رفتن به مطلب

تجربه شما از تاثیر revolution slider بر سرعت سایت و سئو

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان

عزیزان خیلی از ما از افزونه اسلایدر revolution slider برای سایت های وردپرسی مون استفاده میکنم

برای مثال خود من در سایتم  اوج گرافیک بارها از اون استفاده کردم در تمام صفحاتم و واقعا بنظرم جالب میاد ، اما حسی بهم میگه که این افزونه هر چقدر هم از عکس های کم حجم استفاده کنم تاثیر زیادی روی کاهش سرعت لود سایت داره خصوصا وقتی Inspect element مرورگر رو بررسی کردم و دیدم یه فایل جاوااسکریپت 600 کیلوبایتی از این اسلایدر لود میشه

شاید دلیل عمده ش وجود بسیاری اسکریپت های اضافی خصوصا برای چیزهایی هست که ما اصلا نیاز نداریم و استفاده نمیکنیم مثل سرویس یوتیوب و بقیه سرورهای ویدیویی

تجربه شما از این قضیه چیه ؟؟ اسلایدر سبک تری با همین امکانات سراغ دارین یا اینکه بنظرتون من زیادی حساس شدم و این افزونه اونقدرها هم در سرعت سایت تاثیر گذار نیست ؟؟

سپاسگذارما و

لینک به ارسال

تقریبا تمام افزونه ها این مشکلات رو دارن ولی خب با افزونه های کش، مشکل فایل های جاوا اسکریپت پرحجم حل میشه از اون سمت افزونه های فشرده سازی هم میتونن مفید باشن

اما خب از سوالتون بگذریم راه های بسیار بهتری برای بک لینک وجود داره:D

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...