رفتن به مطلب

مشکل ناسازگاری افوزنه وردپرس پارسی با افزونه سئو رنک مث

پست های پیشنهاد شده

با سلام

با انتشار افزونه پر طرفدار رنک مث توسط مارکت پلیس های وطنی، متوجه شدیم که این افزونه که در مقایسه با یوست امکانات خیلی بیشتری داره متاسفانه ناسازگاری داره با افزونه وردپرس فارسی.

به کی باید بگیم رسیدگی کنه؟

لینک به ارسال
در 45 دقیقه قبل، salman68 گفته است :

با سلام

با انتشار افزونه پر طرفدار رنک مث توسط مارکت پلیس های وطنی، متوجه شدیم که این افزونه که در مقایسه با یوست امکانات خیلی بیشتری داره متاسفانه ناسازگاری داره با افزونه وردپرس فارسی.

به کی باید بگیم رسیدگی کنه؟

سلام، به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدید

قبل از هرچیزی که توصیه می‌کنم اگر سایتتون رو دوست دارید از محصولات این مارکت‌پلیس‌های وطنی به هیچ‌وجه استفاده نکنید، چون اکثرا نال شدست محصولاتشون.

اما در مورد ناسازگاری که می‌فرمایید لطفا دقیق‌تر توضیح بدید تا دوستان راهنمایی‌تون کنند، چون من هم الان رنک‌مث (البته ورژن رایگان) به همراه پلاگین پارسی‌دیت رو دارم و مشکلی باشون ندارم.

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، فرشاد گوهری گفته است :

اگر سایتتون رو دوست دارید از محصولات این مارکت‌پلیس‌های وطنی به هیچ‌وجه استفاده نکنید، چون اکثرا نال شدست محصولاتشون.

زبونمون مو دراورد جناب گوهری عزیز، کو گوش شنوا :D

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، فرشاد گوهری گفته است :

سلام، به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدید

قبل از هرچیزی که توصیه می‌کنم اگر سایتتون رو دوست دارید از محصولات این مارکت‌پلیس‌های وطنی به هیچ‌وجه استفاده نکنید، چون اکثرا نال شدست محصولاتشون.

اما در مورد ناسازگاری که می‌فرمایید لطفا دقیق‌تر توضیح بدید تا دوستان راهنمایی‌تون کنند، چون من هم الان رنک‌مث (البته ورژن رایگان) به همراه پلاگین پارسی‌دیت رو دارم و مشکلی باشون ندارم.

خوب از کجا استفاده کنیم؟

من خودم از همشون حداقل یکی دوتا آیتم رو خریدم

لینک به ارسال
در 11 دقیقه قبل، shamsabadi گفته است :

خوب از کجا استفاده کنیم؟

من خودم از همشون حداقل یکی دوتا آیتم رو خریدم

تنها منابع معتبر برای خرید نسخه‌ی تجاری پلاگین و قالب‌ها تم‌فارست و کدکنیون هست + سایت اصلی فروشنده‌ی اون محصول، مثلا برای رنک‌مث:

https://rankmath.com/pricing/

برای نسخه‌های رایگان هم که مخزن وردپرس معتبرترین منبع هست.

شاید این سوال براتون پیش بیاد که چطور از سایت‌های خارجی خرید کنید با اینکه تحریم هستیم؟ جواب اینه که سایت‌ها واسط زیادی برای اینکار وجود دارند که پرداخت‌های ارزی شما رو انجام بدند (به عنوان مثال سایتی مثل ایرانیکارت)

سوال دومی که ممکنه براتون پیش بیاد اینه که خب قیمت دلار گرونه، جواب اینه که گرون بودن دلیل بر این نیست که استفاده‌ی غیرمجاز داشته باشید و ورژن نال‌شده رو استفاده کنید، ضمن اینکه در حال حاضر تقریبا برای هر نیازی، پلاگین‌های رایگان در مخزن وردپرس وجود داره و در ۹۰ درصد مواقع کار همه‌ی ما رو راه میندازن.

همچنین اگر دوست دارید اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید، می‌تونید تاپیک زیر رو مطالعه کنید:

لینک به ارسال

من خودم اوایل افزونه هایی مث یوست و wp rocket رو اوجینال میخریدم. ولی الان برای خرید قالب و افزونه‌های اصلی ضروری حداقل ۳۰۰ دلاری باید هزینه بشه. کاملا باتون موافقم. امیدوارم روزی قدرت خریدمون اونقد بشه که مجبور به خرید از دلالهای وطنی نشیم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...