رفتن به مطلب

چطور میتونم کسب درآمد از اینستاگرام داشته باشم؟

پست های پیشنهاد شده

سلام من خیلی علاقه به کسب درآمد از اینستاگرام دارم که قبلا هم با چندتا پیچ در زمینه های مختلفی فعالیت کردم ولی به نتیج های نرسیدم. از شما کسی هست که از اینستاگرام درآمد داشته باشه؟ لطفا به منم کمک کنید

لینک به ارسال

سلام

کسب درآمد از اینستاگرام چیزی نیست که بشه تو دوتا پاراگراف توضیحش داد !

پیج های زیادی در اینستاگرام هستن که کسب درآمد از ایستاگرام رو آموزش میدن

یه نکته:

تمرکزتون رو روی یک پیج با بازار هدف مشخص قرار بدید و روی تولید محتوای مفید و با کیفیت وقت بزارید مطمئنن به نتیجه خوبی میرسید

کسب درآمد از اینستاگرام اولاش یکم آدمو نا امید میکنه, ولی چند وقت که بگذره و مخاطب ها پیگیر مطالب و یا محصولات پیجت میشن آدم روحیه می‌گیره

موفق باشید...

لینک به ارسال

برای اینکه تو اینستاگرام بتونی کسب درآمد کنی سعی کن درموردش کامل مطالعه داشته باشی بعد بری سراغ انجام دادنش

تو اینستاگرام دنبال شاخ های مجازی و اینا نباش و دنبال پیدا کردن راه خودت باش حالا یا فروش محصول

یا خدمات یا بلاگری و .... فقط اینکه تو نیاز به عکاسی خیلی خوب داری و یکم ادیت زدن روی عکس و دیگه الباقی کارا اوکیه

این مطلبو بخون کامل متوجه میشی منظورمو سر سری نگیر کامل بخون

https://ronaaq.com/1798/instagram-money-making/

لینک به ارسال

بنظر بنده که فقط با تبلیغ میشه یک پیج رو بالا آورد و البته 100٪ پست های مفید هم تاثیر زیادی داره

من خودم دارم یه پیج آموزش کدنویسی بالا میارم که البته فعلا پابلیک نیست و قفله، اما چندان امیدی بهش ندارم چون متاسفانه چیزی که همیشه در شبکه های اجتماعی شاهدش بودم پستها و پیج هایی مورد پسند عموم قرار میگیرن که مطالبشون فقط برای گذروندن وقت هست نه یادگیری

شخصا نظرم اینه که باید حسابی تبلیغ کرد که البته هزینه هاش هم خیلی بالاس

لینک به ارسال
در 13 دقیقه قبل، asadiy4n گفته است :

پستها و پیج هایی مورد پسند عموم قرار میگیرن که مطالبشون فقط برای گذروندن وقت هست نه یادگیری

این فرمایش شما برای اکثریّت مردم صحیح هست ولی خب یک عدّه ای هم هستند که دنبال حقیقت مطلب و مطالب حقیقی هستند که به نظرم اون افراد با اینکه کم اند ولی ارزششون نسبت به اکثریّت که به درد نمی خورند و فقط سیاهی لشکرند خیلی بیشتره.

بازهم من با اینستاگرام زیاد تجربه ندارم و نمی تونم نظر بدم

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، mir.seyyed گفته است :

این فرمایش شما برای اکثریّت مردم صحیح هست ولی خب یک عدّه ای هم هستند که دنبال حقیقت مطلب و مطالب حقیقی هستند که به نظرم اون افراد با اینکه کم اند ولی ارزششون نسبت به اکثریّت که به درد نمی خورند و فقط سیاهی لشکرند خیلی بیشتره.

بازهم من با اینستاگرام زیاد تجربه ندارم و نمی تونم نظر بدم

اگر میخاهید یک منبع کامل و شناخته باشید باید تلاش کنید تا به هدفتون برسید 

برای پول در اوردن باید تلاش کرد 

شما باید با افرادی صحبت کنید و مشاوره بگیرید که در این کار موفق شدن یا یک تجربه ای از این کار دارن 

(این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند. )(برایان تریسی)

موفق باشید;)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...