رفتن به مطلب

کاهش شدید امتیاز gtmetrix

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان. من دیشب سایتم را در gtmetrix بررسی کردم و امتیازهای آن به شکلی باورنکردنی کاهش پیدا کرده اند. در حالی که یک هفته پیش امتیازات آن مورد قبول و خوب بودند. (تصویر زیر)
در این مدتِ یک هفته هم هیچ تغییری روی سایت انجام ندادیم. این مشکل از چی می تونه باشه؟

گزارش اخیر
https://gtmetrix.com/reports/echolalia.ir/5uU8UtZb/

گزارش یک هفته قبل
https://gtmetrix.com/reports/echolalia.ir/xiZSPDLr/

1093886555_Screenshot(6).png.e1b81685f0ed25dd59781c0c094becf8.png

ویرایش شده توسط miraziz
لینک به ارسال

برای منم این اتفاق پیش اومده، احتمالا مربوط به تغییر الگوریتم های محاسبه کیفیت سایت هست، یا در آینده خود gtmetrix اصلاح می کنه یا ما اگر بخواهیم وضعیتمون بهتر بشه باید بر اساس این سایت، سایتمون رو اصلاح کنیم

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Mr-Tarah گفته است :

برای منم این اتفاق پیش اومده، احتمالا مربوط به تغییر الگوریتم های محاسبه کیفیت سایت هست، یا در آینده خود gtmetrix اصلاح می کنه یا ما اگر بخواهیم وضعیتمون بهتر بشه باید بر اساس این سایت، سایتمون رو اصلاح کنیم

آره انگار کلا الگوریتمشون تغییر یافته. اصلی ترین مشکل من در LCP است. که انگار در الگوریتم جدید زیر 1.2ثانیه باشه. واقعا 1.2 ثانیه دیگه خیلی پایینه

برای شما HighReduce initial server response time را چند ثانیه می زند؟ و همچنین TTFB؟

ویرایش شده توسط miraziz
لینک به ارسال

سایت منو که امتاز های همه عالی بودن رو الان نتایج آنالیز رو نشون نمیده براش کلا !

لینک به ارسال

@Mr-Tarah @mir.seyyed @saeeedhassani

دوستان وقتی از افزونه کش استفاده کنین این مورد بهبود پیدا میکنه. اصلی ترین مشکل به TTFB مربوط است که برای بیشتر هاست های ایرانی بالای 1.5 ثانیه است. در حالی که باید حدودا زیر 0.6 باشد. اگر هم از پشتیبانی پیگیر باشید یا قبول نمی کنند یا میگویند باید از کش استفاده کنید. و یا اینکه از هاست های گرانتر یا سرور اختصاصی استفاده کنین.

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، miraziz گفته است :

@Mr-Tarah @mir.seyyed @saeeedhassani

دوستان وقتی از افزونه کش استفاده کنین این مورد بهبود پیدا میکنه. اصلی ترین مشکل به TTFB مربوط است که برای بیشتر هاست های ایرانی بالای 1.5 ثانیه است. در حالی که باید حدودا زیر 0.6 باشد. اگر هم از پشتیبانی پیگیر باشید یا قبول نمی کنند یا میگویند باید از کش استفاده کنید. و یا اینکه از هاست های گرانتر یا سرور اختصاصی استفاده کنین.

@miraziz

من از کش استفاده میکنم و سرعت سایتم الان زیر 4 ثانیه هست

پیشنهاد شما استفاده از کدوم هاستیگ هست که TTFB زیر 0.6 یا یکم بیشتر داشته باشه ؟

حتما باید سرور اختصاصی باشه ؟

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، saeeedhassani گفته است :

@miraziz

من از کش استفاده میکنم و سرعت سایتم الان زیر 4 ثانیه هست

پیشنهاد شما استفاده از کدوم هاستیگ هست که TTFB زیر 0.6 یا یکم بیشتر داشته باشه ؟

حتما باید سرور اختصاصی باشه ؟

من خودم از پارس پک استفاده می کنم و ان به دلیل پشتیبانی سریع و خوبی که دراند. ولی تو همین پارس پک ttfb من 2 ثانیه بود که با کش 0.5ثانیه شد. اصولا باید همون اول زیر یک ثانیه می بود.
اگر به پشتیبانی ها پیام بدهی می گویند که این مورد بستگی به محل اتصال, کد نویسی و منابع هاست و ... داره. فکر کنم یه نوع بهانه تراشی های معمول. از شرکت های دیگه هیچ اطلاعی ندارم متاسفانه. حالا حتما نیاز به سرور اختصاصی نیست. باید گزارش جی تی متریکس را بررسی کنید شاید در زمینه های دیگه بیشتر بتونین بهبود ایجاد کنین.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...