رفتن به مطلب

مشکل با جی کوئری

پست های پیشنهاد شده

سلام و درود

دوستان گرامی ، میخوام وقتی روی یه پاراگراف (تگ p ) دابل کلیک می کنم. یه کلاس خاص فقط به همون تگ p اضافه بشه.

کدی که خودم استفاده می کنم استباهه. چون کلاس مورد نظر رو به تمام تگهای p میده. لطفا راهنمایی کنید.

سپاس

var pdbl = $(".single-post .content-text p");
pdbl.dblclick(function() {
  pdbl.toggleClass( "dbl" );
});

لینک به ارسال
در 12 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

@unid_user

$(this).toggleClass("dbl");

});

ممنون. حالا اگه بخوام وقتی یکی کلاس و گرفت از باقی تگهای p کلاس حذف بشه. چکار باید بکنم؟

لینک به ارسال
در 51 دقیقه قبل، unid_user گفته است :

ممنون. حالا اگه بخوام وقتی یکی کلاس و گرفت از باقی تگهای p کلاس حذف بشه. چکار باید بکنم؟

$(this).toggleClass( "dbl" );
  pdbl.removeClass( "dbl" );
});

این کد و زدم. ولی از روی همه تگ های p حتی تگی که میخوام کلاس و داشته باشه. حذف میکنه.

دوم اینکه وقتی روی تگ ها کلیک میکنی. همه رو آبی میکنه. انگار که پیش فرض مرورگر باشه. چطوری میشه حذفش کرد؟

Untitled.png.0625a4370b7b410d6563327c2eec4c1f.png

لینک به ارسال

سلام

فکر میکنم از کد آخر، این بخش pdbl.removeClass( "dbl" ); اضافه هست.

درباره سوال دوم، وقتی دابل کلیک میشه، پیش فرض هایلایت میکنه، فکر میکنم هایلایت رو میتونید تغییر رنگ بدید.

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Morteza گفته است :

سلام

درباره سوال دوم، وقتی دابل کلیک میشه، پیش فرض هایلایت میکنه، فکر میکنم هایلایت رو میتونید تغییر رنگ بدید.

سلام.

میدونم کد آخر اشتباهه. ولی میخوام که هربار که روی یه تگ p دبل کلیک میشه، کلاسی که به تگ ها قبلی دادم حذف بشه.

در مورد حالت آبی رنگ هم راهکاری ندارید یا چی سرچ کنم انگلیسی یا فارسی که بتونم اطلاعاتی دربارش پیدا کنم؟

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Morteza گفته است :

سلام

توی همین فروم ، وقتی روی یه کلمه دبل کلیک میکنیم یه کادر باز میشه که نوشته نقل قول. قبلا انگار می نوشت اشتراک در توئیتر یا همچین چیزی زیاد یادم نمیاد.

این و چطور می تونم برای سایت خودم درست کنم؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...