رفتن به مطلب

ساخت فروشگاه اینترنتی

پست های پیشنهاد شده

سلام

من طبق آموزش لینک زیر برای ساخت فروشگاه اینترنتی خودم گام به گام پیش رفتم ولی توی این اموزش مرحله ششم خالی و نگفته برای درگاه پرداخت باید چیکار کنیم. کسی میتونه راهنماییم کنه؟

https://www.zhaket.com/blog/build-store-on-wordpress/

Capture.PNG

لینک به ارسال

سلام

برای اون قسمت شما باید یا درگاه مستقیم بانکی داشته باشید ( بعد از گرفتن Enamad به بانکی که حساب دارید مراجعه کنید و درخواست درگاه بدید و بعد از اتمام کار پلاگین درگاه مربوط به اون بانک رو روی سایتتون نصب کنید و تنظیماتش رو اعمال کنید و تمام)  و یا غیر مستقیم ( بدون نیاز به مراجعه به بانک توسط سایت هایی که مجوز پرداخت یاری دارند تایید هویت می شوید و بعد به شما درگاه می دهند، پس از هر تراکنش پورسانتی از شما کم میشه و باقی مانده مبلغ برای شما واریز می شود)

البته سعی کردم خیلی خلاصه توضیح بدم

لینک به ارسال

سلام

اینکه میگید اینماد باید بگیریم ، اینماد بگیریم مالیات و اینا هم باید بدیم؟

لینک به ارسال
در 22 ساعت قبل، shamsabadi گفته است :

سلام

اینکه میگید اینماد باید بگیریم ، اینماد بگیریم مالیات و اینا هم باید بدیم؟

شما می تونید Enamd رو به عنوان یک شخص حقیقی بگیرید تا نیازی به جواز کسب و پرونده مالیاتی و ... نداشته باشید، تا الان هم ندیدم کسی با گرفتن Enamd حقیقی مشکلی براش پیش بیاد یا بخوان بعد از چند سال ازش مالیات بگیرن

اما طبیعتا اگر یک روزی قرار باشه همه براساس درآمدهاشون مالیات بدن، با Enamd یا بدون Enamd هم باید مالیات داد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...