میکنم

اون تب مهم نیست، شما تب بیسیک رو پر کنید فقط، اون کدهای فتوشاپ حقیقتش نمیدونم چیه ولی هچی هست:huh: مربوط به تصاویر raw هست 

در ضمن تصاویر رو حتما به پیسکل بسازید با رزولوشن 72 پیکسل بر اینچ، البته تصاویر دانلودی همشون اینطوری هستن

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، HAMRAH گفته است :

خواهش میکنم

اون تب مهم نیست، شما تب بیسیک رو پر کنید فقط، اون کدهای فتوشاپ حقیقتش نمیدونم چیه ولی هچی هست:huh: مربوط به تصاویر raw هست 

در ضمن تصاویر رو حتما به پیسکل بسازید با رزولوشن 72 پیکسل بر اینچ، البته تصاویر دانلودی همشون اینطوری هستن

در 5 ساعت قبل، سیدکمال گفته است :

من برا عکسام تغییر اندازه میدم بعدش برنامه فتوشاپ file Info نام سایت خودم وارد میکنم .

از شما بزرگواران بسیار ممنونم.

یاعلی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...