رفتن به مطلب

کش برای کاربران وارد شده | LSWS v5.2.1+

پست های پیشنهاد شده

سلام

من از افزونه لایت اسپید کش برای افزایش سرعت وبسایت استفاده میکنم

و الان سرعت برای کاربرانی که در سایت لاگین نکردند خیلی خوبه و سایت خیلی سریع لود میشه

اما وقتی کاربر لاگین میشه سرعت خیلی خیلی کمتر میشه

اصلا مثل اینکه کش برای کاربران وارد شده کار نمیکنه ! با وجود اینکه من گزینه کش برای کاربران وارد شده رو توی تنظیمات کش افزونه لایت اسپید فعال کردم !

در زیر گزینه فعال سازی کش برای کاربران وارد شده متن زیر بود :

(LSWS v5.2.1+ مورد نیاز است)

گفتم شاید این LSWS (که نمیدونم چیه) هاستم یا وردپرسم نداشته باشه و یا نسخه قدیمی باشه | از هاست اشتراکی ایران سرور استفاده می‌کنم

میشه راهنمایی کنید...‌

image.png.57f83a0a2873a219d619c7e33816894a.png

لینک به ارسال
در 20 دقیقه قبل، saeeedhassani گفته است :

این LSWS (که نمیدونم چیه)

Light Speed Web Server

بپرسید از هاستتون که آیا وب‌سرورشون لایت اسپید (ورژن بالای 5.2.1) هست یا خیر؟

لینک به ارسال

راه دیگه ای برای فهمیدن ورژن لایت اسپید نیست ؟

تو هاست نمیشه فهمید ؟ هاست دایرکت ادمین هست

لینک به ارسال

نسخه لایت اسپید رو فهمیدم

LiteSpeed V7.8

اینکه نسخش از حداقل ورژن بیشتره پس چرا کش کاربران وارد شده کار نمیکنه ؟

لینک به ارسال

تیکت زدم گفتن نسخه لایت اسپید نسخه 5.4.10 هست

به هرحال مثل اینکه مشکل از لایت اسپید سرور نیست !

لینک به ارسال

@فرشاد گوهری @asadiy4n @yazdaniwp @Morteza

سلام

ببخشید برای این مشکل من راه حل پیشنهادی ندارید ؟

خیلی ضروریه لطفا راهنمایی کنید...

و الان سرعت برای کاربرانی که در سایت لاگین نکردند خیلی خوبه و سایت خیلی سریع لود میشه

اصلا مثل اینکه کش برای کاربران وارد شده کار نمیکنه ! با وجود اینکه من گزینه کش برای کاربران وارد شده رو توی تنظیمات کش افزونه لایت اسپید فعال کردم !

ویرایش شده توسط saeeedhassani
لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، saeeedhassani گفته است :

سلام

اصلا مثل اینکه کش برای کاربران وارد شده کار نمیکنه ! با وجود اینکه من گزینه کش برای کاربران وارد شده رو توی تنظیمات کش افزونه لایت اسپید فعال کردم !

من متاسفانه راهی برای این مشکل سراغ ندارم.

اگر خیلی حاده نمونه پلاگین‌های دیگه‌ی کش رو هم تست کنید، مثلا Super Cache یا W3 Total Cache ببینید آیا با استفاده از اون‌ها مشکلتون حل میشه یا خیر.

لینک به ارسال
در هم اکنون، فرشاد گوهری گفته است :

من متاسفانه راهی برای این مشکل سراغ ندارم.

اگر خیلی حاده نمونه پلاگین‌های دیگه‌ی کش رو هم تست کنید، مثلا Super Cache یا W3 Total Cache ببینید آیا با استفاده از اون‌ها مشکلتون حل میشه یا خیر.

اگه لایت اسپید رو غیرفعال و حذف کنم و راکت رو نصب و راه اندازی کنم مشکلی برای سایت پیش نمیاد ؟

اخه با غیر فعال کردن افزونه لایت اسپید کد ها و بعضی فایل های لایت اسپید حذف نمیشن !

لینک به ارسال
در 20 دقیقه قبل، saeeedhassani گفته است :

اگه لایت اسپید رو غیرفعال و حذف کنم و راکت رو نصب و راه اندازی کنم مشکلی برای سایت پیش نمیاد ؟

اگر راکت اورجینال رو دارید نصب کنید (از تم فارست) اگر نه، همون پلاگین‌هایی که در بالا معرفی کردم رو استفاده کنید.

در 21 دقیقه قبل، saeeedhassani گفته است :

اخه با غیر فعال کردن افزونه لایت اسپید کد ها و بعضی فایل های لایت اسپید حذف نمیشن !

نه مشکلی نیست، خودتون دستی می‌تونید حذفشون کنید، بعدا اگر باز لایت اسپید رو فعال کنید احتمالا میسازه خودش اتوماتیک.

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...
در در ۱۳۹۹/۹/۱ در 18:18، saeeedhassani گفته است :

سلام

افزونه لایت اسپید به تنهایی و بدون بهینه سازی تنظیمات lsws عملا کارایی خاصی نداره. روی هاستهای اشتراکی چون دسترسی ssh هم ندارید کار سختی هست. البته اینکه کاربران وارد شده سرعتشون پایین تره، غالبا به افزونه ها و پوسته ها برمیگرده. برای مثال دستور check_ajax_referrer کلا سرعت رو برای کاربرانی که وارد شدن پایین میاره. واقعا جواب کلی نمیشه به این سوال داد و برخلاف بقیه افزونه های کش که میشه براحتی با چند تا کلیک پیکربندی کرد، لایت اسپید بشدت نیاز به تخصص و صرف زمان و تغییرات ساختار قالبها و افزونه ها داره.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...