رفتن به مطلب

انتقال مستقیم بانکی

پست های پیشنهاد شده

با سلام و احترام خدمت دوستان

برای یک سایف فروشگاهی در قسمت پرداخت/انقال مستقیم بانکی/و مدیریت این بخش تمام اطلاعات حساب رو وارد کردم و ذخیره کردم ولی موقع ثبت سفارش گزینه انتقال مستقیم بانکی رو که انتخاب میکنیم خطای Internal Server Error رو نمایش میده 

ممنون میشم راهنماییم کنید

لینک به ارسال

سلام

از چه درگاه بانکی استفاده می کنید؟

باید برای هر بانک/درگاهی که استفاده می کنید، پلاگین مربوط به خودش رو نصب کنید و تنظیمات اون درگاه رو توی افزونه مربوط به خودش وارد کنید

لینک به ارسال

با سلام درگاه نیست داخل پرداخت های ووکامرس یه قسمت داره انتقال مستقیم  بانکی اونجا اطلاعات حساب مثل اسم حساب و شماره کارت و شماره شبا و شماره حساب رو وارد میکنم و گزینه فعالش رو میزنم بعدش که هنگام پرداخت گزینه انتقال مستقیم بانکی رو میزنیم اون ارورو میده

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، amirhosseinkavianfardf گفته است :

با سلام درگاه نیست داخل پرداخت های ووکامرس یه قسمت داره انتقال مستقیم  بانکی اونجا اطلاعات حساب مثل اسم حساب و شماره کارت و شماره شبا و شماره حساب رو وارد میکنم و گزینه فعالش رو میزنم بعدش که هنگام پرداخت گزینه انتقال مستقیم بانکی رو میزنیم اون ارورو میده

اشتباهتون همینجاست، توی ایران برای این که نقل و انتقال بانکی داشته باشید یا باید درگاه مستقیم بانکی داشته باشید و یا غیر مستقیم و برای هرکدوم نیازه که مراحل اداری و فنی خودش رو طی کنید و سرانجام بعد از احراز هویت و گرفتن تایید نهایی به شما یک کد می دهند که شما باید اون کد رو داخل پلاگین پرداخت مربوط به اون درگاه وارد کنید. اون منویی که شما داخلش اطلاعاتتون رو وارد می کنید عملا برای این کار نیست.

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، apdsoft گفته است :

سلام

بنده برای سایتم درگاه بانک ملی گذاشتم از سایت ووکامرس هم گرفتمش اما هنگام ثبت سفارش متقل نمیشه به صفحه ی بانک

از خود بانک ملی روی حسابی که دارید تاییدیه و کد مربوط به درگاه رو هم گرفتید؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...