رفتن به مطلب

چطور به عنوان شغل دوم یه کسب و کار اینترنتی ایجاد کنم؟

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز 

من یه مشورت ازتون میخام امیدوارم که بتونین کمکم کنید 

من یه شغل پاره وقت دارم و نمیتونم از پس هزینه ها بر بیام میخام یه کار دیگه داشته باشم و بتونم یکم تو مخارج به همسرم کمک کنم بیرون از خونه که با این شرایط کرونا نمیشه کاری داشته باشیم

تو فکرمه تو خونه یه چیزی برای خودم دست و پا کنم 

کسی هست که تجربه داشته باشه و بتونه حتی یه کوچولو منو راهنمایی کنه؟:):):)

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز. بنظر من سعی کنید برنامه نویسی یاد بگیرید. وقتی کامل یاد گرفتید.می تونید براحتی صفر تا صد یک سایت و اختصاصی طراحی کنید و درآمد خیلی خوبی کسب کنید. 

لینک به ارسال
در 49 دقیقه قبل، nazgool2008 گفته است :

من یه شغل پاره وقت دارم و نمیتونم از پس هزینه ها بر بیام میخام یه کار دیگه داشته باشم و بتونم یکم تو مخارج به همسرم کمک کنم بیرون از خونه که با این شرایط کرونا نمیشه کاری داشته باشیم

سلام به انجمن خوش آمدید

اگر میخواید سریع به درامد برسید که سمت برنامه نویسی نرید

چون اگر خودتون بخواید وقت بذارید و برفرض تمامی منابع رو هم داشته باشید و به زبان انگلیسی هم مسلط باشید و خیلی خیلی هم باهوش باشید حداقل باید 2 یا 3 سال زمان بذارید تا به کیفیت مطلوب برسید ( در بهترین حالت )

یا اینکه برید آموزش ببینید که اون هم رایگان نیست و باید هزینه کنید ( هزینه هاش هم بالاست ) و البته که باز هم اگه خیلی باهوش باشید و علاقه مند 6 ماهی زمان میبره ( در بهترین حالت )

بنظرم خود وردپرس رو نصب کنید و روی تولید محتوا تمرکز کنید، سایت های زیادی هستن که حقوق میدن به نویسنده ها شاید زیاد نباشه ولی در کنارش میتونید برنامه نویسی رو هم کم کم یاد بگیرید و از اون سمت هم برای خودتون کسب درامد کنید

لینک به ارسال

سلام و عرض ادب

با نظر جناب asadiy4n کاملا موافقم ، خود من خواستم برم سمت برنامه نویسی دیدم خیلی گستردست و منم درآمد زودرس میخام و این رشته هم هر روز داره آپدیت میشه، پس کار من نیست

اول ببینید به چی علاقه دارید، اگه خیلی ضروری هست و زود هنگام میخایید و هیچ تخصصی ندارید (چون اشاره نکردید چه تخصصی دارید) به نظرم از این کرونا استفاده + کنید، همسایه ما رفته ماسک آورده میدوزه و همسرش کمک میکنه، هر ماست رو 700 میدوزه، میگفت روزی حدود 60 الی 70 تومن میدوزم (شاید خنده دار باشه ولی برای موقت خوبه)

اگه میخایید تخصص یاد بگیرید، وردپرس و فتوشاپ عالیه؛ هم سرگرمیه هم الان بازار کارش داغه و یادگیری آسون و منابع برای یادگیری هم الا ماشاالله

لینک به ارسال

ولی باز هم بنظر من اگر علاقه دارید در کنار هر کار و شغل دیگه ای، برنامه نویسی یاد بگیرید. ممکنه یه کم زمانبر باشه ولی آینده شغلی خوبی داره.

لینک به ارسال

شما با یک میلیون تومان (کمی کمتر یا بیشتر - درحالت کلی عرض کردم ) هم می تونید یک فروشگاه اینترنتی خوب راه اندازیی کنید اما مهم مدل درآمدی و محصولاتی هست که میخواهید بفروشید، خیلی ها سایت دارند اما فروش موفقی ندارند حتی شاید محصولات شما از نوعی باشند که از طریق دیجی کالا، باسلام و ... بهتر فروخته می شوند و نیازی نباشه که حتی هزینه سایت هم بدید

اما اگر میخواهید مهارت بیاموزید، پیشنهاد می کنم اول خوب تحقیق کنید بعد 6 ماه حداقل آموزش ببینید و بعد وارد بازار کار بشید، مثلا برای برنامه نویس php باتوجه به میزان مهارتی که کسب می کنید، عموما کار هست یا زبان ها یا اصلا مهارت های دیگه

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، nazgool2008 گفته است :

سلام دوستان عزیز 

من خودم با 50 هزار تومان کارم رو شروع کردم البته با خیلی دشواری 

الانم ماهی 5 میلیون درامد دارم و هرماه هم این رقم بیشتر میشه

اگر هدف شما از شغل دومتون مشخص باشه بهتر میتونم کمکتون کنم از چه را هی دقیقا میخاین کسب درامد کنید

از شبکه مجازی یا ساخت سایت یا .... که هزاران روش وجود دارد 

اگر میخاهید برنامه نویس بشوید باید برای یادگیری زبان مورد نظرتون وقت بزارید که به راحتی نمیشه زبان یاد گرفت و باید وقت کامل برای یادگیری زبان برنامه نویسی بزارید

البته زبان های مثل html یا css هستن که به راحتی میشه یاد گرفت ولی خیلی قدرتمند نیستن

لینک به ارسال
در 11 دقیقه قبل، amirali ghorbani گفته است :

من خودم با 50 هزار تومان کارم رو شروع کردم البته با خیلی دشواری 

الانم ماهی 5 میلیون درامد دارم و هرماه هم این رقم بیشتر میشه

اگر هدف شما از شغل دومتون مشخص باشه بهتر میتونم کمکتون کنم از چه را هی دقیقا میخاین کسب درامد کنید

از شبکه مجازی یا ساخت سایت یا .... که هزاران روش وجود دارد 

اگر میخاهید برنامه نویس بشوید باید برای یادگیری زبان مورد نظرتون وقت بزارید که به راحتی نمیشه زبان یاد گرفت و باید وقت کامل برای یادگیری زبان برنامه نویسی بزارید

البته زبان های مثل html یا css هستن که به راحتی میشه یاد گرفت ولی خیلی قدرتمند نیستن

البته من برنامه نویسی رو از یکی از دوستام یاد گرفتم اون برنامه نویس پایتون بود و بهم به صورت رایگان یاد داد منم از فرصت استفاده کردم و یاد گرفتم 

صحبت های اقای asadiy4n  کاملا درسته  ولی اگر  حمت کنید و با تلاش زیاد شروع به یاد گیری کنید یکی از بهترین ها میشوید.

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۹/۷ در 19:33، nazgool2008 گفته است :

سلام دوستان عزیز 

راستی برای این کار میتونید کتاب " جادوی کار پاره وقت " نوشته جیم ران رو بخونید، عالیه این کتاب، 50 الی 60 صفحه هست و خیلی کم حجم

کتاب های " دره و قله ها " و " چه کسی پنیر مرا جا بجا کرد " نوشته اسپنسر جانسون هم عالین

خیلی کمکتون میکنن، بهتره چندین بار بخونید

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...